Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 61
    Junior Member xOumuamuax's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar;
    Konuyu açan arkadaşıma katılıyorum. Bence de bu duruma artık bir açıklama yapılması gerekmekte. Mod ve GM arkadaşlardan bu konuya bir netlik kazandırmalarını bekliyoruz. Konuyu gündemde tutmanızı rica ediyorum.

Junior Member
    Keyifle okudum

Senior Member ardinal's Avatar
    Bir kaç yıl önce tüm bu konuşulanlar hakkında ticket göndermiştim. Açıkçası kendimi keriz gibi hissetmiştim. Açıklamalarda problem olduğu çok net. Yazılanlar dışında algılarda önemli. Bronze da bu açıklamanın yazmaması, dc de daha farkli olacağı algısını yaratıyor. Ben o günden sonra dc almayı bıraktım. İlk ve sondu. Ticket göndermeme rağmen hala düzeltilmemiş. Şimdi yetkili biri gelip problem gözükmüyor şeklinde yorum yapıp çalıştığı kurumu koruyacak. Malesef cümlede türkçe kurallarına göre 5k dan 7.5k ya artış söz konusu. Baya araştırmıştım bunu. Ama karşılaştırma yaparak alım yapan bir insanda farklı bir algı oluşuyor. Yazılan kadar oluşan algıda önemli.

Periler niye trade edilemiyor birde bu sorun var mesela. Bana mantıklı bir sebep söyleyene arabanın anahtarını veririm. Ticket atın, bu şekilde tasarlanmış diyorlar. Düzeltilmeye üşenilen bir bug değilse benimde adım ardinal değil.

Oyuncu kitlemize duyulan saygı ve özen diyip bitiriyorum. Stockholm sendromu.

5- NPC'lere sattığınız eşyalardan %150 oranında extra kazanç elde edersiniz.
    5. madde de de söylediği gibi extradan %150 kazanç 100K lık itemi 250 K ya satabilmen gerekiyor..

Nedense hiç bir yetkili bu konu hakkında net bir cevap vermemiş demek ki onlarında bu oyunda bilmedikleri bir çok şey var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SokakZibidisi View Post
    Nedense hiç bir yetkili bu konu hakkında net bir cevap vermemiş demek ki onlarında bu oyunda bilmedikleri bir çok şey var.
    bilmedikleri değilde işlerine gelmeyince cvp vermezler

Tam 5 sene önce bu konuda yazmıştım ve şu an değişen halen hiç bir şey yok. Ama o gün bugündür dc premium hiç almadım. Kandırmacadan başka bir şey değil.

5 sene önce açtığım konu:

https://forum.nttgame.com/forum/show...ghlight=NUKRET

Dc pre ile diger preler arasinda hic bir farki yok gozumde. Dc flash ile drop orani yukselir deniyor ama yukseldigide yok. Gerci tum slotlarin drop oranlarini kapatirlarsa yukselmemesi de normal. Neyse dc pre’nin artik hic bi faydasi yok.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bir malı veya ürünü sattığında %100 kar ediyorsan bunun anlamı 3 liraya aldığın birşeyi 6 liraya satmaktır
    %150 kar ediyorsan 7.5 liraya satmışsındir demektir
    şimdi normalde satıcıya sattığımız bir ürün 1 (örnekler safir üzerinden verilmiş) premiumsuz oyuncu yada diğer premiumlu oyuncular için
    150/225k ya satıyorsa benim bu ürünü 375k ya satmam gerekiyor ki DİSC premium alayım
    Çünkü açıklama da %150 diyor bence siz matematik argümanları ile aranızı sıkı tutun

Gmler konuya açıklık getirelim yada DİSC premium özelliklerini düzeltelim veyahutta diğer premiumlar aynı şekilde satış yapamasın

Eğer aynı şekilde satış yapmak isteyen olursa ve aynı anda exp kasayım derse gitsin SWİTCH premium alsın benim gibi.