Results 1 to 8 of 8

Hade Bakalım Hayırlısı 21 Gündür geri dönüş olmayan DESTEK

Evet Arkadaşlar Konum cok eskide kaldıgı icin uplayamadım kusura bakmayın 21 gün oldu halada destek ekibinden bir sonuç yok bakalım ne zamana donus saglancak TAM 21 GÜN Hicbir cevap da atmıyorum sonra sıra kaydı demesinler diye yazsam bu sefer bi 30 gun daha beklerim sanırım bi yardımcı olacak GM yokmudur su konu hakkında acaba meraklanıorum dogrusu unutuldum mu ne oldu bi cevap verin bari

https://i.hizliresim.com/WqL15Q.png

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Daha önce de tarafınıza bilgilendirme yapılmıştı. Sabırla gelecek yanıtı beklemeniz belirtilmişti.

Ek bilgi vermek gerekirse, yaşadığınız problemin çözülebilmesi adına yapımcı firmayla iletişim kurulmuştur. Bu nedenle yapımcı firma geri dönüş sağladıktan sonra müşteri temsilcisi biletinize yanıt verecektir.

Lütfen spam konular açmayın ve biletinizin yanıtını sabırla bekleyin.

İyi forumlar.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SOLO
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Daha önce de tarafınıza bilgilendirme yapılmıştı. Sabırla gelecek yanıtı beklemeniz belirtilmişti.

Ek bilgi vermek gerekirse, yaşadığınız problemin çözülebilmesi adına yapımcı firmayla iletişim kurulmuştur. Bu nedenle yapımcı firma geri dönüş sağladıktan sonra müşteri temsilcisi biletinize yanıt verecektir.

Lütfen spam konular açmayın ve biletinizin yanıtını sabırla bekleyin.

İyi forumlar.
    Nttgame çıkarına olmayan herhangi bir bug oldugunda anında oyun kapatılıp 1 saat içerisinde bugu giderebiliyorsunuz ama oyuncu probleminde yapımcı firmaya ilettik gibi bot gib mesaj atmaktan sıkılmadınız mı ?

Bana verdiginiz bilgilendirmenin üstünden tamı tamına 10 gün gecti sizce normal mi bu toplamında 21 gün bugunde mesai saati bitti 22 gün olcak Kücücük bi bug icin 22 gün ugrasılmamalı bence o kadar uzatılcak bi destek de istemediğimi dusunuyorum.

Sen daha çok beklersin bu yönetimi çalışmasını daha ögrenememişsin sanırım oyunculara değer malesef verilmemekte.Oyun yapımcısı oyuncuyu umursamıyor nttgame iyi bir baskı yapmadığı için mgame oyunun iyiye doğru gittiğini düşünüyor.

Fakat öyle olmadığını herkes çok iyi biliyor hata üstüne hata sorun üstüne sorun almış başını gidiyor.

Bu oyunda ülkemiz gibi bazı şeylerin değişmesi gerekiyor.

Valla haklısın baskı kurulmuor Mgame ne derse o oluyor onlarda oyun güllük gülistanlık sanıyor heralde .böle giderse 30-40 gun daha beklerim kesin heralde ya destek isteidigm seyde öle ahım sahım aman aman zor bir seyde deil herseyın kaydı var deniliyor madem gir o server kayıtlarına bak işimi gör max 15 dakka bana göre ama hade söle böle desen 1 hafta olsun ama 22 gun fazla ama neyse beklemedeyim guines rekorlar kitabına felan basvuru yapmayı planlıyorum artık

Ben de bu mesajı aldım yaklaşık bir haftadır beklemekteyim. Olympiyada 2 karakterimde serverlar birleitikten sonra eslantdaki Astetic Tabeth adlı npcden görev alamıyorum. Server birleşimi öncesi görevler üstünde diye mi böyle oldu bilemiyorum. Eski serverlarda exp partilerin olmadığını da düşünürseniz karakteri kasmak mümkün değil Videolu olarak attım ama bir haftadır bekliyorum. Anlaşılan daha bekletcekler. Ya 3-5 item almıştım akşamdan akşama görev falan yapıp keyifle oyunu oynucaktım. Belli ki oynatmıcaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=Ck0Coe7mc2k

Arkadaslar MGame oyunun sahibi ister yapar ister yapmaz keyfine gore yani. Nttgame biz oyuncularin isteklerini mgame’e iletiyormu bilmiyorum fakat su bir gercek. Bizler pus itemleri aldigimiz surece hic bir sey degismez... Bunu kafaniza sokun sonucta adamlar para kazaniyor zafen neden ugrassinlar ? Once bi pus itemlerinden kazanc elde edemicekler ondan sonra dicekler noluyo bu sefer istekler veya oyunda yapilmasi gereken seyler yapilmaya baslancak. Yoksa daha cok beklersiniz. Ulkemizde de gecen gun ayni seyler olmadi mi ? Birlik icinde olmadigimiz surece hic bir sey yapilmaz..