Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Question CR raporum hakkında

cr raporumda 2 tane videolu hılelı adamı reportlamısım ve siz TPT Şüphesi - Hesap incelenecektir demıssınız.Ama kac gun oldu bu adam hala cz de dolasıyor.Gmler ne zaman bakıpda işlem tamam dıcek soylermısın lutfen ne zaman ban yıcen bu adam

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Islem tmm diye msj atiyolarmi geri? Benimde bi cr raporum vardi incelenecektir yazdi arsive alindi o kadar ger bildirim olmadi. Senin adami incelemislerdir belki kosp olmadigina karar vermislerdir yada daha sira gelmemistir.

Senior Member
    yok o adamın hıle oldugu videoda cok acık daha 30dk once cz de kestım adamı banlanmamıs daha işlem tamam dıye yazarlarmı bılmıyorum ama kufur reportlarında oyle yazıorlar videolarda ne dıorlar bılmıyorum ama daha adama işlem yapılmamıs kac gun oldu hala hıle ıle slota gelıor

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MoriaMadencisi View Post
    yok o adamın hıle oldugu videoda cok acık daha 30dk once cz de kestım adamı banlanmamıs daha işlem tamam dıye yazarlarmı bılmıyorum ama kufur reportlarında oyle yazıorlar videolarda ne dıorlar bılmıyorum ama daha adama işlem yapılmamıs kac gun oldu hala hıle ıle slota gelıor
    Anladim dostum ins. ilgilenirler benimki kufur reporttu 1 haftayi gecti geri donus olmadigina gore ya ben eksik reportladim yada adam sucsuz cikti

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Benim de 30 Aralık'ta açtığım konular duruyor CR yılbaşı ayağına ilk haftayı tatile bağladı sanırım.

Senior Member
    Az önce tekrar baktım cr raporuma hesap işlem gormustur yazmıs Khenart tesekkurler sonunda ban yedı arkadas

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Evet işlem görmüş.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.