Page 60 of 290 FirstFirst ... 1050585960616270110160 ... LastLast
Results 591 to 600 of 2894
    Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Disco_5959 View Post
    Kanka sana çözüm buldum şu resimi yazıcıdan çıkarttır oyundaki rebirth simgesinin üstüne monitöre yapıştır alsana reb 10
    Sesli Güldüm.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    keşke resmi tüm sunucular birleştirilip, steamko dahil, global bir ko'ya geçişin yanında yenilenmiş cz, daha cazip yeni droplarla desteklenmiş rlb haritasi, küçültülmüş ardream haritası, kurian ile alakalı zırh görünümü, devil ts gibi sorunların çözümü, bdw atma probleminin çözümü, yeni yaratıklar, savaşların daha cazip hale getirilmesi, v.b bir güncelleme gelse...

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Korekoya geçip reb10a char kasmaya başlamıştır o artık
    Kanka sana çözüm buldum şu resimi yazıcıdan çıkarttır oyundaki rebirth simgesinin üstüne monitöre yapıştır alsana reb 10
    Güzel çözüm bulmuşşsunda sen REB 5 için bana önerdiğin gibimi yaptın
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Güzel çözüm bulmuşşsunda sen REB 5 için bana önerdiğin gibimi yaptın
    Çözüm soruları veya ortadaki ENGELLERİ kaldırmak için vardır benim öyle bi engelli takıntım yok

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Çözüm soruları veya ortadaki ENGELLERİ kaldırmak için vardır benim öyle bi engelli takıntım yok
    Benim öyle bir engelim olduğu kanısına nasıl vardın

Ne hangi serverde olduğumu bilirsin , ne hangi çarla oynadığımı bilirsin.Sadece profil resmine bakıp fala yatmadığını düşünmek istiyorum

Bu gün nerde olursa olsun hiç kimseye ve hiç bir eşyaya ihtiyaç duymadan her karakter ile expin dibine vurabilecek oyun deneyimim var çok şükür
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Benim öyle bir engelim olduğu kanısına nasıl vardın

Ne hangi serverde olduğumu bilirsin , ne hangi çarla oynadığımı bilirsin.Sadece profil resmine bakıp fala yatmadığını düşünmek istiyorum

Bu gün nerde olursa olsun hiç kimseye ve hiç bir eşyaya ihtiyaç duymadan her karakter ile expin dibine vurabilecek oyun deneyimim var çok şükür
    Bildiğim kadarıyla uskoda reb10 kapalı bu senin için bir engeldir yapamazsın reb10 olmayı şuan başaramazsın sende bu konuda engelli sayılırsın

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Server açmak için afişlere reklam yapmak çok saçma geldi. Zaten yeni sw yazsan foruma binlerce kişi başlayacak yeni serverde. Alt yapın eski. Afişle ulaşmak istediğin kitleyi (eski oyuncuları da geri döndürmek) kaldıracak kadar yeterli değil.

Her hangi bir etkinlik için desek oyunu aktif oynamayan kimse zaten afişte etkinlik olduğunu görüp başlamaz. Yani afiş yine saçma.

Daha saçma bir fikrim var. Acaba filmi mi çekilecek?

Senior Member
    YENİ SERVER AÇIP NTTGAME kendi ayağına sıkacaksa açsın.oyunda şu an sürekli bir oyuncu artışı var.bunu kim görmezden gelebilir bunu analatamaz kımse bana.kendi ayağına sıkıp 5 6 aylık farmcıların keyfi yerine gelecek diye buyun serverların şu inanılmaz doluluğunu göz ardı edeceklerse dursamasın açsınlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Geri sayım olsun metrolarda afişli reklamlar olsun bu ufak tefek işlerin habercisi değil yeni sunucu gelecek bunu anladık çünkü yıllık sunucularda oynayan bizler için gelecek bir güncellemede bu kadar reklama gerek yok mutlaka yeni sunucu geliyor çünkü bu oyunu hiç oynamamış veya şu an aktif olarak oynamayan kişilere bu kadar yenilik getirip gir 14 yıllık sunucuda oyna politikası uygulanmaz herkes için güzel yenilikler kapıda üzülen kimse olmayacaktır manes ile olympia dı birleştirirler tamam işte

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Server açmak için afişlere reklam yapmak çok saçma geldi. Zaten yeni sw yazsan foruma binlerce kişi başlayacak yeni serverde. Alt yapın eski. Afişle ulaşmak istediğin kitleyi (eski oyuncuları da geri döndürmek) kaldıracak kadar yeterli değil.

Her hangi bir etkinlik için desek oyunu aktif oynamayan kimse zaten afişte etkinlik olduğunu görüp başlamaz. Yani afiş yine saçma.
    bahsettiimm kısım tam olarak buydu işte. Afiş farklı şeylerın alameti. Sadece tarih ile neyi amaçladılar merak konusu. Hayırlara vesile olsun..