Page 67 of 290 FirstFirst ... 1757656667686977117167 ... LastLast
Results 661 to 670 of 2894
    Junior Member
    Madem herkes komblo teorisi üretmiş bir tane de benden ... Mobil sürüm oyun mu geliyor yoksa...

Junior Member
    Quote Originally Posted by toyota030 View Post
    Madem herkes komblo teorisi üretmiş bir tane de benden ... Mobil sürüm oyun mu geliyor yoksa...
    omg omg omg omg omggggg

Senior Member Eften's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Yeni server gelirmi gelmezmi bilememde, eger olduki geldi aradan 1 ay gecince hayla serverde biseyler yapamayanlarin yine yeni server istemeleri cok ilginc.

Senior Member
    Beyler bence yeni server %100 gelecek Bence reb 10 ve cz güncellemesi de gelecek fakat bununla yetinirler mi bilemiyorum. Reklam vermeleri daha da büyük bir olay. Bu oyun hiçbir zaman reklam vermedi zaten o yuzden çok büyük kitlelere ulaşamadı.
    Benim şahsi fikrim bi ihtimal çok ihtimal vermiyorum ama bi ihtimal Manes-Olympia ve Ares-Diez-Gordion serverleri de birleşir. 2 veya 3 tane yeni server gelir. Eski serverlerde reb 10 ve cz güncellemesi gelir. Oyun bir nevi Resetlenmiş gibi olur. Hem 3 server gelerek resetlenmiş gibi olur. Hem de Olympia-Manes ve Ares-Diez-Gordion birleşimi ile eski serverlerde de inanılmaz hareketlilikler olur.

Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Sayaç sıfırlandığında (senin o çok ucuza sattığın hayatının bir değeri yok zatende kumarda hayatın satan adama ne denir bilmem) diyelim ki beklediğin gelmediği zaman kendince bu kadar delil vardı , kimse yeni server gelecek diye resmi bir açıklama yapmadı ama herşey ortada ben serverimi isterim mi diyeceksin

Sizin delil dedikleriniz sadece beklentiniz olan 2 senelik hayalin seraba bürünmüş gölgesi.Hala diyorum ben gelir veya gelmez diye keskin bir ifade kullanmam.Çünkü arkasından ne çıkacağı biz oyuncular için belli değil.Bilenlerde yönetimden varsa onlar bilir.Biz bekleriz sayaç sonunu senin ve senin gibi düşünenlerin iddia ettiği gibi hatta tarih saat ve server ismi verdikleri gibi de çıksa bizim için hiç bir şey ifade etmez geçer başkarız.Ha gelmezse ne olur olduğumuz serverde oynamaya devam ederiz bir kaybımız olmaz

Kendini şartlandırdığın heveslerin peşinde kayboluysan artık hayalde kuramazsın

Başkalarına yakıştırdığın at gözlüğünü tersten kendin taktığın için bu şekilde hissetmen normaldir
    Bana açıklama yapmalarına gerek yok,, Bu kadar reklamı uzun süre oynamayan ve takip etmeyen kesime yapıyorlar..
    O kadar günclleme yapıldı;
    Krowaz update > Bunda diğer firmadaydı oyun
    Maradon genişletme (Osmanlı maradon olarak anılıyor)
    Draki tower
    Utc
    Sayamadığım nice update ve geliştrme patchleri
    Hangiside pano pano reklam yada geri sayım yaşandı?

Öte yandan olimpia açılrken
    ve akara manes açılırken geri sayım olmuş (O zamanlar oynamıyor, takip etmiyordum bunları kanıtlayamam ama kanıtlayabilecekler vardır)

Şuan güncel olarak steam tarafında o da canım isterse takılıyorum arada giriyorum vs
    Açılmaması durumunda hayal kırıklığı dışında kaybım olmayacak, açılırsa da başlayacağımı sanmam.
    Eski swlerdeki yüksek lvli çarım varmıydı diye check yaparım sıra beklemek zorunda olmadan tek avantajım o olur

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by KillerBlade View Post
    Bana açıklama yapmalarına gerek yok,, Bu kadar reklamı uzun süre oynamayan ve takip etmeyen kesime yapıyorlar..
    O kadar günclleme yapıldı;
    Krowaz update > Bunda diğer firmadaydı oyun
    Maradon genişletme (Osmanlı maradon olarak anılıyor)
    Draki tower
    Utc
    Sayamadığım nice update ve geliştrme patchleri
    Hangiside pano pano reklam yada geri sayım yaşandı?

Öte yandan olimpia açılrken
    ve akara manes açılırken geri sayım olmuş (O zamanlar oynamıyor, takip etmiyordum bunları kanıtlayamam ama kanıtlayabilecekler vardır)

Şuan güncel olarak steam tarafında o da canım isterse takılıyorum arada giriyorum vs
    Açılmaması durumunda hayal kırıklığı dışında kaybım olmayacak, açılırsa da başlayacağımı sanmam.
    Eski swlerdeki yüksek lvli çarım varmıydı diye check yaparım sıra beklemek zorunda olmadan tek avantajım o olur
    Senin teorinle yaklaşalım olaya

Hangiside pano pano reklam yada geri sayım yaşandı? demişsin.

Hangi server açılışında bu dediğini yaptılar ben yıllardır hiç bir yerde göremedim

Manes ve Akara açılırken ben burdaydım.Çıktılar pat diye söylediler erkek gibi ve dedikleri gün saattede serverler açıldı.

Ben bunlara da takılmıyorum.Ticari sektörler yeni fikirler ve yeni stratejilerle ilerlemeye çalışır.Her zaman güncel kalmak hedefleridir.Geçmişte yapılan bir server tanıtımı şu anda onlar için cazip gelmeyebilir , farklı dikkat çekme politikaları uygulayabilirler.

Böylesine değişken bir dünyada sabit düşüncelerde kalmak olduğun yerde kalmak demektir.Hissi duygularla kaynağı olmayan sığ düşüncelerle geliyor geldi gelmeli gelecek saplantısı içinde bekleyiş içerisinde olmak insan sağlığı açısından olumsuz etki oluşturur.

Aslında sorun ne biliyormusun ?

Benim veya bizim gibi esnek düşünce yapısını benimsememiş , her an herşey olabilir edasıyla oyuna bakanlar müstesna , aylardır yıllardır yeni server ne zaman gelecek diye her gün 5 vakit düşünenlerin beklentisine yapmayın etmeyin hele bir durun diyen 1 kişinin yorumuna bile tahammül edememiş olmaları.

Bunun en basit sebebide kendilerini şartlandırdıkları , beyinlerinde olayı bitirdikleri , belirsiz bir sonuç çıkma ihtrimalinin bile kesin olduğunu bile bile inanmak istediklerinin resmi olarak sonuçlandırılmış olmamasından dolayı henüz kazanmadıkları için aşırı kaybetme korkusu taşımalarından kaynaklanıyor
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    yeni server olsa duramazdık daha devasa bir olay ama ne almanyadaki dayımlarda çok merak ediyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Senin teorinle yaklaşalım olaya

Hangiside pano pano reklam yada geri sayım yaşandı? demişsin.

Hangi server açılışında bu dediğini yaptılar ben yıllardır hiç bir yerde göremedim

Manes ve Akara açılırken ben burdaydım.Çıktılar pat diye söylediler erkek gibi ve dedikleri gün saattede serverler açıldı.

Ben bunlara da takılmıyorum.Ticari sektörler yeni fikirler ve yeni stratejilerle ilerlemeye çalışır.Her zaman güncel kalmak hedefleridir.Geçmişte yapılan bir server tanıtımı şu anda onlar için cazip gelmeyebilir , farklı dikkat çekme politikaları uygulayabilirler.

Böylesine değişken bir dünyada sabit düşüncelerde kalmak olduğun yerde kalmak demektir.Hissi duygularla kaynağı olmayan sığ düşüncelerle geliyor geldi gelmeli gelecek saplantısı içinde bekleyiş içerisinde olmak insan sağlığı açısından olumsuz etki oluşturur.

Aslında sorun ne biliyormusun ?

Benim veya bizim gibi esnek düşünce yapısını benimsememiş , her an herşey olabilir edasıyla oyuna bakanlar müstesna , aylardır yıllardır yeni server ne zaman gelecek diye her gün 5 vakit düşünenlerin beklentisine yapmayın etmeyin hele bir durun diyen 1 kişinin yorumuna bile tahammül edememiş olmaları.

Bunun en basit sebebide kendilerini şartlandırdıkları , beyinlerinde olayı bitirdikleri , belirsiz bir sonuç çıkma ihtrimalinin bile kesin olduğunu bile bile inanmak istediklerinin resmi olarak sonuçlandırılmış olmamasından dolayı henüz kazanmadıkları için aşırı kaybetme korkusu taşımalarından kaynaklanıyor
    ne olur sus artık sus az çok boş yapıyosun

Member Hk35's Avatar
    Nickname
    InisMona
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    400 Cash 1 lira olacak , Farmer mırızın yükü azalacak

Sc ler bedava olacak , Pk cımız derin bir nefes alacak

Her Moba Bus, Exp High class eklenecek, Slot kavgaları son bulacak solo arkadaşlar oyundan keyif alacak

Tüm bunlar hayat değil TURKO ile sende kazanabilirsin asfasdas

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by CUMADA View Post
    ne olur sus artık sus az çok boş yapıyosun
    Daha ilk yorum kimin fake hesabısın sen?
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.