Results 1 to 10 of 10

Cool Cougar ve hera sc hakkinda !!!

COUGAR VE HERA SC HAKKINDA bilgi almak istiyorum. 30 lu paket mi ikiside ? Neden biri 149 cash biri 249 cash fark nedir ?

Senior Member
    Nickname
    fleapea
    Race
    El-Morad
    Hera daha fazla cash olması mantıklı eğer öyleyse, daha seri ve hızlı oluyor Herayla oynamak.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    İkisi de 30'lu değil 20'li paket halinde ve her biri 1 saat sürüyor. Hera genelde mageler tarafından tercih edildiği ve Cougar'a nazaran daha seri olduğundan biraz daha pahalı. Kozmetik olarak da Hera her türlü daha güzel
    I am a normal guy who wants a normal life.

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    İkisi de 30'lu değil 20'li paket halinde ve her biri 1 saat sürüyor. Hera genelde mageler tarafından tercih edildiği ve Cougar'a nazaran daha seri olduğundan biraz daha pahalı. Kozmetik olarak da Hera her türlü daha güzel
    Bayan pahalı diyorsun yani ataker portu için fark eder mi 100 cash fazla vermeye sizce ?

Bilgili arkadaşlar destek olmalı bu konuya

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Mage nova, priest heal gibi el kaldırmalı skill atıyorsan fark eder. Warrior attack skilli, rogue spike gibi skill vuruyorsan fark etmez. Cougar scler kurian ile heal skilli kullanırken yavaş olabilir heraya göre.

Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Eğer PK atacaksan Cougar cidden yavaş kalır. Amacın farm ise bana kalırsa 100 cash fark vermeye değmez. Mesela Destan'da 20li Hera 40m, 20li Cougar 20m.
    Sağlam Int veya Str priestler genelde Cougar basıp tek başlarına dış krowaz farmı yapıyorlar Bunun dışında farm yaparken Hera basan hiç görmedim.

Eğer PK atacaksan Cougar cidden yavaş kalır. Amacın farm ise bana kalırsa 100 cash fark vermeye değmez. Mesela Destan'da 20li Hera 40m, 20li Cougar 20m.
    Sağlam Int veya Str priestler genelde Cougar basıp tek başlarına dış krowaz farmı yapıyorlar Bunun dışında farm yaparken Hera basan hiç görmedim.
    Ataker portu ıcın kullanıcam pk da ben 3 tane vurus skılı def kırma ve kıtleme için fark olur mu acaba 100 cash az para değil bu devirde sonuçta 4 paket alsam 400 cash fark yapar

Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Şöyle söyleyeyim, IımKira'yı defalarca Hera basmış halde pk atarken gördüm Sana tavsiyem pazardan her iki scyi alıp 1er kez kullanman.
    19'lu Hera ve Cougar scleri de hızlıca gider. Max 1-2m zararın olur o kadar ama kafan rahat olur

Şöyle söyleyeyim, IımKira'yı defalarca Hera basmış halde pk atarken gördüm Sana tavsiyem pazardan her iki scyi alıp 1er kez kullanman.
    19'lu Hera ve Cougar scleri de hızlıca gider. Max 1-2m zararın olur o kadar ama kafan rahat olur
    en mantıklısı bu olacak tesekkurler