Page 72 of 290 FirstFirst ... 2262707172737482122172 ... LastLast
Results 711 to 720 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Konuda gördüğüm kadarıyla trolleyen var beli ki kapanmasını istiyorlar.
    Reklam panosunu gelirsek maliyeti 200 tl bile değildir.Çok büyük hayaller kurmayın riske girmeyin sonra kursağınızda kalır.
    Bu forumda benden tecrübelisi çok az kişi var.Yaptığım her hamlede kazançlı çıktım.Emeğiniz çöp etmeyin diyorum başkada lafım yok.
    Hiç bir oyun firması serverleri riske atacak bilgileri 15 gün önceden vermez.
    Oyuna ne getirilecek onuda tahminin edemiyorum.Çünkü hiçbir zaman böyle sayaç görmedik oyun tarihinde yeni serverden ziyade köklü değişiklikler olacak gibi.
    Reklam panosu maliyeti 200 TL mi son günlerdeki en komik sözdü

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Aynen her yorumuma cevap verecek birileri bulunmasa değil mi

71 sayfa 710 yorum bekle sen sonra kalk yeni bir hesapla ilk yorumun birine sataşmak olsun sonra suçlu sataştığın olsun sen yorum yap ama cevap gelmesin ne ala memleket.

Haklarınızı ve haddinizi biliyorsanız aynı haklar karşıdaki içinde geçerlidir.Ben yeni geldim ben istediğimi yazarım sen bana cevap veremezsin diye çıkışla bir yere varamazsın öyle bir dünya yok.
    Forumda hangi hesabın kime ait olduğunu gösteren bir yetkiniz yok. Bu yüzden insanları sürekli olarak susturma amaçlı ve suçlayıcı cümleler kurmaktan vazgeçin. Konunun başlarında sürpriz dendi ve herkes kendine göre bir fikir yürütüyor. Birçok kişi fikrini birkaç yorumla iletti, küçük fikir alışverişleriyle bitirdi. Siz de fikrinizi beyan ettiniz ama ardından ısrarla saldırgan bir tavır sergiliyorsunuz. Herkes sizin gibi düşünmeyebilir, siz de herkes gibi düşünmeyebilirsiniz. Bu tavrınıza devam ettiğiniz sürece ikili gereksiz tartışmalar çıkıyor, farklı kişiler de dahil oluyor. Yorumlarınızı bir yere kadar silebilir ya da düzenleyebilirim. Devamında uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

Junior Member
    Bir Zamanlar Buglar Düzelmeden Yeni Server Açmıcaz Lafları Duymuştum Ne Kadar Doğru Bilmiyorum Ama Şu JR Buglarını Düzeltmesseniz Yeni Server Açmayın Arkadaşım Biz Bekleriz Ama Lütfen Düzeltmicekseniz Açmayın Boşa Zaman Pre Gidiyor Bu Bugda.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Forumda hangi hesabın kime ait olduğunu gösteren bir yetkiniz yok. Bu yüzden insanları sürekli olarak susturma amaçlı ve suçlayıcı cümleler kurmaktan vazgeçin. Konunun başlarında sürpriz dendi ve herkes kendine göre bir fikir yürütüyor. Birçok kişi fikrini birkaç yorumla iletti, küçük fikir alışverişleriyle bitirdi. Siz de fikrinizi beyan ettiniz ama ardından ısrarla saldırgan bir tavır sergiliyorsunuz. Herkes sizin gibi düşünmeyebilir, siz de herkes gibi düşünmeyebilirsiniz. Bu tavrınıza devam ettiğiniz sürece ikili gereksiz tartışmalar çıkıyor, farklı kişiler de dahil oluyor. Yorumlarınızı bir yere kadar silebilir ya da düzenleyebilirim. Devamında uzaklaştırmak zorunda kalacağım.
    Allah razı olsun gerçekten. sonunda biri ilgilendi şu adamla. burada yorumları takip etmeye çalışıyorum. başkalarının fikirlerine ve tahminlerine bakmaya çalışıyorum. ama bu bahsi geçen arkadaşın yorumları yüzünden konu saçma bi hal aldı. postlar okunmaz oldu resmen. Devam etmesi halinde lütfen işlem yapınız. biz diğer üyeler olarak buradaki tüm kullanıcıların yorumlarını takip etmek istiyoruz, bir kaç kişinin boş yorumlarını değil.
    iyi çalışmalar.

Ben anlam veremiyorum, nasıl aksini düşünürler... Tamam sadece sayaç olsa haklısınız.. Ama pano reklamı demek ulaşılamayan kesime ulaşmak.. Uzun süre oynamayana ulaşmak..

Farzetki o reklam oynamadığın Lol yada m2 yada atıyorum 1 yıl oynadığın ve uzun süre bakmadığn bi oyunun reklamı olsa aynısını mı düşüneceksin?

Farzetki 3 yıldır ko girmiyorsun haberlerine bakmıyorsun. Bakıyorsun duvarda pano ve altında tarih.. Eski oynadığın zamanlar aklına geliyor vs
    Yeni sw açılacak diye düşünüyorsun gene başlayayım eşit şartlarla bi şans daha vereyim oyuna diyorsun ama süre bitince küfür gibi yeni sw değil sadece güncellme için reklam vermişler sence mantıklı mı? O adam demicek mi madem sw yook ben niye +8 +9 full olan swye başlayayım,
    Bu durumdaki adamla neden dalga geçsinler sadece güncelleme gelecekse? Ne anlamı var oynamayan adamı panolarla bi hiç için heyecanlandırmaya? Nttnin eline ne gececek oynamayan adamı kandırarak?

Hani umumi tuvaletin üstüne restorant yazamazsın.. Aynı mantık. Adam restorant diye girecek umumi tuvaletle karşılaşacak mantıklımı?
    Hala sw gelmeyecek diye düşünen varsa PES Kendinizi 5 yıl oynamıyor ve oyunla ilgiili haberlere bakmayıp bu reklam panosuyla karşılaşan eski user olarak empati yapın sonra yeni sw yok bence diyin?

Senior Member
    Quote Originally Posted by CleanSlate_ View Post
    Allah razı olsun gerçekten. sonunda biri ilgilendi şu adamla. burada yorumları takip etmeye çalışıyorum. başkalarının fikirlerine ve tahminlerine bakmaya çalışıyorum. ama bu bahsi geçen arkadaşın yorumları yüzünden konu saçma bi hal aldı. postlar okunmaz oldu resmen. Devam etmesi halinde lütfen işlem yapınız. biz diğer üyeler olarak buradaki tüm kullanıcıların yorumlarını takip etmek istiyoruz, bir kaç kişinin boş yorumlarını değil.
    iyi çalışmalar.
    katılıyorum +1

Senior Member HavaliBaal's Avatar

Konunun başından itibaren okursanız yorumları sevinirim.

Sonuna gelipte bu şekilde yorumlamanız yanlış.Bakın yorumlara şahsıma ait hiç bir yorum gelmedikçe kimseye cevap yazılmamış.Bu müdahaleyi yerinde ve zamanında yapmanız lazımdı.

Yeni üye olupta it tabiri kullanan şahsın yorumu saatlerce kaldı konu içesinde siz nerdeydiniz o zaman?

Ben durduk yere kimseye cevap yazmam yazılmadıda.Fikrini beyan eden burda çok kişi var.Dediğiniz gibi olmuş olsaydı her kullanıcıya bir yorum veya cevap yazmam gerekirdi.

Forum yetkinizi şahsi ve duygusal düşünceleriniz ile karıştırmayınız.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member iVibe's Avatar
    Her konuya girdiğimde bu adamın ona buna sataşmalarını görüp çıkıyorum son zamanlarda çoğu konuyu bu şekilde sabote ediyor.

Junior Member
    Yeni sunucuya sadece farmcılar gelicek gibi algı yaratmaya çalışmayın, benim hiçbir suncuda karakterim yok, 2 yıldır bu sunucuyu bekliyorum, bu süre zarfında her ay bu hafta sunucu geliyor diye diye diğer sunuculara bir türlü güvenip başlayamadık, benim durumumda olup oyuna geri dönecek yüzlerce kişi mevcut. Yeni sunucu gelmeden umarım şu skill açtırma işini söyledikleri gibi basitleştirirler ve aynı anda 2 sunucu açma hatasını bir daha yapmazlar.

Junior Member

VAllahi ben bu arkadaşı moderator flean sanıyodum. her konuya bi yorum, her yoruma bi cevap ters cevap vermiyim die zor tutuyodum arkadaş yap yorumunu cık yeter 72 sayfa yorum var 12 si senin saten .