Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alicihan484848 View Post
    kardeşim kullanmadık zaten itemli karakteriz keeper kesiyoruz user olarak kalabalığız neden buglu yerde bekliyeyim serverda bir tane kurian var bunu sürekli yapıyor sanki orda beklıyomusuz gibi herkese yapıyor bunu biz orda durmadık bıle hanı charı orda bıraksak 2 3 dk dıcem ki tamam adam bılerek kacarken kendisi oraya gidiyor bızde onu kovalıyoduk bu kadarda emınım o pt de bende vardım ama ben banlanmadım mesela cunku oyle birşey yapmadık clan olarak adamı kovalıyoduk sadece pk mızı atamya calısıyoruz budur olay kesin sabit cümleler kurmayalım
    İtirazlara istinaden yazdım hocam. Olayın içeriğini sen bilirsin. Raporda hata vardır belki ama bug abuse haklı durumu yok, bunu anlatmaya çalıştım.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Refuge kesmek ban sebebimidir ? Peki ban sebebiyse savaşi kaybede n irkin refugeleri nedne orda duruyor bu oyuncu hatasi olmamasi lazim oyunun kendi hatasiysada benim legal karakterm neden ban yiyor üzülerek sölemekten kendimi alamiyorum ntt game oyuncumu kaybetmek istiyor oyuncumu kazanmak istiyor ya kendileri kararsiz yada sistemi oturtamiyolar

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bilet attıysanız gelecek cevabı beklemelisiniz ancak örneğin cumartesi savaşında bug abuse yaparak pazartesi banlanmışsanız ve o gün başka bir yerdeyseniz ya da oyuna hiç girmediyseniz cumartesi günü yaptığınız ihlali değiştirmeyecektir.

Oyun açıklarını kullanmak yasaktır ve cezası vardır. Bu ihlali yapan çok kullanıcının olması bu ihlali kabul edilebilir kılamaz. Lütfen oyun kurallarına uyunuz.
    Bende bu mantıgı anlamıyorum.Orası buglu gidersen ban yersin.Letter de bilmem ne var oyunda letteri i block la yok şurdan düpe oluyor onu kaldır.Neden oyundaki acıkları kapatmak yerine böyle amatörce iş yaparlar ki ? cokmu zor bazı bugları kapatmak ? senelerdir bi bug nası kapatılmaz ?

Tags for this Thread