Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 105
    Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jusch3dd View Post
    valla dostum herkes kendine yakışanı yapıyor işte milletin anasına avradına yayınlarında söven adamı baş tacı edip millete pazarlıyorlar , kardeşim sen bu oyuna yeni başladığında 60 levele kadar premiumsuz max üzerinde 4 5 m para birikir görevleri yapsanda okcu warrior gibi karakterler oynadığında mana sorunu diye birşey var bende 70'e kadar premiumsuz kaç kere oynadım oyunu ama yeni başlayan bi adam pot kullanımı 3 5 senelik oyuncuyla eş değerde mi bi süre sonra oyunun verdiği pot vs vs bittiğinde üzerinde para bile kalmıyor benim başıma cokkez geldi bu durum birinden yardım istemeye kalksan herkes verir 1 2 m sorun olmuyor ama trade açık değil nasıl alıcan arkadaşından zartından zurtundan itemdir oyun ici noahdır birde burdan düşün
    Hocam bu oyunun Pay2Win olduğunu herkes biliyor. Benim demek istediğim; oyun 60. seviyeye kadar yetecek mana ve potu görevler ile bol bol veriyor.
    Zaten yeni başlayan bir oyuncunun 60. seviye olması bir kaç gün süreceği için bu süre zarfında oyun hakkında bir fikri olur ve oyuna 27.5 TL yatırıp trade açmak isteyip istemediğine karar verir. Zaten trade açtıktan sonra kalan cash ile 5000li pre pot ve mana alırsa uzun bir süre pot mana derdi de olmaz.
    Oyun da tamamen bitirmese de illegaliteyi azaltan adımlardan biridir OTP ve Trade olayı.
    I am a normal guy who wants a normal life.

hileyi kaldırıp oyuncu cekmek icin trade ve otpyi bedava yapsalar oyuncu cekerler yoksa adamlara 400kc cek ole başla demeleri mantıksız reklam bi yere kadar geçerli

Senior Member FFferik16's Avatar
    Genel mantığa katılıyorum, oyunu hiç bilmeyen kişiye hiçbir çekiciliği yok. Haydi biri vasıtasıyla başladı diyelim o kadar çok bilgi gerekli ki bunları oyun içindeki yönlendirmeler ile yapılması gerek. Buna benzer bir sistemi var ama çok yetersiz. Oyunu Türkçe açsalar desen o da tam bir fiyasko.

Mesela kardeşim oyuna başladığında 1 sene olmasına rağmen hala bir ton soru soruyordu bana. Hiç öyle burada rehber var falan denmesin, burada olması yine az çok bilenlerin ulaşabildiği şeyler çünkü arama motorlarına yazacakları bu oyunun terimlerine hakim değiller.
    Last edited by FFferik16; 01-10-2019 at 09:51 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Ben bu trade meselesine bu denli hararetli karşı çıkanların temiz insanlar olmadığını düşünüyorum. Tek bir kez 0.07 kuruş ödeyerek ticareti aktif hale getiriyorsun ve yıllarca kullanabiliyorsun.
    kardeşim valla ben daha hayatımda birkez ban yemedim insanların etlisine sütlüsüne karışmam bana rahatsızlık vermediği sürecede hiç bir koxperi banlatmaya çalışmadım insan elimdeki ksclerden bir kaçını atsam sana sen bile şaşırırsın kendi kendine koxp olduğunu söyleyen insanla bile rastlaştım ben bu oyunda sorun değil benim için insan gibi konuşurum anlamıyorsa banlatırım bendeki ban yargısı bu nttdeki beni ilgilendirmiyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Genel mantığa katılıyorum, oyunu hiç bilmeyen kişiye hiçbir çekiciliği yok. Haydi biri vasıtasıyla başladı diyelim o kadar çok bilgi gerekli ki bunları oyun içindeki yönlendirmeler ile yapması gerek. Buna benzer bir sistemi var ama çok yetersiz. Oyunu Türkçe açsalar desen tam o da tam bir fiyasko.

Mesela kardeşim oyuna başladığında 1 sene olmasına rağmen hala bir ton soru soruyordu bana. Hiç öyle burada rehber var falan denmesin, burada olması yine az çok bilenlerin ulaşabildiği şeyler çünkü arama motorlarına yazacakları bu oyunun terimlerine hakim değiller.
    kardeşim ben bu oyunu 6 7 senedir bir feel oynadım oynamayada devam ediyorum nelerini gördük ama daha geçen gün yeni birşey öğrendim oyun başladığında verilen kırmızı parşomenin gidip npcye 35 lwlde teslim ettiğinde sana 3 er adet sc veriyormus sen düşün 6 7 senelik oyuncuyum ve hala öğreniyorum yeni başlayan bir oyuncu icin bu oyunun rehberide videolarıda cok zor öğretici birşey yok anladın mı

Senior Member
    Nickname
    ReaLLoVe
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Hocam oyunu oynamak için Trade açman gerekmiyor ki. Oyunda zaten ilerledikçe görevler sana yeterli gelecek itemleri veriyor.
    Trade açmak sadece işini kolaylaştırıyor.
    Onun dışında son mesajında makro ile ilgili söylediklerine katılıyorum. Gittiler makro ile caka satıp küfreden adamı yayına aldılar.
    Yayında makrosuz bir halt yiyemeyince, 1 ay utancından yayın açamadı.
    neyin kafasını yaşıyon sen kardeş görevlerle felan 83 e bile kasarsın tmmda e sora item yok bişi yok upgrade edicek busun yok elinde eşya var satamıyosun almak istesen alamıyosun premiumsuz oyuna girilmiyor ki eşyalarını yüskeltmek için bus kas desek premium lazım premiuma para verebilen tradeyide açar

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Jusch3dd View Post
    kardeşim ben bu oyunu 6 7 senedir bir feel oynadım oynamayada devam ediyorum nelerini gördük ama daha geçen gün yeni birşey öğrendim oyun başladığında verilen kırmızı parşomenin gidip npcye 35 lwlde teslim ettiğinde sana 3 er adet sc veriyormus sen düşün 6 7 senelik oyuncuyum ve hala öğreniyorum yeni başlayan bir oyuncu icin bu oyunun rehberide videolarıda cok zor öğretici birşey yok anladın mı
    Aynen öyle. İlk başlarda Bilal'e anlatır gibi o görevleri, NPC'leri, haritaları, item ve özelliklerini, etkinlikleri vs birkaç uygulamayla yönlendirerek göstermeli ki insanlar ilk girişte "ne yapacağım ulan ben?" demesin. Yıl 2019 oldu ama hala birçok bilinmeyenler, hurafeler ile dolu. Tamam bir yerden sonra oyuncular çözsün bu özellikleri ama bu kadar da olmamalı.

Şimdi Worm slotuna gidip oradakilere PM atsak; tüm oyununun özelliklerini, kendi karakter-sunucu geçmişini anlatır çünkü hiç bilmeyen adam başlamıyor-başlayamıyor bu oyuna ve onlara da gayet hak veriyorum.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Trade açmasına gerek yok oyunu ögrenmek için. Oyuna alışana kadar hiç trade kullanmadan zaten cok rahat 70 level yapabilir(Şahsen sıfırdan 80 kastım). Ondan sonra da pazarla bir işi olacaksa 5 np vererek açabilir eğer ki oyuna devam edecekse.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Trade açmasına gerek yok oyunu ögrenmek için. Oyuna alışana kadar hiç trade kullanmadan zaten cok rahat 70 level yapabilir(Şahsen sıfırdan 80 kastım). Ondan sonra da pazarla bir işi olacaksa 5 np vererek açabilir eğer ki oyuna devam edecekse.
    oyunu hiç bilmeyen birisinin trade açmadan 80e kasması imkansız. sen 80e clan arkadaşların veya ortamın tarafından kasılmış olabilirsin. 2002 yılında oyunu oynarken 40level'e kadar maradonda kasmaya çalışıyorduk. yönlendiren veya oyunu bilen kimse yoktu ki. 80e kadar anca birileri parmaun partiye alır oturtursa kasar. başka yolu yok malesef.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BnbPars_ View Post
    oyunu hiç bilmeyen birisinin trade açmadan 80e kasması imkansız. sen 80e clan arkadaşların veya ortamın tarafından kasılmış olabilirsin. 2002 yılında oyunu oynarken 40level'e kadar maradonda kasmaya çalışıyorduk. yönlendiren veya oyunu bilen kimse yoktu ki. 80e kadar anca birileri parmaun partiye alır oturtursa kasar. başka yolu yok malesef.
    Tamamen tek başıma 75 e kadar kastım. 2-3 günde sanırım ve aman aman exp kasmadım. Bronz premium vardı ancak zaten 30% exp veriyor. Yeni oynayan birinin pazarla ne işi olabilir mesela. Oyundan görevlerden aldığı düşürdüğü itemler npcye satıldıklarında zaten anca pot parasını karşılıyor. Pazarı açık diyelim ne yapacak pazarda ? Pazarın 5 npye açılması dolandırıcı ve amelelerin oyuna elini kolunu sallayarak girmesini engellemektir. Sonuna kadar destekliyorum. He hepsini geçtik, 400 cash alıp 5 cashe trade açıp kalanıyla yatırdığı parayı geri bile alabilir. Çözüm çok ancak millet kolaya alışmış.