Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Yeni Server Açılıyorsa Pus İndirimi Gelmeli

Geri sayımın yeni server olma ihtimaline karşın eski arkadaşlarımızla ts toplantısı yaptık aktif oynayan tek ben olduğumdan dolayı arkadaşlar bana ilk ay pus maliyetini sordular sadece exp pre 5 x genie ve hammer walkry pathos ve potların 500 küsür lira olduğunu söylediğimde hevesli olan arkadaşlarım birden hevesi kırıldı güç bela ya başlıcaz veya başlamıcaz ki bu kişiler iş güç sahibi eline para geçen insanlar.
    Bu durumun bütün playerlarda olduğunu düşünüyorum eğer yeni serverda pus indirimi olmaz ise sadece ilk ay para kazanır şirketiniz devamlılık sağlayamazsınız bu pus eşyaları pahalı olduğundan dolayı bırakan çok kişi olabilir veya sadece bronz pre cekip pazara yönelim olabilir.Birde çoğu kişi pus pahalı olduğundan kanat alıcaksa almıyor maliyetini düşürmeye çalışıyor genie ile değilde elle kasmaya çalışıyor eğer indirim gelirse bunlarıda alabilecekler sizin kazancını sabit kalacak ve sürekli olarak devam edebilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bu malesef gm ekibinin elinde olan birşey değil diye biliyorum ama neden olmasın 16 sında görücez bakalım ATARSA 5

Quote Originally Posted by IKenpachi View Post
    bu malesef gm ekibinin elinde olan birşey değil diye biliyorum ama neden olmasın 16 sında görücez bakalım ATARSA 5
    Elinde olmadığını biliyorum fakat gerçek bu belki bu postlarımızı mgame iletebilirler anlıyorum onlarıda fakat gelmeli pus indirimi dolarda artıyor bu aralar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Lauranc3 View Post
    Elinde olmadığını biliyorum fakat gerçek bu belki bu postlarımızı mgame iletebilirler anlıyorum onlarıda fakat gelmeli pus indirimi dolarda artıyor bu aralar
    olabilir ama 3-5 günlük bir olay olduğunu sanmıyorum ama inşallah gelir

gelecektir eminim hatta pus indirimiyle kalmayıp tl kurundan bile satabilirler neden olmasın

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yeni sunucu ile birlikte indirim söz konusu olacaktır. ( garanti olmamakla beraber )

Yeni server ile pus indirimi gelecektir şüpheniz olmasın.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Umarım güzel bir indirim gelir. Premiumlarda %50 indirim olsa herkes 3 er 5 er çeker zaten

Senior Member Nyyd's Avatar
    Yeni sunucu acılacak olsa 4 5 gün önceden forum üzerinden haber veriyorlar. Yani 16 Ocakta yeni sunucu açılmayacak.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Yeni sunucu acılacak olsa 4 5 gün önceden forum üzerinden haber veriyorlar. Yani 16 Ocakta yeni sunucu açılmayacak.
    4 5 gün 16 ocak 4 5 gün 16 ocak bugün 10 ocak 4 5 gün önce 16 ocak 10 ocak 4 5 gün önce 10 ocak 16 ocak