Results 1 to 7 of 7

Bu mu yaptığınız inceleme?

2.5 aydır destan serverında oynuyorum 3 4 gün önce hesabim soyuluyor yaklaşık 15 16gb param gidiyor ve 1 gün sonra ban yiyorum ticket atiyoeum ınceleyin lütfen diyorum derdimi anlatıyorum 3. Parti yazılım kullanılmıştır sözleşmemizi okuyun cevabı geliyor sadece kardeşim otomatik kalıp mesaj atacaksanız neden ticket sisteminiz var sen açıp benim hesabımı inceledin mi full pus full premium oynuyordum zaten hesap çalınıp soyulduktan sonra ban yiyorum ve sonuca bak gerçekten bravo tüm nttgame ekibine başarılar diliyorum iyi oyunlar..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hile kullanmışsan çok iyi olmuş.Premium ve cash alman sana 3. parti yazılım kullanmanı yasal kılmaz. Eline sağlık NTT.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hacklendiğinize dair destek ekibine göndermiş olduğunuz bir bilet var ise, yeni bir bilet oluşturarak hacklendiğiniz tarihi ve daha önce göndermiş olduğunuz bilet numaranız destek ekibi ile paylaşınız.

Bu gibi durumlarda bir kanıt göstermelisiniz. Hesabınızı birine hile kullanması için vermiş olup banlandıktan sonra da çalındı diyor olabilirsiniz. Bu durum çok fazla karşılaşılan bir durumdur.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Hacklendiğinize dair destek ekibine göndermiş olduğunuz bir bilet var ise, yeni bir bilet oluşturarak hacklendiğiniz tarihi ve daha önce göndermiş olduğunuz bilet numaranız destek ekibi ile paylaşınız.

Bu gibi durumlarda bir kanıt göstermelisiniz. Hesabınızı birine hile kullanması için vermiş olup banlandıktan sonra da çalındı diyor olabilirsiniz. Bu durum çok fazla karşılaşılan bir durumdur.
    nasıl kanıt göstere bilir .Heacklendiği anı heacker ın evine gidip en az 120 saniye video mu çeksin adam. Gözünüzü seveyim yıllardır aynı oyunu hep birlikte oynuyoruz.Dediğin şeyi yapamayacağını sende biliyorsun heacklenen bir adam bunu nasıl kanıtlayabilir ki ?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Hesabınızın son hareketlerine baktığımda giriş yapılan IPye ait bölge uzun süredir aynı. Buna ek olarak hesabınızda şifre, e-mail gibi hesap bilgisi değişikliği yok.

Bu durumda hesabınızın çalındığına dair bize bilgi sunmadığınız takdirde tarafınıza yardımcı olma şansımız bulunmamaktadır.

Hocam olay tam olarak şöyle geçtiğimiz cuma günü hesabıma giriyorum üstünde ne var ne yok her şey boşaltılmış işlerimden dolayı fazla üstünde duramıyorum ertesi gün tekrar giriş yapmaya çalıştığımda hesabın durduk yere ban yediğini gördüm 3. Parti yazılım yazıyordu siteye girdim baktım yok sonra ticket attım chari hackleyen veya soyan kişinin yaptığını sanıyorum o kadar emeğim var oynadığım süre boyunca da herhangi bir illegal bir şey kullanmadım kullanmamda bunu anlatmaya çalıştım ben

Hocam yazdığım mesajı okumadınız sanırım hesap soyulduktan sonra ban yedim diyorum ve 3. Parti yazılım kullanmadığımı belirtiyorum oynadığım süre içerisindeki kayıtları inceleyip hesabın soyulduğu günü ve ban yediğim günü hesapta 3. Parti yazılım ne zaman kullanılmış onu merak ediyorum ben

Tags for this Thread