Page 48 of 290 FirstFirst ... 3846474849505898148 ... LastLast
Results 471 to 480 of 2894
    Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yılbaşı pelerini kalıcı olarak getirildi diyorlarmış ne gülerim , o kadar geri sayım bekletip

Senior Member
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    Yılbaşı pelerini kalıcı olarak getirildi diyorlarmış ne gülerim , o kadar geri sayım bekletip
    o zaman mermiler konuşurum sanırım

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 4Shady View Post
    19 Ocak 2017'de Akara ve Manes açıldı ve bu sunucuların haberi 3 gün önceden verildi yani 16 Ocak'ta.Sitedeki geri sayım 16 Ocakta bitiyor ve bittiği gibi yeni server haberi verilecek ve 19 Ocakta yeni server gelecek , bu tamamen tahmindir hiç bir bilgi veya duyum içermemektedir.
    gayet mantıklı

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Nickname
    New Server Loading...
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Insan düşünürde henüz mahiyetini bilmediği yaşamadığı görmedikleri için kesin dille konuşmaz

Şimdi yeni server gelse kahin gibi çıkacak ben biliyordum diyeceksiniz.Neye dayanarak biliyordunuz gaybdan haber mi geldi.Yada içerden birileri bilgi mi sızdırdı?

E gelmese bu defa da madem gelmeyecekti konuya neden server gelmeyecek diyip konuyu kapatmadınız diye isyan edeceksiniz.Bu kadar insan itemini çarını bozdu ne olacak diye birilerini suçlayacaksınız.Ama asıl suçlular delilsiz kanıtsız gün saat tarih ve isim veripte sanki serveri kendi açacakmış edasında kendinden emin yorumlayanlar olacaktır.

Server gelmezse kaybedecek bir şey yok.Gelincede kazanacağımız bir şey yok.Rebirth 10 gelmeden server gelirse zaten direkt geçerim.Benim için her yok paris.
    Ama bilmediğim konu üzerindede kesin konuşmam , başkalarınıda yanlış yönlendirmem.Sizde yönlendirmeyiniz , heveslendirmeyiniz.
    Zaten kimsenın kesin konustugu yokki kimseyi yönlendırdıgıde yok . Burada herkes ihtimaller üzerine konusuyor. Kimseye git itemini boz bak yenı sw gelıcek dıyende yok . Ki benımde akıl erdıremedıgım bu oyunda bır serverda oynayan adamın ne işi var yenı server da ? düzenını oturtmus adamın ne işi var ? Adam oyunu ticarethane gözüyle bakıyorsa aklı fikri cinliğe çalısıyorsa o adam ne b*k yerse yesin ister satsın zarar etsin ister satmasın . Ben oyunu oynamak için bekleyenlerdenım benım yazılarım benım gibi oyuna yenıden başlıyacak arkadaşlara .

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    gayet mantıklı
    mümkün çünkü Üniversitelerin Final sınavları bitiyor 5-6 gün kaldı okullar sömestr verdi tam zamanı ve tam 2 yıldır gelmiyor kesinlikle gelmeli bence gelirse oynamıcam bu arada ama gelsin

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by DolceGABBANA View Post
    Zaten kimsenın kesin konustugu yokki kimseyi yönlendırdıgıde yok . Burada herkes ihtimaller üzerine konusuyor. Kimseye git itemini boz bak yenı sw gelıcek dıyende yok . Ki benımde akıl erdıremedıgım bu oyunda bır serverda oynayan adamın ne işi var yenı server da ? düzenını oturtmus adamın ne işi var ? Adam oyunu ticarethane gözüyle bakıyorsa aklı fikri cinliğe çalısıyorsa o adam ne b*k yerse yesin ister satsın zarar etsin ister satmasın . Ben oyunu oynamak için bekleyenlerdenım benım yazılarım benım gibi oyuna yenıden başlıyacak arkadaşlara .
    Çok doğru bir noktaya değindin cümlene tekrar bakalım.Ki benımde akıl erdıremedıgım bu oyunda bır serverda oynayan adam neden bırakır oyunuda yeni server bekler değil mi?
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Junior Member
    Nickname
    New Server Loading...
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Çok doğru bir noktaya değindin cümlene tekrar bakalım.Ki benımde akıl erdıremedıgım bu oyunda bır serverda oynayan adam neden bırakır oyunuda yeni server bekler değil mi?
    Evet öyle dedim, beklenti içinde olan benim yani oyuna yeni bir sayfa açmak isteyen .

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by DolceGABBANA View Post
    Evet öyle dedim, beklenti içinde olan benim yani oyuna yeni bir sayfa açmak isteyen .
    İşte senin tabirinle sordum cevap veremedin?Tekrar soruyorum.Ki benımde akıl erdıremedıgım bu oyunda bır serverda oynayan adam neden bırakır oyunuda ,bırakıpta neden yeni server bekler değil mi?
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Junior Member
    Nickname
    New Server Loading...
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    İşte senin tabirinle sordum cevap veremedin?Tekrar soruyorum.Ki benımde akıl erdıremedıgım bu oyunda bır serverda oynayan adam neden bırakır oyunuda ,bırakıpta neden yeni server bekler değil mi?
    Neye değinmek istediğini anlayamadım .

Senior Member
    Insan düşünürde henüz mahiyetini bilmediği yaşamadığı görmedikleri için kesin dille konuşmaz

Şimdi yeni server gelse kahin gibi çıkacak ben biliyordum diyeceksiniz.Neye dayanarak biliyordunuz gaybdan haber mi geldi.Yada içerden birileri bilgi mi sızdırdı?

E gelmese bu defa da madem gelmeyecekti konuya neden server gelmeyecek diyip konuyu kapatmadınız diye isyan edeceksiniz.Bu kadar insan itemini çarını bozdu ne olacak diye birilerini suçlayacaksınız.Ama asıl suçlular delilsiz kanıtsız gün saat tarih ve isim veripte sanki serveri kendi açacakmış edasında kendinden emin yorumlayanlar olacaktır.

Server gelmezse kaybedecek bir şey yok.Gelincede kazanacağımız bir şey yok.Rebirth 10 gelmeden server gelirse zaten direkt geçerim.Benim için her yok paris.
    Ama bilmediğim konu üzerindede kesin konuşmam , başkalarınıda yanlış yönlendirmem.Sizde yönlendirmeyiniz , heveslendirmeyiniz.
    Kimseye item sat demedik. Kimseye gb sat demedik. Senin nasıl fikrin gelemeycek ise bizim fikrimiz de gelecek. Neden ve gerekcelerini söylüyoruz.