Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MrRetter View Post
    İngilizce yap, kodu onayla. Sonra yine Türkçe yaparsın.
    Hallettim dostum eyw

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    klasik koşullanma örneği var pavlov ve köpeği bilen bilir. buradaki yegane amaç hali hazırda amacı illegalin önüne geçmek ve düzeni sağlamak olan görevlilerin işinin sizlere yaptırılmasından başka bir şey değil.. nttyi pavlov olarak görüyorum.. hikayenin devamına googledan ulaşabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    klasik koşullanma örneği var pavlov ve köpeği bilen bilir. buradaki yegane amaç hali hazırda amacı illegalin önüne geçmek ve düzeni sağlamak olan görevlilerin işinin sizlere yaptırılmasından başka bir şey değil.. nttyi pavlov olarak görüyorum.. hikayenin devamına googledan ulaşabilirsiniz.
    hikayeyi bilmeye gerek yok discordda yapılan bildirimlere yaklaşık 3 aydır yaptırım yok.pardon haklarını yemeyim 489712472819489129412 anlık reportun sadece 1 tanesine geri dönüş yapıldı.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    İlk rapor etme olayı için Discord'a gireyim demiştim, ortamdaki sohbet çok boş olunca vazgeçmiştim. Bugün bu etkinlik sebebiyle tekrar deneyeyim dedim ama yine pişman oldum. Boş, gereksiz, düşük seviye bir ortam maalesef ve bu şartlarda 3 level bile olamam
    Dün geceden buyana gördüğüm muhabbetlerden sonra bende seninle aynı düşüncedeyim. Daha düne kadar discord ile alakası olmayan, nezih bir oyun ortamı için anlık bildirim yapabilirsiniz dendiğinde "sizin işiniz ne?" diyenler nedense 400 cash için üşüşmüş durumdalar. Gönül isterdi ki bu etkinlik farklı şekilde farklı koşullarda yapılsaydı. "Discord tayfasını unutmayanlara teşekkürler" yorumumu geri alıyorum...

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Henüz açılmadı mı #giveaway kanalı yoksa bende mi görünmüyor?

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Seviye 3 çok düşük bir seviye açıkcası kaliteyi düşüreceğini düşünüyorum , Günde 1 kez 400 Np yerine daha fazla oyuncuya ulaşmak adına en azında 100 X 4 şeklinde yapılması uygun olacaktır. Ama seviye kısmınım mutlaka lvl 10 ve üzeri olması gerekmekte güzel düşünülmüş ama geliştirilebilir bir etkinlik

Junior Member
    KARDEŞ give away diye bişiy bulamadım discortta yeniyim biz ts ci adamız bilirsin.. bi kısa yol biliyosan cevap at be bana yada şu adrese msj at
    Last edited by Death_Stroke; 01-15-2019 at 07:21 AM.

Junior Member
    Discord da lv nasıl alıcaz bir bilgisi olan var mı yada yardımcı olabilecek birisi?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by hsamkskarya View Post
    Discord da lv nasıl alıcaz bir bilgisi olan var mı yada yardımcı olabilecek birisi?
    Quote Originally Posted by somurtkan63 View Post
    KARDEŞ give away diye bişiy bulamadım discortta yeniyim biz ts ci adamız bilirsin.. bi kısa yol biliyosan cevap at be bana yada şu adrese msj at

Merhaba,
    Discord Konu dışı ve Genel tartışma bölümlerinde 1dk arayla mesaj yazdığınızda exp kazanırsınız zamanla seviye atlayabilirsiniz.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Ben 3 levelcilerle bu video arasında hiçbir fark görmüyorum