View Poll Results: Güncellemeyi Doğru buluyormusunuz ?

Voters
15. You may not vote on this poll
  • Böyle bir güncellemeyi mantıklı buluyorum.

9 60.00%
  • Bu şekilde devam edebilir halimden memnunum.

6 40.00%
Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Knight Online Ortamını Güzelleştirmek Hakkında İstek Öneri !

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Herkesin bildiği bir olayı yazmak istedim. Bütün sunucularda hemen hemen '' Bifrost '' zamanı PK dönmesinden sıkılmadıkmı ? Bunu değiştirmek bizim elimizdeyken serverların bu denli kötüye gitmesini neden kabüllenelim ?

Benim bu olayı güzelleştirmek açısından birkaç önerim fikrim olucak, ismini vermek önemli değil. Mağlum private serverinde güzel bir etkinlik gördüm onu uskoya uyarlasak sizcede PK'yı canlandırmış olmazmıyız ?

İzlediğim kadarıyla etkinliği örnek vermek gerekirse,

Günün belirli bir saati ( Sanırım Akşam 22:00 ) '' Ronar Land '' Haritasında herkesin önüne Quest beliriyor. 10 Balog , 10 Titan , 10 DS , 10 Boro , 100 Tane adam kesme (Human-Karus) ve bunuda çok güzel ödüllenmişlerdi. Atıyorum bunu '' Uskoya '' uyarlıcak olursak misal vermek gerekirse, 5x Silver Gem , 5x Blue Cheast , Dark Fragmentlerden herhangisi olabilir, 3x Trophy Kutu, Accosory Box vs vs. Bunu herhangi bir şekilde değiştirebiliriz.

Bize göre artık şu kafada olmamız lazım arkadaşlar '' Knight Online '' oyuncularına bu kadar oyuna item vs sokan etkinlik fazla. Bu etkinliği farzı misal olarak getirdiğimizi düşünüyorum. Hemen hemen bana göre yapılması gerekenler. Günde 3 olan Chaos sayısını 1'e düşürmek. Günde 3 bifrostu 2 ye veya 1'e düşürmek.

Bunun zamanı geldiğini düşünüyorum. Knight Online'ın oyuncu kitlesini lütfen hafife almayın arkadaşlar bu oyun eğerki tek client olmuş olsaydı günlük oynanım sayısı minumum olarak +20.000 olcaktı. Bunun en iyi örneğini ( Steam'KO ) Açıldığında gördük.

Yapımcı ve Yayıncı Firma arasındaki sıkıntılarıda biliyoruz eminim bu olayı getirmek zor olucaktır, İMKANSIZI neden başarmak istemiyelim ?

Herkes kendi fikrini, düşüncelerini yazarsa daha fazla kişilere ulaşırız. Teşekkürler iyi forumlar !

Junior Member
    Fikir alışverişi

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    O etkinliği adı, Collection Race, günlük olan etkinlik gm'ler ödülleri ve hedefleri değiştirebiliyor.

Örnek: Bu akşam 21:00 da Collection Race(CR) başlar otomatik ekrana gelir: Hedef 100 adam kesme,
    Ödüller; 10'lu 1 paket Undy SC , 10'lu 1 paket 400 AC
    Ödüller trade edilemez ve süresi 3 gün veya 1 günlüktür.
    Görev süresi 2 saattir, 2 saat sonra otomatik görev kapanır.

Örnek 2: Bu akşam 23:00 da Collection Race (CR) başlar otomatik ekrana gelir: 2 Atross Kes , 2 Riote Kes , 50 Adam Kes.
    Ödüller; 3x Silvery Gem, 3x Dark Frament wrath , 3x Mavi Kutu

Örnek 3: Bu akşam 22:00 da Collection Race (CR) başlar otomatik ekrana gelir; 10 titan , 10 balrog , 10 boroo , 10 paramun , 30 adam kesme
    Ödüller; 5x Silver gem, 5x dark fragment sloth , 5x yeşil kutu

genel de böyledir CR görevler pvp'ler de oynamış biri olarak söylüyorum, insanları pk ya kitliyor , farmercısından pk cısına herkesin gönlü oluyor.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    usko ya gelse 1 felankör kes 1 ultima kes olurdu heralde

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Cok fazla pvp izlemeyin

CZ'yi bu şekilde canlandırmak soyut bir işlem olur. Sadece o anlık bir kalabalık olur millet pk'yı bırakıp canavarlara yoğunları. Hem bilgisayarlar kitlenir hem de gereksiz item girişi olur servera.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Buna karşı çıkanlar oyunu ticaret gözüyle bakandır, Pk eğlence gözüyle bakan değil, ödüller hafifletilebilir örnek vermiştim bir de.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Büyük güncelleme bumu yoksa