Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 164
    Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    Bu konuyu daha öncede gündmee gelmişti diye hatırlıyorum.

Haklısın mageler o konuda sıkıntıda ama her hangi bir güncelleme söz konusu olmaz mgame böyle bir çalışma yapmaz.
    dostum yapmazlarsa mageler 2 ay oynayıp serverdan çıkmaya devam edecek ve her yeni server geldiğinde baştan başlayacak. bunun bir sonu olmak zorunda kaç senedir neyi bekliyorlar? bu konunun kaale alınması iletilmesi için OYUN YETKİLİLERİ NEREDE? ha şimdi diyecek olan illaki çıkacaktır yoo mageler gayet oynuyor serverın kaçıncı yılında. Bunu aklından geçiren kardeşim magenin arkadaN 2 nova atarak(karşı tarafın priesti görmeden) düşüremiyor mage parti dışında herhangi bir partiyi bu yüzden 2 parti geziyorlar bu adaletli bir oyun şekli mi?

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    Bu konuyu daha öncede gündmee gelmişti diye hatırlıyorum.

Haklısın mageler o konuda sıkıntıda ama her hangi bir güncelleme söz konusu olmaz mgame böyle bir çalışma yapmaz.
    Biz ortada bir sorunu dile getirelim de, yayıncı yapımcıya iletsin de , bakarsın farklı sonuçlar doğar. Ama tabi burada asıl nokta yayıncının olayı yapımcıya nasıl ilettiğin de ve konunun önemini nasıl vurguladığında bence.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

aynen güncelleyinde elimizde kalan mage 9 setleri satayım

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Bunu en son söylediğim zaman ne gerek var denilmişti..
    Bu kadar detaylı anlatmasaydın keşke..yakın zamanda mage nerf gelir tekrardan

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    Güzel çalışma.
    emeğe saygı.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    buff isterken nerf yemiyek genelde ne olursa olsun mage nerf yiyor League Of Legends'daki Rengar gibi her patchte bi nerf yiyor mage de

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RabiesVampire View Post
    255 INT vermeye gerek yok INT'in 1h weapon'lara attack power verip vermediğini gözlemleyebiliyoruz. Küçük bir araştırmayla bu dinamiğin 2012 yılında eklendiğini bulabilirsiniz. Şuanda bahsettiğiniz (holy set, +3 anti def takılar) priest'e ek olarak kalkanla support priest oynamaktayım ve düşündüğünüz kadar sağlam değil priest karakterleri. Kaldı ki battle priest build'inde kalkan olmayacak ve ekstra attribute point'leri STR'ye basılıyor olacak, yani HP de aynı şekilde kalmıyor olacak. Bunun haricinde rogue ve warrior'da olan escape mekanizmaları da priest'de bulunmuyor.

Burada dikkat edilmesi gereken olay bir ayrıcalık için yazmadım, oyun dinamikleri eskiye göre değişti. Des al vur yere ve at novaları şeklinde oynanıyor PK'nın büyük kısmı. Sadece, daha öncesinde oyunda var olan ama şimdi olmayan battle priest build'ini istiyorum. Ancak siz CSW'de ve PK alanlarında aktif olarak var olan, ve aktif oyuncularının büyük çoğunluğunun hali hazırda tercih ettiği class'ın buff'lanmasını istiyorsunuz. Şahsen bana adil gelmiyor.
    2012 den sonra gelmiş olabilir bunun hakkında fikrim yok. 2004 2009 arası oynadım. 2009 2015 arası oynamamıştım. Birsürü degisiklik olmuş. Oynadığım süreçte de Mage oynadım. Priest hakkında çok fikrim yoktu. Bu yüzden belirttim int verilip test edildi mi? Zaten support karakterin atak oynaması mantıksız. Ayrıca ben mage içinde 2k vursun tek atsın demiyorum kıyafetlerin statları düzenlemesi lazım. Priest için duzenleme yapılmış 2012 ye int ap etki etmiyormuş artık ediyor.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lHeartBurninq View Post
    Bunu en son söylediğim zaman ne gerek var denilmişti..
    Bu kadar detaylı anlatmasaydın keşke..yakın zamanda mage nerf gelir tekrardan
    Zaten herkes sikayetci mageden call kalksın esc kalksın bilmem ne. Yakında bütün skilleri kaldırıp sadece tp skili kalacak. 83 level mage cast pointsiz anında tp yapacak filan ben ara ara oynuyorum sürekli nerf gelmiş hayırlısı bakalım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Elite bir mage'nin şuan eski sunucular da HP'si 8-9 civarı'dır. Kıyafetlerine HP basmasına rağmen ve takıları +3 defansif HP veren takılar olmasına rağmen. EP LBOL LKP vb.
    Ve Elite bir Mage , Elite bir Melee karakterine max alan skilli ile Meteor 1000-1100 vurmaktadır o da karşı taraf kendinde Resistance atmadıysa. Resistance aldığında ekstra bu hasarlar 800-900 lara ve daha da altara inebiliyor bunu GM'ler test edebilirler.
    Bu sebeple Mage klanlar hep 2-3 Parti dolaşmaktadır, Keyfi değil yani Mecburi hasar çıkartamadıkları için.

ISTENILEN 160 INT istenmese HP istense Mage'ler kıyafetlerine MP basabilir ve hasarı ufakta olsa artacaktır ve eskisi gibi oyuna PvP'deki mage klanlar döndürülebilir , Melee'ye dönme zorunda kalan insanlar da istedikleri klass oynama iradesine dönebilirler.

Bu arada melee pus masrafı çok diyen arkadaşlar, Melee'ler mage'lerden ekstra olarak 1 attack sc ve red pot (10 cash tanesi) satın alıyor diğer türlü tüm pus masrafları mage ile melee aynıdır.
    Melee Eşya değerlerine gelince de piyasayı oyuncular belirliyor Mage veya Oyun yöneticisi değil.
    Çok haklı arkadaş.

Member ShakespiiiiiiiR's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Uskodaki magelerin en büyük problemlerden birini dile getirmişsin, mage armor statlarına kesinlikle ayar getirilmeli oyunun en adaletsiz statını vermek zorunda kalıyor armor yüzünden. Başka bir joba nerf istediğimiz yok ancak kesinlikle mage ve priestin öncelikli bufflanması lazım userleri tekrardan çekebilmeleri için.

Priestin bufflanmasına bir öneri:

DB prieste Magenin m20 resist kırması verilmelidir. Nasıl torment ciddi anlamda def kırıyorsa, magelerin db priestleri de nova damagelerini aynı oranda bu skilii kullanarak yükseltebilmelidir. O skilin magede olması anlamsız, mage onu kullanmaya kalksa ya eksik vuruyor ya da karşı tarafa çoktan cc gelmiş oluyor

Dipnot: PUS konusuna değinen arkadaşlara ithafen:
    Attack Sc ve Red Pot farkınız var, eğer nova damage sini melenin damagesi gibi katlıyor olsa biz de onları kullanırız.
    Last edited by ShakespiiiiiiiR; 01-07-2019 at 10:32 PM.
    “If money go before, all ways do lie open.”

Sir William Shakespeare