Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    cevap verir misiniz artık?

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    cevap verir misiniz artık?
    Gereken Cevabı Vermişler Kimse Sana Raporun Sonucunu Söylemez.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Her raporunu kontrol etmeyi unutan için yardımcı olsaydık işimizi gücümüzü bırakıp sadece bununla ilgilenmemiz gerekirdi ki bu zor işten daha kolayı raporlar arşive taşınmadan önce kontrol etmenizdir.

Raporlar neden arşive taşınır? Kapatılmış ve sonuçlanmış konuların cr personelini meşgul etmemesi için ve cr sayesinde kapatılan hesapların bilet attığında bilgilerine ulaşabilmek içindir.

Bir de cr'ye rapor gönderip sonucunu merak edenler nedense çoğunlukla küfür raporu gönderen oyuncular oluyor. Her raporda olduğu gibi bir ihlal varsa oyuncu ceza alır, ihlal yoksa almaz. Siz bunu sadece karşınızdaki kişiye ohh seni nasıl banlattım demek için öğrenmek istiyorsanız elbette egonuz için ekstra bir hizmet vermiyoruz.

Luring yaptığım adam bana küfür etti diye bile rapor geliyor ve bununla birlikte oyun kurallarını ihlal etmeyen yüzlerce bildirim. Belirttiğim gibi raporunuz tüm kriterlere uygunsa ve oyun kuralları ihlali varsa kullanıcı ceza alır. Bunun sonucunu öğrenmek için çok da üstüne düşmenize gerek yoktur çünkü cr'de hiçbir rapor sonuçlanmadan arşive taşınamıyor, teknik olarak da mümkün değildir.
    cr reportlarindan bu kadar sikayetciyseniz, cr yi kapatin oyun ici kontrolleri kendiniz saglayin.
    burada insanlar zamanlarindan ayirarak birseyler reportlamaya calisirken su yazdiginiz yazidaki asagilamaya anlam veremiyorum.
    sizin uslubunuzla ilgili bir sikintiniz oldugunu dusunuyorum.
    alttab alttan kinaye yapa yapa yaptiginiz paylasimlari bu forumdaki hicbir kullanici hak etmiyor.
    bu insanlar kullanici ve siz hizmet saglayicisiniz. tarafinizi bazen anlayamadiginizi dusunuyorum.

Page 2 of 2 FirstFirst 12