Quote Originally Posted by Jusch3dd View Post
valla dostum herkes kendine yakışanı yapıyor işte milletin anasına avradına yayınlarında söven adamı baş tacı edip millete pazarlıyorlar , kardeşim sen bu oyuna yeni başladığında 60 levele kadar premiumsuz max üzerinde 4 5 m para birikir görevleri yapsanda okcu warrior gibi karakterler oynadığında mana sorunu diye birşey var bende 70'e kadar premiumsuz kaç kere oynadım oyunu ama yeni başlayan bi adam pot kullanımı 3 5 senelik oyuncuyla eş değerde mi bi süre sonra oyunun verdiği pot vs vs bittiğinde üzerinde para bile kalmıyor benim başıma cokkez geldi bu durum birinden yardım istemeye kalksan herkes verir 1 2 m sorun olmuyor ama trade açık değil nasıl alıcan arkadaşından zartından zurtundan itemdir oyun ici noahdır birde burdan düşün
Hocam bu oyunun Pay2Win olduğunu herkes biliyor. Benim demek istediğim; oyun 60. seviyeye kadar yetecek mana ve potu görevler ile bol bol veriyor.
Zaten yeni başlayan bir oyuncunun 60. seviye olması bir kaç gün süreceği için bu süre zarfında oyun hakkında bir fikri olur ve oyuna 27.5 TL yatırıp trade açmak isteyip istemediğine karar verir. Zaten trade açtıktan sonra kalan cash ile 5000li pre pot ve mana alırsa uzun bir süre pot mana derdi de olmaz.
Oyun da tamamen bitirmese de illegaliteyi azaltan adımlardan biridir OTP ve Trade olayı.