Son 1 aydır oyuna normal giriyorum ama 10/15 dakıka içinde Bug Hatası alıp oyundan atıyor. Bu hatayı genelde map değiştirirken alıyorum ama map değiştirmesemde moradonda pazarda otururkende aynı hatayı veriyor ve atıyor. İşin kötü tarafı Diez de oynuyorum ve pre yok her seferınde oyuna girmek için o kadar sıra beklıyorum ve tam girdim diye sevinirken Karşımda BUG hatası Kullandığım Pc;Casper Laptop İ7 işlemci,8 gb ram,2 gb ekran kartı var. 3 ay once sıfırdan format attırdım ve tum sürücüler legal olarak yüklendi,Win7 orjinal kuruldu.bu hatayı almaya başladığımda önce versiyonu 1/2 geri alıp yeniden yükleyince bi süre hata vermiyordu ama hata tamamen geçmediğinden oyunu komple silip siteden son versiyondan sıfırdan kurdum. Hevesle oyuna girdim ve ilk map değiştirdiğimde Karşımda o müthiş yazıyı (Bug ınspected sorry yazan o beyaz kutu) görünce......
sorunum hala devam etmekte bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..
Not:Pc de sadece Knight ve chrome yüklü,başka herhangi bir oyun,program vs yok. Windovsun kendi defenderi haricinde herhangi bir antivürüs programı da yok.