Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thumbs up Lunar war bug cr 1 day nedir bu şakami ?

Refug e kesmenin neresi banlama sebebi bi anlatin da millet kesmesin su meret yaratiklari aldigimiz 1k np 1 saate yedigimiz 24 saat bir kansizin yüzünden ! Kendi hatanizi oyunculara yansitmanizda ayri bir konu madem yasak neden silmiyosunuz savaş sonu cikmasin millet kolay np kasmak için orda zaman geçiriyor siz ise 1 k np için legal oyunculari banlayarak oyuncu kaybediyorsunuz dc pre özelligini tamamen kaybetmiş oyunda herşey cikar olmuş siz hala kendi hatalarinizi bize mall ediyorsunuz üzülğyorum artik vaz geçin legal oyunculari banlamaktan gidip az bakin drakide kimler siralamada nasil siralamada 65 lvl karakterlerle tü m serverlari 4 5 kutu toplayarak son dkka gol atanlari banlayin legal oyunculari banlayarak oyuncu kaybediyorsunuz yeter artik

Senior Member iVibe's Avatar
    Savaştaki hapisin dibinde atack verilmeyen yerde durduysan ondan ban yemişsindir buglu bölge orası.

Sadece rafuge kestim savaşi kazandiktan sonra sonra bir karus warior geldi bug yapmak ban sebebi felan ddedi bende dalgami geçiyon yillardir kesiyoz dedim ve sonrasi bu madem böle bir durum var kaldirsinlar yaratiklari nasil dc pre de kaziyi aninda kaldirdilar 4 tane refugeyi kaldirmak ta okdar zor deildir bence

Itemimiz yok adamlarla kafa kafaya çarpişamiyoruz napacaz party kurup refuge kestik bumu adalet ! Ben 1 günlük banda deilim oyun hatasini bize mal ediyolaarya o üzüyor beni

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Remnant'ları bir nevi kazanan ırk için ödüldür, bu sebepten ban yemezsiniz.Ban yediğiniz mevzu karsı ırkın spawn oldugu noktada/kale dibinde bekleyip karsı ırk'tan hasar almadan/vermeden savaşın takip etmenizdir diye tahmin ediyorum.

Malesef orda hiç bulunmadim sadece refuge kestim başka bir yerede gitmedim adam banliyolarda neden banliyolar bide araştirsalar cok güzel olcak

ban sebebin refuge kesmek değildir o bug yapanları banlıyorlar bi kanıt vardır elbet 1dk falan oraya geçip pot mana çevirmiş bile olsan bi videoyla gitmişsin işte

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Refu kesmekten ban yiyen görmedim hiç.Eğer oda bug abuse kapsamına giriyorsa ilgili arkadaşlar bildirir.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    size iyi oluyor hic ağlamayın ares de oynuyorum 11 tanevideo cektim az önce savaşta bug yapan . hepsini cr ye atıyorum simdi .
    adam gibi oynayın su oyunu ceza almazsınız .

Senior Member
    refu yu eğer guard ile kestiysen ban yersin, diğer türlü lunar var bug abuse hapisanin yanında durursan verilir genelde yada kapalı kapılardan descent ile falan geçersende verilebilir emin değilim