Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 105
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    2014 yılından beri oynanan ve her platformda yüzlerce, binlerce videosu olan ve yine yüzlerce canlı yayın yapılan bir oyun için ben bilmediğim oyuna para veremem demek saçma olur. Kaldı ki 35 levelda yeni başlamış oyuncu pazardan kendine ne alabilir. Açık konuşayım bu düpedüz bir bahane. 60-70 hatta 80 seviyeye kadar ısrarcı olursanız abartayım 83 levela kadar trade açmadan oynayabilirsiniz. Bu gibi konular açarak sonuç elde etmek isteyenler varsa trade sadece bu şekilde açılmaya devam edecektir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BnbPars_ View Post
    oyunu hiç bilmeyen birisinin trade açmadan 80e kasması imkansız. sen 80e clan arkadaşların veya ortamın tarafından kasılmış olabilirsin. 2002 yılında oyunu oynarken 40level'e kadar maradonda kasmaya çalışıyorduk. yönlendiren veya oyunu bilen kimse yoktu ki. 80e kadar anca birileri parmaun partiye alır oturtursa kasar. başka yolu yok malesef.
    şu postun üzerine hiç birşey demem cuk oturtmuş cevap bile vermesine gerek yok ben priest açıp 45 lwl'e kadar maradonda durmuşluğum var hangi itemin neye yaradığı hakkında hangi skilin nasıl kullanılması hakkında en ufak fikrim yoktu oyunu bildiğin icin görevlerle premiumsuz 80 olabiliyosun

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    2014 yılından beri oynanan ve her platformda yüzlerce, binlerce videosu olan ve yine yüzlerce canlı yayın yapılan bir oyun için ben bilmediğim oyuna para veremem demek saçma olur. Kaldı ki 35 levelda yeni başlamış oyuncu pazardan kendine ne alabilir. Açık konuşayım bu düpedüz bir bahane. 60-70 hatta 80 seviyeye kadar ısrarcı olursanız abartayım 83 levela kadar trade açmadan oynayabilirsiniz. Bu gibi konular açarak sonuç elde etmek isteyenler varsa trade sadece bu şekilde açılmaya devam edecektir.
    konu sadece trade olayı değil ki dostum binlerce video var evet doğru söylüyorsun 60 bin tllik charla vs attım bugun bfde bilmem neyi kazandık jr söyle geçti bana göstersene bir tane video Jrye 70 lwlde giriyoruz şu sekilde tıklanması bu npcden söyle icerideki yaratıklardan gem devadan su cıkıyor asıl bahane sizin dostum böyle öğretici kaç tane video var piyasada ben sana söyleyeyim 0

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jusch3dd View Post
    şu postun üzerine hiç birşey demem cuk oturtmuş cevap bile vermesine gerek yok ben priest açıp 45 lwl'e kadar maradonda durmuşluğum var hangi itemin neye yaradığı hakkında hangi skilin nasıl kullanılması hakkında en ufak fikrim yoktu oyunu bildiğin icin görevlerle premiumsuz 80 olabiliyosun
    Ne cuk oturmuş Allah aşkına Yeteneksizseniz zaten bu oyun size göre değil. Yeteneğinize göre belirli liglere yerleştirildiğiniz tamamen free oyunlar var. Örn; Lol , dota , cs.

Priest açıp 45 levele kadar oturmuşsun zaten oyun sana ağır gelmiş. Orta düzey bir oyuncu, bir priest açarak 3-4 saatte 69 level yapabilir. 2019 yılına girdik hala 2006 da yaşayan adamlar var
    Lol tayfası

Junior Member
    Ne 5 cashi kardeş ilk önce premium alması lazım servera girmesi icin en az 50 tl yatıracak .

Komedi ya freetoplay deniyor bence yanlış
    Freetodownload oyunu indiriyoruz ama paran yoksa (premium) giremezsin

Eee ben oyuna girmeden beğenmeden bu ne lan demeden neden para yatırayım

Oyunla ilgili ilk öğreneceğim şey para vermek olacak cash almak

KOMEDİ

Senior Member Savas3725's Avatar
    PUBG indirirken dur ben şunu bi deneyeyim diyor musun ?

Senior Member
    valla dostum herkes kendine yakışanı yapıyor işte milletin anasına avradına yayınlarında söven adamı baş tacı edip millete pazarlıyorlar , kardeşim sen bu oyuna yeni başladığında 60 levele kadar premiumsuz max üzerinde 4 5 m para birikir görevleri yapsanda okcu warrior gibi karakterler oynadığında mana sorunu diye birşey var bende 70'e kadar premiumsuz kaç kere oynadım oyunu ama yeni başlayan bi adam pot kullanımı 3 5 senelik oyuncuyla eş değerde mi bi süre sonra oyunun verdiği pot vs vs bittiğinde üzerinde para bile kalmıyor benim başıma cokkez geldi bu durum birinden yardım istemeye kalksan herkes verir 1 2 m sorun olmuyor ama trade açık değil nasıl alıcan arkadaşından zartından zurtundan itemdir oyun ici noahdır birde burdan düşün
    çok haklısın oyunun verdiği pot 2 saat anca götürüyor toplam. üstüde 6 ms var potu bitti coinsi bitti die bıraktım 55 lvlde

Junior Member
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Ne cuk oturmuş Allah aşkına Yeteneksizseniz zaten bu oyun size göre değil. Yeteneğinize göre belirli liglere yerleştirildiğiniz tamamen free oyunlar var. Örn; Lol , dota , cs.

Priest açıp 45 levele kadar oturmuşsun zaten oyun sana ağır gelmiş. Orta düzey bir oyuncu, bir priest açarak 3-4 saatte 69 level yapabilir. 2019 yılına girdik hala 2006 da yaşayan adamlar var
    Lol tayfası
    Sanırım senin İQ'da sıkıntılar var oyuna yeni başladığımız dönemlerden bahsediyoruz Oyun yeteneğinden kastın X7 Klavye Mause alıp mı yetenek oluyor minoru mause yaptır skilleri klavyeye bastır otur izle bu mu yetenek ciddiyim biraz problemlisin galiba okuduğunla anladığın arasında çelişiyosun

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Tamamen tek başıma 75 e kadar kastım. 2-3 günde sanırım ve aman aman exp kasmadım. Bronz premium vardı ancak zaten 30% exp veriyor. Yeni oynayan birinin pazarla ne işi olabilir mesela. Oyundan görevlerden aldığı düşürdüğü itemler npcye satıldıklarında zaten anca pot parasını karşılıyor. Pazarı açık diyelim ne yapacak pazarda ? Pazarın 5 npye açılması dolandırıcı ve amelelerin oyuna elini kolunu sallayarak girmesini engellemektir. Sonuna kadar destekliyorum. He hepsini geçtik, 400 cash alıp 5 cashe trade açıp kalanıyla yatırdığı parayı geri bile alabilir. Çözüm çok ancak millet kolaya alışmış.
    Bronz premium oyuna + destekleri var. kutulardan çıkan paralar olsun, çöpe satılan itemler olsun. arkadaşın bahsettiği kişileri sanırım anlamadım. 28 yaşında olmuş ve hiç KO yüzü görmemiş kişiler. adam zaten oyunu tanımak için girmiş. premium mu alsın? zaten konunun başlığı bile olayı özetliyor.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Sanırım senin İQ'da sıkıntılar var oyuna yeni başladığımız dönemlerden bahsediyoruz Oyun yeteneğinden kastın X7 Klavye Mause alıp mı yetenek oluyor minoru mause yaptır skilleri klavyeye bastır otur izle bu mu yetenek ciddiyim biraz problemlisin galiba okuduğunla anladığın arasında çelişiyosun
    Ne alakası var X7 ile bilmem neyle ya Sen işletmeci olduğuna emin misin burada ağlıyosun sabahtan beri IQ yarışına hiç girme istersen seni belgelerimle ezerim de neyse konumuz bu değil.
    11 postlu sana söylemek istediğim şu; beceremiyorsan dediğim gibi alternatif oyunlar var. Kimse sana zorla oynatmıyor. Burada ağlaya ağlaya bazı şeyleri değiştiremeyeceğinizi öğrenemediniz.