Page 8 of 17 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 164
    Member ShakespiiiiiiiR's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Yanında priest yoksa warrior aşırı çöp . Örneğin rosetta aslanmashadov tek full SC red pot dışarı çıkınca paso town atmak zorunda kalıyor
    yanında partisi olan mage town atamadan 2 warriorun dksli yere vurmasına düşüyor hangisi çöp bilemedim.
    “If money go before, all ways do lie open.”

Sir William Shakespeare

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CreepNCrawl View Post
    BP bas baya bi sınıf dostum her oyunda olduğu gibi bir paladin sınıfı.Her sınıf kendi içinde özelleştiriliyor warrior'da berserker,stun yada defans gibi.mage'de lr fr gr ve tp gibi,Kurian'da zehir,attack,defans gibi.Ancak şuan priest maalesef tek düze sadece tank oynanıyor.Attack gücü olmayan hiç bi paladin yok diğer oyunlarda dediğin gibi olsa kitap,helis,str'den ap kazanma,sword,club türünde ki eşyaları kullanamıyor olurdu.Ayrıca solo'da iş yapabilen çok warrior var destan'da çok görüyordum sadece koşup 2rr yapıyorsan iş yapmaması çok normal scorpion side,gab adamant7 vs. itemlerle solo'da idare edebiliyor.İnt warrior'unda öyle birşey demeye pek hakkı yok zaten çünkü strnin bi eksi bi yanı yok 7 bujuyla zaten 4k ap oluyor int tamamen fantezi.Burda magelerin bplerin isyan etmesinin sebebide bu bp'de hiç bi kombinasyonla şuanki mevcut serverlerde iş yapamıyorsun anca yeni serverlerde.
    Statlarla skilleri bir ayirt et sonra konuş. Diger joblar hakkında Bahsettiklerin skill. Bp dediğin sey stat? Sende db heal ve buff olarak ayrılıyorsun?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mayans_ View Post
    Statlarla skilleri bir ayirt et sonra konuş. Diger joblar hakkında Bahsettiklerin skill. Bp dediğin sey stat? Sende db heal ve buff olarak ayrılıyorsun?
    Bahsettiğim şey oynanış tarzı kardeşim sende bunun farkına var öyle konuş.bi mageyi ister ap ağırlıklı ister cc ağırlıklı ister tank oynayabilirsin demek istedim bu diğer joblarda da geçerli.Priest'te ha 10k atıp cure atmışsın ha 10k atıp tor atmışsın oynanış tarzında pek bi fark yok ikiside tank support.kalkıpta fire mageyi 255 hp ile oynanayan yok zaten skillere göre statlarda değişiyor

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ++++++++++++++++++güncel konu

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    BP bas baya bi sınıf dostum her oyunda olduğu gibi bir paladin sınıfı.Her sınıf kendi içinde özelleştiriliyor warrior'da berserker,stun yada defans gibi.mage'de lr fr gr ve tp gibi,Kurian'da zehir,attack,defans gibi.Ancak şuan priest maalesef tek düze sadece tank oynanıyor.Attack gücü olmayan hiç bi paladin yok diğer oyunlarda dediğin gibi olsa kitap,helis,str'den ap kazanma,sword,club türünde ki eşyaları kullanamıyor olurdu.Ayrıca solo'da iş yapabilen çok warrior var destan'da çok görüyordum sadece koşup 2rr yapıyorsan iş yapmaması çok normal scorpion side,gab adamant7 vs. itemlerle solo'da idare edebiliyor.İnt warrior'unda öyle birşey demeye pek hakkı yok zaten çünkü strnin bi eksi bi yanı yok 7 bujuyla zaten 4k ap oluyor int tamamen fantezi.Burda magelerin bplerin isyan etmesinin sebebide bu bp'de hiç bi kombinasyonla şuanki mevcut serverlerde iş yapamıyorsun anca yeni serverlerde.
    Hocam sen öncelikle stat ve skill kavramını öğren mage Fr lr Gr yazmışsın onlar skill . Warrior defans berserker atack yazmışsın onlar skill kurian zehir atack defans demişsin onlar da skill sen bu oyunu hiç anlamamışsın. Priest de heal debuf buf var . Senin o dediğin bp priest senin alternatif stat dağıtımınla olusan birşey temel kavramları öğrenmen lazım

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Konunun altına yapılan yorumlardan şunu anlayabiliyoruz ki mevcut konunun doğruluğunu savunanlar güzel yorumlar yapıp kendilerini güzel ifade edebilirken mevcut konun aksi yönde yorum yapanlar daha stat skıll ayrımı yapamıyor çoğu içindeki mage düşmanlığını kusmaya gelmiş konuyu adam akıllı okumayıp anlamadıkları bile belli yazdıklarında elle tutulur bir şey yok. Gerçi yine millet yazıyor millet okuyor bir yetkilinin gelip okuyup konu hakkında kendi fikirlerini sunduğu yok orası ayrı mevzu.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Hocam sen öncelikle stat ve skill kavramını öğren mage Fr lr Gr yazmışsın onlar skill . Warrior defans berserker atack yazmışsın onlar skill kurian zehir atack defans demişsin onlar da skill sen bu oyunu hiç anlamamışsın. Priest de heal debuf buf var . Senin o dediğin bp priest senin alternatif stat dağıtımınla olusan birşey temel kavramları öğrenmen lazım
    Ben deveyi hendekten atlattım. Bp lere birsey anlatamadım. 7 8 yıl evvele kadar sıkıntı varmış. 2012 de gelen guncellemeyle intelligence atak artırmaya başlamış. Ama yetmiyor. Istedikleri sey db ve heal kombinli warrior

Senior Member
    Arkadaşım sen defans kurian'da statları 255str mi veriyorsun? yada zehir'de 255 str mi veriyorsun? yada attackta mp mi veriyorsun? yada tp magede 255mp mi veriyorsun? burda yazdıklarım oynanış tarzları skillerle isimleri aynı olabilir bu oyuncuların taktığı isim.Benim demeye çalıştığım şey her classı istediğin tarzda oynayabilirken yeni itemler yüzünden priesti sadece support olarak oynayabiliyor oluşumuz.Bp priest alternatif değildir yeni itemler yüzünden oynanmaz hale geldiği için alternatif gözüyle bakılıyor hayatında Knight dışında bi oyun bile oynamış olsan Paladin yada Priest sınıfının neler yapabildiğini bilirdin Bu oyunda da başlarda böyleydi ancak yeni itemler geldikçe bi sınıf öldü anlatabildim mi?

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Arkadaşım sen defans kurian'da statları 255str mi veriyorsun? yada zehir'de 255 str mi veriyorsun? yada attackta mp mi veriyorsun? yada tp magede 255mp mi veriyorsun? burda yazdıklarım oynanış tarzları skillerle isimleri aynı olabilir bu oyuncuların taktığı isim.Benim demeye çalıştığım şey her classı istediğin tarzda oynayabilirken yeni itemler yüzünden priesti sadece support olarak oynayabiliyor oluşumuz.Bp priest alternatif değildir yeni itemler yüzünden oynanmaz hale geldiği için alternatif gözüyle bakılıyor hayatında Knight dışında bi oyun bile oynamış olsan Paladin yada Priest sınıfının neler yapabildiğini bilirdin Bu oyunda da başlarda böyleydi ancak yeni itemler geldikçe bi sınıf öldü anlatabildim mi?
    Yeni Dark Knight itemleri sayesinde INT Attacker Priest iş yapmıyor mu ya? tam emin değilim de, youtube da INT ama attacker priest videoları gördüm. Gayet güzel de hasar çıkartıyorlar ve bildiğin int priest gibi tanklıyorlar.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mayans_ View Post
    Ben deveyi hendekten atlattım. Bp lere birsey anlatamadım. 7 8 yıl evvele kadar sıkıntı varmış. 2012 de gelen guncellemeyle intelligence atak artırmaya başlamış. Ama yetmiyor. Istedikleri sey db ve heal kombinli warrior
    Krowaz 0 int istesede db heal kombinli bi warrior olması imkansız kardeşim.İnt attack veriyor ancak +9 +3 charla bile 3k ap oluyor.bi warrior bu apyi 7 raptorla yakalıyor Madem işe yarar bi job neden pk için oynayan 10 tane bp yok? Son 5 ay Destan'da oynadım item ortalaması çok yüksek bi server'de değil pk atan bp sayısı ikiydi ben bırakmadan biri oyunu diğeri bpyi bıraktı En başta adaletsiz değil mi zaten bi sınıf 250 armorlu set bonuslu zırhlar giyerken diğer sınıf 50 armorlu hiç bi bonusu olmayan zıhları giymesi?