Page 68 of 290 FirstFirst ... 1858666768697078118168 ... LastLast
Results 671 to 680 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Daha ilk yorum kimin fake hesabısın sen?
    Çok boş konusuyorsun forumun sayfaları senın saçmalıgınla dolu. Bencede susmalısın. İlk yorum değil bakalım bana ne diyeceksin :P

Junior Member
    Daha ilk yorum kimin fake hesabısın sen?
    senın saçma boş laflarından konuyu takıp edemıyorum o yuzden sus artık susss bi git yemek ye uyu yeterkıne sus her sayfada sen ve gereksız lafların

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by CUMADA View Post
    senın saçma boş laflarından konuyu takıp edemıyorum o yuzden sus artık susss bi git yemek ye uyu yeterkıne sus her sayfada sen ve gereksız lafların
    Büyük sabır göstermişsin tebrik ederim

68 sayfa , 680 yorumu oku ve bekle sen sonra ilk yorumunda gel bilinçsiz şuursuzca bir yorumla birine sataş

Güzel başlangıç hadi bakalım

Şikayetin varsa ilgilere aktarısın 3. postunda
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Senin teorinle yaklaşalım olaya

Hangiside pano pano reklam yada geri sayım yaşandı? demişsin.

Hangi server açılışında bu dediğini yaptılar ben yıllardır hiç bir yerde göremedim

Manes ve Akara açılırken ben burdaydım.Çıktılar pat diye söylediler erkek gibi ve dedikleri gün saattede serverler açıldı.

Ben bunlara da takılmıyorum.Ticari sektörler yeni fikirler ve yeni stratejilerle ilerlemeye çalışır.Her zaman güncel kalmak hedefleridir.Geçmişte yapılan bir server tanıtımı şu anda onlar için cazip gelmeyebilir , farklı dikkat çekme politikaları uygulayabilirler.

Böylesine değişken bir dünyada sabit düşüncelerde kalmak olduğun yerde kalmak demektir.Hissi duygularla kaynağı olmayan sığ düşüncelerle geliyor geldi gelmeli gelecek saplantısı içinde bekleyiş içerisinde olmak insan sağlığı açısından olumsuz etki oluşturur.

Aslında sorun ne biliyormusun ?

Benim veya bizim gibi esnek düşünce yapısını benimsememiş , her an herşey olabilir edasıyla oyuna bakanlar müstesna , aylardır yıllardır yeni server ne zaman gelecek diye her gün 5 vakit düşünenlerin beklentisine yapmayın etmeyin hele bir durun diyen 1 kişinin yorumuna bile tahammül edememiş olmaları.

Bunun en basit sebebide kendilerini şartlandırdıkları , beyinlerinde olayı bitirdikleri , belirsiz bir sonuç çıkma ihtrimalinin bile kesin olduğunu bile bile inanmak istediklerinin resmi olarak sonuçlandırılmış olmamasından dolayı henüz kazanmadıkları için aşırı kaybetme korkusu taşımalarından kaynaklanıyor
    Kardeş öyle böyle deil baya iyi felsefe yapıyosun helal olsun ne diyim . İhtimaller doğrultusunda konuşmayın diyosun da o söz gm ler içinde geçerli ozaman adamlar kesin bişey söylemiyor zaten diyolarki güncellemeler %100 gelecek yeni server ise varsayım olarak söylüyorum gelse ne güzel olurdu felan diye küçük bi spoiler veriyolar tabi bu serverin gelip gelmeyeceğini bizde bilemiyoruz yayın yaptık gelmicek dedik 2 gün sonra server geldi geçen sefer diyerek de kendilerinin bile açılmasına 2 gün kala felan haberleri olacağını belirtiyolar konuyu uzatıp dağıtmaya gerek yok. Beklentisi olan beklesin olmayan zaten işin gırgırında onuda görüyoruz Oynamak isteyen yeni serverde oynar isteyende güncellemeyi beğenir girer oyuna hazır oynayanlara farm yaparak yetişebilir zor deil cz ye yeni droplar gelcek bunlardan bahsedildi az çok item yapılabilir yani demem o ki uzatıyosun Konu dağılıyor Bekleyelim tarihi görelim ne gelirse bizim için hayırlısı olsun

Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    Çok boş konusuyorsun forumun sayfaları senın saçmalıgınla dolu. Bencede susmalısın. İlk yorum değil bakalım bana ne diyeceksin :P
    Kendi yaptığını başkasına söylemek dolu dolu bir yorum haklısın

Quote Originally Posted by DarkSantiago View Post
    Kardeş öyle böyle deil baya iyi felsefe yapıyosun helal olsun ne diyim . İhtimaller doğrultusunda konuşmayın diyosun da o söz gm ler içinde geçerli ozaman adamlar kesin bişey söylemiyor zaten diyolarki güncellemeler %100 gelecek yeni server ise varsayım olarak söylüyorum gelse ne güzel olurdu felan diye küçük bi spoiler veriyolar tabi bu serverin gelip gelmeyeceğini bizde bilemiyoruz yayın yaptık gelmicek dedik 2 gün sonra server geldi geçen sefer diyerek de kendilerinin bile açılmasına 2 gün kala felan haberleri olacağını belirtiyolar konuyu uzatıp dağıtmaya gerek yok. Beklentisi olan beklesin olmayan zaten işin gırgırında onuda görüyoruz Oynamak isteyen yeni serverde oynar isteyende güncellemeyi beğenir girer oyuna hazır oynayanlara farm yaparak yetişebilir zor deil cz ye yeni droplar gelcek bunlardan bahsedildi az çok item yapılabilir yani demem o ki uzatıyosun Konu dağılıyor Bekleyelim tarihi görelim ne gelirse bizim için hayırlısı olsun

İhtimaller üzerine konuşanlara bişi denmiyor zaten

Bazıları var mahiyetini bilmedikleri bir sonuç üzere kesin bir dille konuşup kendi inandıklarını başkalarına kabul ettirmeye çalışıyorlar.Kanıt istediğinde saçma sapan hurafelerle , üstünde ne olduğuyla ilgili tek kelime bulunmayan afişin arkasına sığınıp bunu neden gösterip aslında kendilerininde şüphede kaldığı ama inanmak istediği sebeplerin kesinliği olmadığını beyan edene sataşmaları sonucu böyle bir tablo çıkıyor.

Amcam belgesiz kanıtsız sallarken sorun yok , tezlerini çürüten ise suçlu oluyor öyle bir konunun içindeyiz
    Last edited by HavaliBaal; 01-06-2019 at 05:21 PM.

İhtimaller üzerine konuşanlara bişi denmiyor zaten

Bazıları var mahiyetini bilmedikleri bir sonuç üzere kesin bir dille konuşup kendi inandıklarını başkalarına kabul ettirmeye çalışıyorlar.Kanıt istediğinde saçma sapan hurafelerle , üstünde ne olduğuyla ilgili tek kelime bulunmayan afişin arkasına sığınıp bunu neden gösterip aslında kendilerininde şüphede kaldığı ama inanmak istediği sebeplerin kesinliği olmadığını beyan edene sataşmaları sonucu böyle bir tablo çıkıyor.

Amcam belgesiz kanıtsız sallarken sorun yok , tezlerini çürüten ise suçlu oluyor öyle bir konunun içindeyiz
    Ya konu başından beri takip ediyorum ama artık kabak tadı vermeye başladın baydın artık ya

Quote Originally Posted by RebornOfLegacy03 View Post
    Ya konu başından beri takip ediyorum ama artık kabak tadı vermeye başladın baydın artık ya
    E şimdide sen kabak tadı vermeye başladın ne yapcaz

Ben sana böyle yorum yapıyormuyum da bu hakkı kendinde buluyorsun sen kimsin kim?

Okumak istemiyorsan zorla gözüne sokan yok, şikayetin varsa gider şikayet edersin bu kadar basit.

Senin yorum yapma hakkın ne kadar ise benimde o kadar.Senin haddin değil bu işler.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    E şimdide sen kabak tadı vermeye başladın ne yapcaz

Ben sana böyle yorum yapıyormuyum da bu hakkı kendinde buluyorsun sen kimsin kim?

Okumak istemiyorsan zorla gözüne sokan yok, şikayetin varsa gider şikayet edersin bu kadar basit.

Senin yorum yapma hakkın ne kadar ise benimde o kadar.Senin haddin değil bu işler.
    Bro bi sus ya

Junior Member
    HavaliBaal denen sahışı biri ne olur sustursun 69 sayfa yazının 40 ını bu adam yazıyor