Page 50 of 290 FirstFirst ... 40484950515260100150 ... LastLast
Results 491 to 500 of 2894
    Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhabalar,

Durumla ilgili bilgi alabilmek için sayacın bitmesini beklemeniz gerekiyor. Durumla ilgili direkt bilgi paylaşımı olacaksa eğer neden sayaç koyma gereği duyalım arkadaşlar.

İyi günler.
    olmamış... oyun içindeki etkinliklerde geri sayımı kaldırın o zaman ^^

Senior Member
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Sorduğun sorunun yada kendi beyanın ile akıl erdiremediğim diye başladığın cümlenin cevabı aslında alıntı yaptığın yorumun içinde vardı.Ama düz okuduğun için doğal olarak o akıl erdiremediğim diye başladığın soruyu hem kendine hem kamuoyuna sordun.

Reb 5 karakter ne yapar boş serverde?

Ha her türlü vakit geçirim ben o ayrı konu.Fakat gelmesi kesin ama tarihi belli olmayan bir REBIRTH 10 etkinliği var.Bulunduğum serverde bekleyeceğime , yeni serverde Reb 5 yapar orda beklerim REBIRTH 10'u.Sorduğun sorunun cevabı orda gömülüydü.

Aynı soruyu ben sana sorduğumda yeni başlangıç demişsin ama neden yeni başlangıç? Eski bitişin nedeni ne idi?

6 ayda bir yeni server geliyor algısımı ?

Maddiyatsızlıktan yada ticari çıkarlardan dolayı elindeki itemleri nakite çevirmek mi?

Son oynadığın karakterin ban yemiş olmasımı ?

Ailevi nedenlerden dolayı mı?

Askerlik okul gibi nedenler mi?

Bayan isen evlilik gibi sebepler mi?

Memleket değişikliği yada iş değişikliğimi ?

Allah muhafaza herhangi bir hastalık bir rahatsızlık mı?

Hiç bir neden yoktu canım istedi canım istedi bekliyor ve başlıyorum mu?

Benim sana sorduğum soruda beklediğim cevaplar bu seçeneklerden biriydi.Cevabını alamayacağım yada benim aklımın almadığı bir neden yok yukarıda ki seçenekler arasında.

Ama senin sorduğun sorunun cevabını aldığına göre artık akıl erdiremediğin bir sorun yok demektir.

Borisbaba sana alttaki yorum..!

Bana benim beyanım ile gelmeyecek dediğim yorumumu alıntı yap daha buraya yorum yapmayacam.

Belgesiz kanıtsız yorum yapmayınız üzülürsünüz.
    Nasıl üzüleceğim savcıya mı şikayet edeceksin

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    şimdi bu konuyu baştan sona okuyamadım da sanırım sitede bi sayaç var ne olduğu belli değil. Yetkililer de açıklama yapmıyor sanırım. Doğru mu anladım ?

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Belki bu sayaç kurianın kaldırılma süresidir.Dimi HavaliBaal.
    O kadarmı istiyorsun
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DolceGABBANA View Post
    Şimdi senini gibi boş yapmıyacam bir dahada sana cevap yazmıycam ;

Yukarıda yazdığın boş kelimelerine tek tek cevap vermek isterdim ama vaktim ve zamanım yok buna . 2013 yılında Askerlikle başlayan oyun bırakışımın ardından işimizi elimize alalım dedik sonra işimiz tamam evlenelim dedik çok şükür her şey yolunda düzenimiz oturdu ve sonra oyuna tekrar başlayabilirim dedim . Oldu mu istediğin cevap ? Tatmin ettimi seni ? Lütfen benim mesajlarıma alıntı yapıp cevap verme üzülürsün .
    Kardeşim oyunu neden bıraktın neden anlatıyorsun ki X serverinin pazarcısı adam algı yapmaya çalışıyor habire insanlara salça oluyor salla gitsin.

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Nasıl üzüleceğim savcıya mı şikayet edeceksin
    Yok benim üzmekten kastım , bazıları gibi gerçek hayatında asla yapamayacaklarını klavyeye dökerek erkeklik taslamaları olmaz

Kendi yorumlarıyla tezlerini beyanlarını çürütmekle olur.Bu çok etkili bir yoldur.Biz monitörde göremesekte biliriz ki mor bir yüzü olduğunu

Senior Member
    Quote Originally Posted by Franz1 View Post
    şimdi bu konuyu baştan sona okuyamadım da sanırım sitede bi sayaç var ne olduğu belli değil. Yetkililer de açıklama yapmıyor sanırım. Doğru mu anladım ?
    Alt f4 cekince yönlendirme yapılan resmi site knightonlineworld var ya kanka ya da launcherde homepage yapınca gittiği site. Orada bir geri sayım sayacı var 16 ocak a denk gelen. Herkes bunun gizemini tahmin etmeye çalışıyor. Clutaah da yorum olarak Durumla ilgili bilgi alabilmek için sayacın bitmesini beklemeniz gerekiyor. Durumla ilgili direkt bilgi paylaşımı olacaksa eğer neden sayaç koyma gereği duyalım arkadaşlar yazınca ve yeni server gelecek veya gelmeyecek demedikleri için yeni server haberlerini ilk defa silmeyip hayır böyle birşey yok demedikleri insanlar heyecanlandı. Mevzu bu

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Kardeşim oyunu neden bıraktın neden anlatıyorsun ki X serverinin pazarcısı adam algı yapmaya çalışıyor habire insanlara salça oluyor salla gitsin.
    GameMaster arkadaşlar varsa bu kanıtsız , belgesiz daha karşısındakinin kim olduğunu bilmeden hakkında atıp tutan şahsa gereken cevabı benim yerime versin.
    Bulunduğum serverde kaç saat pazar kurmuşum , ne almışım , ne satmışım

Sizler gibiler başkaları yada bilmedikleri hakkında çok rahat asılsız beyanda , yalanda ve kahinlikte sınır tanımazsınız.Bu zihniyetlerdende topluma vatana millete hayır gelmez.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Yok benim üzmekten kastım , bazıları gibi gerçek hayatında asla yapamayacaklarını klavyeye dökerek erkeklik taslamaları olmaz

Kendi yorumlarıyla tezlerini beyanlarını çürütmekle olur.Bu çok etkili bir yoldur.Biz monitörde göremesekte biliriz ki mor bir yüzü olduğunu
    Neyse seninle 2 li diyalog kurmayacağım kafana göre takıl

Arkadaşlar bugün akasya avnm den metroya inerken gördüğüm fotoğraf değişik şeyler olacak sanırsam