Page 39 of 290 FirstFirst ... 2937383940414989139 ... LastLast
Results 381 to 390 of 2894
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bu şekilde devam ederseniz konuyu sonlandırmak zoruna kalırım ve bir yenisini süre dolana kadar kesinlikle açtırmam. Birbirinizin fikirlerinizi beğenmeyebilirsiniz, birbirinizi sevmiyor da olabilirsiniz ancak forum kurallarını ihlal etmeyen her posta saygı duymak zorundasınız. Beğenmiyorsanız, katılmıyorsanız cevap vermezsiniz olur, biter.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bu şekilde devam ederseniz konuyu sonlandırmak zoruna kalırım ve bir yenisini süre dolana kadar kesinlikle açtırmam. Birbirinizin fikirlerinizi beğenmeyebilirsiniz, birbirinizi sevmiyor da olabilirsiniz ancak forum kurallarını ihlal etmeyen her posta saygı duymak zorundasınız. Beğenmiyorsanız, katılmıyorsanız cevap vermezsiniz olur, biter.
    Kapatabilcek olsan 50kere kapatırdın

Junior Member
    kral sw gelıyor...

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by kingmen1987 View Post
    kral sw gelıyor...
    Gelsin gelsinde bizim zaten gelmesin diye bir çıkışımız yok.Ama henüz ortada bir şey yok bir sayaca server bağlamışlar , adını koymuşlar neredeyse gün saat verecekler

Benim tepki gösterdiğim nokta insanları tedirgin edip galeyana getiriyorlar , olmayan yada daha olmamış bir şey üzerine senaryolar yazıp kurgu kuruyorlar sonrada suçlusu açıklama yapmayanlar diye işin içinden çıkıyorlar.

Hele bir durun bir sayaç sıfırlansın bakalım altından ne çıkacak.Yok beklemeyelim direk bizim aklımızdaki olsun olmalı olacak zihniyetiyle ortalığı karıştırmaktan başka bir şey yapmadıkları gibi temkinli davranın diyenlerede isyancı muamelesi yapıyorlar burasıda ayrı trajikomik bir durum
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Benden daha yetkili bir mod görmüş olamazsın da neden kapatayım? Ne güzel herkes kurallara uygun olarak fikrini yazıyor. 23 sayfa olmuş daha bir kişi bile forum ihlali yapmamış. Canım istedi kapattım olmuyor biliyorsunuz.
    Bu yorumun son cümlesine kadar ciddiyetimi koruyordum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Disco_5959 View Post
    Kapatabilcek olsan 50kere kapatırdın
    Benim bugüne kadar hiç gazlı arabam olmadı, ya benzinli ya da dizel o yüzden gaza gelmem. Dışarıdan nasıl görünüyor bilmiyorum ama forum yönetimi konusunda herhangi birisi bana şu konuyu kapatabilirsin, bunu kapatamazsın diye direktif vermiyor. Sırf 2-3 kişi konudan rahatsız oluyor diye de kapatacak değilim ama ikinci bir kez uyarı yapmayacağımı az çok herkes bilir.

Bu yüzden kurallara uygun bir şekilde süre sonunda ne olur diye tahmin etmeye çalışalım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Bence JR güncellemesi,CZ slot güncellemeleri,EMC&LFC grafik patch,CZ grafik patch gibi şeyler gelicek

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Bence JR güncellemesi,CZ slot güncellemeleri,EMC&LFC grafik patch,CZ grafik patch gibi şeyler gelicek
    Bunlar için geri sayım olmaz zaten biliyoruz onların geleceğini. Benim görüşüme göre global ko açılacak yabancı userli usko eskiye biz deliye döneceğiz
    Last edited by emo_VZGMa4UP; 01-04-2019 at 08:46 PM.

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    İlginç şeyler oluyor galiba.
    -We are Many, You are but One!

Junior Member
    Mgame 2019'a karlı bir başlangıç yapmak isteyecektir zaten zamanıda geldi, bundan dolayı yeni server olduğunu düşünüyorum. Drop vs. güncellemesi olsa geri sayım filan koymazlardı zaten bu hafta gelecek vs. diye böyle basit şeyleri belirtiyorlar. Büyük bir patchde gelemez çünkü koreko'ya gelmeyen şey uskoya gelmez.