Page 64 of 290 FirstFirst ... 1454626364656674114164 ... LastLast
Results 631 to 640 of 2894
    Junior Member
    Nickname
    RollinTheFlaMe
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ReMaKe
    Race
    El-Morad
    bence konuyu kaldırmamalarının bir sebebi de talebi ölçmek. sunucu gelecek evet ama 1 mi yapalım 2 mi ? bunun araştırması da var bi yandan. sunucu ile birlikte diğer arkadaşların yazdığı şeylerin de bir çoğu gelecektir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Dostum 1 mi 2 mi yapalım sorusunu 1.server açıldığında karar verilir. Fazla oyuncu olursa hemen peşine 2 ciyi acarlar.

Junior Member
    Nickname
    RollinTheFlaMe
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ReMaKe
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CRAANK View Post
    Dostum 1 mi 2 mi yapalım sorusunu 1.server açıldığında karar verilir. Fazla oyuncu olursa hemen peşine 2 ciyi acarlar.
    keslnlikle olur baksana 636 mesajı yazıyorum +90 bin görüntülenme ve 2 senedir gelmeyen yeni sw

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Ne Derseniz Deyin Bana Göre Geri Sayım Yapılacak Şeyler Belli Onun Dışında Ne Gelirse Gelsin Yine Suistimal Edilip Ticarete Dökülecektir, Onlar da Tüm Koreko Güncellemelerinin USKO'ya Eklenmesi Mevcut Etkinliklerin Fixlenmesi, Hata Listesindeki Hataların 0'a İndirilmesi Ve Ban Polikasının Katılaşması Yani Adam 50. BİN TL Char Dizip Yada Hiç İtemsiz Macro Pedal Kullanabilirim Nasılsa 4x Hakkkım Var Diyememeli, Max 2X Macro Pedal da Sınırsız Ban Yemeli, TPT TBL Hakkında Oyun Daha Çok Güçlendirilmeli , Bunlar Yapılacaksa Hep Beraber Sayalım Bana Göre Sayılacak Geri Sayım Böyledir..
    Bu konuda ki en mantıklı yorum.

Senior Member KingOfTheUnderworld's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bazıları yeni server gelmeyecek diye ısrar ediyor çıkarları veya anlamak istemedikleri şey nedir bilmem ama yeni server gelmese reklam masrafına girmezler yeni server gelmesi dışında iyi gelir sağlayacak bir olayları olacağını sanmam

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben öncelikle plaza diliyle bu PR çalışmasını yapan ekibi kutluyorum. Twitch yayıncılarının yoğun şekilde Knight oynaması, gelen sayaç ve sayacın biteceği tarihin kamu alanlarında reklamı verilmesi.. Bunlar hep planlı giden işler. Bekleyip göreceğiz fakat yine de mevcuttaki oyuncudan çok potansiyel müşteri için hazırlanmış bu işler sebebiyle gelecek olan güncellemelere ek ya farklı bir client üzerinden oyun yada 2-3 yeni server geleceğini düşünmekteyim.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asdaspepas View Post
    scorp bu yeni sw muhabbetilerine birson verecekmisin yoksa senin konustuklarinin busaatten sonra hiçbirdeğeri kalmaz.
    Yeni sunucu geliyor dostum neye son verecek?

scorp bu yeni sw muhabbetilerine birson verecekmisin yoksa senin konustuklarinin busaatten sonra hiçbirdeğeri kalmaz.
    https://www.youtube.com/watch?v=xdQ9JWnaG98

Senior Member
    Yeni sunucu geliyor. Korkma titre!

Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    AnthonyCadeManes*said:Today*01:04 PM