Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 44
    Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Aslında tam da şuanda daha farklı ve dikkat çekici etkinlik yapabilirsiniz.
    İstanbul'un çoğu bölgesinde şuanda reklam afişleriniz var. İnsanlar hep uzaktan fotoğraf çekiyor farkindaysanız. Afişlerin yanında veya selfie olarak çekilen fotoğrafları bir konuda toplayıp, çekiliş yaparak ödül dağıtırsanız daha iyi olur. Çünkü artık insanlar sürekli gidip geldiği yerlerde etraflarına pek dikkat etmiyorlar. Bugün tramway durağındaki reklam afişine kimse bakmıyordu. Birisinden rica ettim fotoğrafımı çeker misiniz afiş önünde diye, şaşırdı afişe dikkat etti. Afiş önünde bekleyenlerden müsaade istedim şaşırdılar afişe baktılar, ne var ki lan burada dercesine. Sonra birisi aaaa knight lan bu dedi. Vesaire vesaire. İnsanlar afişlerin önünde fotoğraf cektirdikce diğer insanların merakı artacaktır. Bu da size fayda sağlayacaktır. Aşağıdaki fotoğrafı çektirmem belki de 20 kişinin dikkatini çekti. Fırsatları degerlendirin. Büyük bir fırsat kaciriyorsunuz.
    Afişsiz memleketler ne yapacak? Shop mu?

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mayans_ View Post
    Afişsiz memleketler ne yapacak? Shop mu?
    Valla dostum onlar için yapılacak birşey yok. Ben farkındalık açısından söylüyorum. Katılacağımdan değil yanlış anlamayın, ben oyunu bırakalı uzun yıllar oldu.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Aslında tam da şuanda daha farklı ve dikkat çekici etkinlik yapabilirsiniz.
    İstanbul'un çoğu bölgesinde şuanda reklam afişleriniz var. İnsanlar hep uzaktan fotoğraf çekiyor farkindaysanız. Afişlerin yanında veya selfie olarak çekilen fotoğrafları bir konuda toplayıp, çekiliş yaparak ödül dağıtırsanız daha iyi olur. Çünkü artık insanlar sürekli gidip geldiği yerlerde etraflarına pek dikkat etmiyorlar. Bugün tramway durağındaki reklam afişine kimse bakmıyordu. Birisinden rica ettim fotoğrafımı çeker misiniz afiş önünde diye, şaşırdı afişe dikkat etti. Afiş önünde bekleyenlerden müsaade istedim şaşırdılar afişe baktılar, ne var ki lan burada dercesine. Sonra birisi aaaa knight lan bu dedi. Vesaire vesaire. İnsanlar afişlerin önünde fotoğraf cektirdikce diğer insanların merakı artacaktır. Bu da size fayda sağlayacaktır. Aşağıdaki fotoğrafı çektirmem belki de 20 kişinin dikkatini çekti. Fırsatları degerlendirin. Büyük bir fırsat kaciriyorsunuz.
    Aynı öneriyi bugün ben de yaptım. İnstagramdan belirlenen bir hastagle afişle selfie atanlar arasından çekilişle npoint verilebilir.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by Strategist View Post
    We dont deserve such posts on english forums right? You only care for the turkish people I see. Never cared about english after all. If that's how you want to keep people playing your game I have no words.
    adam haklı maalesef

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Önerilerim:
    1-Karakteri Rogue yapıp LightFeet kullanın
    2-VIP key alıp Trinaları oraya koyun İtemleri toplu bir şekilde toplayın 7-7-7 gibi nickler karışabilir hepsini alırsanız

Junior Member
    Eşyaları basmaktan çok adam seçmekle geçiyor yayındaki süre. Hızlı bir şekilde 1-5-10-15-20 gibi pmler ve belirlenen yedeklerden itemlar alınıp toplu bir şekilde ard arda basılırsa daha çok zevk verir diye düşünüyorum.

Senior Member iVibe's Avatar
    Bir standarda uyulması gerekiyor sen item ver sen de ver hadi sen de ver diyerek sırada bekleyenlerin hakkı yeniyor gibi. Niyet kötü değil amacınız yayını güzelleştirmek ama chatten de fazla tepki geldiğini gördünüz bence hiç yaygaraya gerek yok belli sırada pm atanlardan alıp basın gitsin

Senior Member
    Patheoz yaktıkça şevke geldi efsanesin patheoz ahsduahduah

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yadigârım trinayı kabul etmedi

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Talking

Patheoz ve CluTaah'ın Bugün ki Performasından Sonra Oyuncuların Yorumu Trina Değil Yağmur Yağıyor Mübarek.

https://youtu.be/OQMslGYbUGE?t=466
    Last edited by ISpeedycort; 01-10-2019 at 10:24 PM.