Page 71 of 290 FirstFirst ... 2161697071727381121171 ... LastLast
Results 701 to 710 of 2894
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Arkadaşlar ikili tartışmalar devam ederse konuyu kapatmak yerine tartışmaları sürdüren kişileri forumdan uzaklaştıracağım, bilginiz olsun.

Senior Member
    server gelcek gelmeyecek demek zormu khenarth

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GTM34 View Post
    server gelcek gelmeyecek demek zormu khenarth
    Amaç sürpriz yapmak zaten. O yüzden geri sayım var

arkadaşım burdaki konuya sadece sen yada 1-2 kişi bakmıyor milletin her yorumuna cevap veriyorsun adamlar sen cevap ver diye yazmıyor haklılar ki sürekli seni görünce tepki veriyorlar bizim gibi pvp server da oynayan yada oyunu bırakmış bir kitle var birşeyler okurum diye konuya giriyor kaç gündür senin yorumların inan okuyunca tilt ediyorsun insanları bi sal artık her fikrini söyleyene cevap yazma birde millete yok şu 2. postun yok şu 5. postun yeni üyelik falan gibi yorumlar yapıyorsun zaten post kastığın belli bari ama bu konu da yapma da insanları kanser etme

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by susarmisinartik View Post
    arkadaşım burdaki konuya sadece sen yada 1-2 kişi bakmıyor milletin her yorumuna cevap veriyorsun adamlar sen cevap ver diye yazmıyor haklılar ki sürekli seni görünce tepki veriyorlar bizim gibi pvp server da oynayan yada oyunu bırakmış bir kitle var birşeyler okurum diye konuya giriyor kaç gündür senin yorumların inan okuyunca tilt ediyorsun insanları bi sal artık her fikrini söyleyene cevap yazma birde millete yok şu 2. postun yok şu 5. postun yeni üyelik falan gibi yorumlar yapıyorsun zaten post kastığın belli bari ama bu konu da yapma da insanları kanser etme
    Aynen her yorumuma cevap verecek birileri bulunmasa değil mi

71 sayfa 710 yorum bekle sen sonra kalk yeni bir hesapla ilk yorumun birine sataşmak olsun sonra suçlu sataştığın olsun sen yorum yap ama cevap gelmesin ne ala memleket.

Haklarınızı ve haddinizi biliyorsanız aynı haklar karşıdaki içinde geçerlidir.Ben yeni geldim ben istediğimi yazarım sen bana cevap veremezsin diye çıkışla bir yere varamazsın öyle bir dünya yok.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Junior Member
    milletin psikolojisini bozdunuz tartişirlar tabii

Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Aynen her yorumuma cevap verecek birileri bulunmasa değil mi

71 sayfa 710 yorum bekle sen sonra kalk yeni bir hesapla ilk yorumun birine sataşmak olsun sonra suçlu sataştığın olsun sen yorum yap ama cevap gelmesin ne ala memleket.

Haklarınızı ve haddinizi biliyorsanız aynı haklar karşıdaki içinde geçerlidir.Ben yeni geldim ben istediğimi yazarım sen bana cevap veremezsin diye çıkışla bir yere varamazsın öyle bir dünya yok.
    vallahi kansersin ne diyim allah sabır versin seninle aynı ortam da olanlara

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by susarmisinartik View Post
    vallahi kansersin ne diyim allah sabır versin seninle aynı ortam da olanlara
    16 Ocak' ta yeni server gelirse beraberiz inşallah ben sizi bırakmam çok alıştım
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    16 Ocak' ta yeni server gelirse beraberiz inşallah ben sizi bırakmam çok alıştım
    Allah yakınlarına sabır versin. Amin bismillah.

Junior Member
    Yıllardır forumu takip ediyorum, özellikle son 1 senedir başlamak için yeni server bekledim her gün foruma baktım yeni server gelecek mi geldi mi vs. diye. Bu sayaçla beraber gelmeme gibi bi ihtimalinin kalmadığını düşünüyorum. Ancak sadece yeni server bazında kalmaz bence. Herkesi tatmin edecek şekilde yeni haritalarla vs. ile beraber geleceğini düşünüyorum. Grafiklerle de ilgili bi güncelleme olabilir. Bunu düşünmemdeki sebep yeni oyunculara da ulaşmak istemeleri. Yeni oyuncuların da bu devirde bu grafiklere tav olacağını pek sanmam. En azından oyun motoru değişmese de grafikler iyileştirilmiş olarak gelecektir.