Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Question Yeni Server Taktikleri

Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle şunu belirteyim, 4-5 kişilik bir yakın arkadaş grubuyla oynayacağız. Hiçbir şekilde oyundan para kazanma amacımız yok hepimiz üniversite öğrenciyisiz, zevk almak için uzun vadeli oynamayı düşünüyorduk uzun zamandır yeni serverın gelme ihtimaliyle bu hevesimiz daha da arttı. Uzun süre oynamayı düşündüğümüz için bir acelemiz yok fakat para harcamadan da item dizmek istiyoruz tabi ki. Şimdi sorularım şunlar olacak: Yeni server açılırsa ilk zamanlarda ne yapılmalı ? Nasıl bir yol izlenmeli ? Exp'e mi yoksa farma mı daha çok önem verilmeli ? Farma önem verilecekse şayet tüm slotlar dolu olduğundan hangi slotlarda daha rahat farm yapılır ? Saygı çerçevesinde vereceğiniz cevaplar için hepimize teşekkürler şimdiden. Herkese iyi oyunlar.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Para Harcamadan Bişey Yapman Zor.

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    exp ini kas 80 level ol etkinliklere gir ordan paranı kas sonra çarını diz oyna bu kadar. farm ilk 2 ay unut yapamazsın kalabalık ve lagdan doğrusu budur.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Level şart yeni serverda olabildiğince cabuk 83 olman lazım. Ondan sonra biff ve jrlerden item düşürmeyi deneyeceksin. Sonrası gelir zaten. Ancak premiumu gold ve üstü alarak gelecek olan trina ve cashleri de ay ay olmak üzere karakterine item olarak eklemen iyi olur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    birşey alman için birşey vermen lazım başta bi 200 300 tl yatırıcaksın ordan kasacaksın diziceksin bence o youtubedeki video çeken elemanların çoğu boş yeni serverda kimse sana gel kardşm tek sen kas demez

Banned
    her türlü bronz pre almanız lazım, servera rahat girebilmek, bunun kaçarı yok. sonra level kasın, farm slotları ilk zamanlar için çok sıkıntılı oluyor ben hiç bulaşmıyorum, günlük etkinliklere (chaos, bdw, ft, jr) katılıp kutu, gem vb düşürmeye çalışın. ben genelde böyle yapıyorum.

Quote Originally Posted by akyildizberkay34 View Post
    Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle şunu belirteyim, 4-5 kişilik bir yakın arkadaş grubuyla oynayacağız. Hiçbir şekilde oyundan para kazanma amacımız yok hepimiz üniversite öğrenciyisiz, zevk almak için uzun vadeli oynamayı düşünüyorduk uzun zamandır yeni serverın gelme ihtimaliyle bu hevesimiz daha da arttı. Uzun süre oynamayı düşündüğümüz için bir acelemiz yok fakat para harcamadan da item dizmek istiyoruz tabi ki. Şimdi sorularım şunlar olacak: Yeni server açılırsa ilk zamanlarda ne yapılmalı ? Nasıl bir yol izlenmeli ? Exp'e mi yoksa farma mı daha çok önem verilmeli ? Farma önem verilecekse şayet tüm slotlar dolu olduğundan hangi slotlarda daha rahat farm yapılır ? Saygı çerçevesinde vereceğiniz cevaplar için hepimize teşekkürler şimdiden. Herkese iyi oyunlar.
    Bir düzeltme yapayım, para harcama için gb çekmekten bahsetmiştim. Premium zaten ister istemez olmak zorunda.

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    dostum arkadaşların dediği gibi jr bdw chaos(özellikle mavi kutu almak için uğraş) ft ve lvlini kastıktan sonra czde chaos stone'dan pay almaya çalışın arta kalan zamanda da nerede farm yapmak istersen orada devam et csyi takip ederek sadece bunlar dizmene yardımcı olacaktır.(tabi ki para basıp önüne geçenler olacak)

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Para kasma derdim yok diyorsun direk farm soruyorsum bu nasil bir celiski.Yeni sw gelecegini sana kim soyledi gerek yok.Son sw manes.baslayin gunluk questle charlarinizi dizin.Quest bow basarsin, sansina 7 mytril vs atar job ne olacaksa, jr ft chaos derken yavastan dizersin.Pek masum degilsin bence, oyle amac para kazanmak degil deyip para kasmanin yollarini sorarak.Yeninsw de zaten herkes itemsiz, gorev itemleriyle 1 ay pk nin zevkini cikarirsin o kadar.Artik jr ft be kasarsan.

Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Para kasma derdim yok diyorsun direk farm soruyorsum bu nasil bir celiski.Yeni sw gelecegini sana kim soyledi gerek yok.Son sw manes.baslayin gunluk questle charlarinizi dizin.Quest bow basarsin, sansina 7 mytril vs atar job ne olacaksa, jr ft chaos derken yavastan dizersin.Pek masum degilsin bence, oyle amac para kazanmak degil deyip para kasmanin yollarini sorarak.Yeninsw de zaten herkes itemsiz, gorev itemleriyle 1 ay pk nin zevkini cikarirsin o kadar.Artik jr ft be kasarsan.
    Para kazanmak gibi bi amacımız yok dedim. Yani oyunda kasıp tlye çevirmek gibi bi derdim yok ama oyunda para kasmadan da nasıl item dizicem ? Farm amacım item dizmek için yani.

Tags for this Thread