Results 1 to 2 of 2

Eslant Town’a Mob Çekilmesi Hakkında

Merhabalar,

Dün gece eslant townda görev itemleri satmak amacıyla pazar kurdum. Sabah tekrar baktığımda karakterimin üzerindeki rez taşları bitene kadar mob çekip yatırılıp 4 taşa kaldırıldığını gördüm. Eslant town içerisindeki guardlar işe yaramıyorsa neden ordalar?
    Exp emek demek. Bunu kimse inkar edemez. Benim emeklerimi çaldılar. Ne yapabilirsiniz bu konuda?
    Elimde kscler mevcut. All chatten de towndaki karakterleri yatıran şahısın adı geçiyor.
    Benim problemim bu şahısın cezalandırılması değil, şikayet yeri burası da değil.
    Benim problemim oyun yönetimi.
    Emeklerimi bana geri verebilir misiniz? Bilgisayar başında harcadığım saatlerimi, zamanımı çaldılar. Giden explerimi geri verebilecekseniz lütfen belirtin.
    Bunu sağlayamıyorsanız da lütfen artık eslant towndaki guardların damage oranını arttırın. Yada mob çekilmemesi için gerekli önlemleri alın lütfen. Birşeyler yapın yahu.
    Bilelim, anlayalım ki başımızda birileri var ve bu oyun oynanmayı, uğrunda saatler geçirmeyi hakediyor diyebilelim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Eslantta yaşadığınız tecrübe kaybının maalesef telafi yapılamamaktadır. Eslant bölgesindeki moblar için yapımcı firmadan düzenleme talep edilmiştir. Gelişme olması durumunda gerekli duyuruları yapılacaktır.

Tags for this Thread