Page 30 of 290 FirstFirst ... 2028293031324080130 ... LastLast
Results 291 to 300 of 2894
    Member
    Nickname
    WhatDedinGulum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    yok
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    acıklama bekliyoruz carım yok ama *** biriktirdim yeni sw icin oh mis mis

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Bu arkadaşların ellerinde itemleri kaldı bu sebepten
    Gelsin gelmesin diye karşı çıktığım yok fakat benim kızdığım nokta kanıtsız , delilsiz sallayıp başkalarının adına konuşmuyorlar mı tilt oluyorum.

Rebirth 10 gelmeden yeni server gelirse zaten direkt geçiş yaparım.Servere karşı değilim ama bilmeden , görmeden söylentiyle milleti tedirgin etmeninde alemi yok.

Ha birde öyle yazıyorlar çiziyorlar ki , öyle bir şey olmadığını bildikleri halde senden benden fazla inanırcasına emin konuşuyorlar.

Yarın sayaç bitiminde o gün geldiğinde bekledikleri olmadığında ne yapacaklar?

Daha yetkililerin sadece bu güncellemeler buz dağının görünen kısmı dedikleri etkinlikleri serverlere eklememiş iken , rebirth 10 gelmemiş iken bekledikleri nasıl gelecek?

Hali hazırda oynayan userleri serverlerinde nasıl tutacaklar?

Onları serverlerinde meşgul edecek etkinlikler entegre edilecek ki bekledikleri de gelsin.Yeni server geldiğinde oyun yenilenmiyor oyunun tüm dengeleri bozuluyor.Kimi bir kaç ay sonra serverine dönüyor , kimi 6 ay sonra server gelecek diye kazandıklarını TL dönüşümlü elinden çıkarıyor sonra başlıyor yeni servere eşit şekilde başlamak istiyoruz diye , kimi kalıyor taaaki bir sonraki server gelene kadar.E ne oldu son server çöp oldu.Bu şekilde kimse kazançlı çıkmaz.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Gelsin gelmesin diye karşı çıktığım yok fakat benim kızdığım nokta kanıtsız , delilsiz sallayıp başkalarının adına konuşmuyorlar mı tilt oluyorum.

Rebirth 10 gelmeden yeni server gelirse zaten direkt geçiş yaparım.Servere karşı değilim ama bilmeden , görmeden söylentiyle milleti tedirgin etmeninde alemi yok.

Ha birde öyle yazıyorlar çiziyorlar ki , öyle bir şey olmadığını bildikleri halde senden benden fazla inanırcasına emin konuşuyorlar.

Daha yetkililerin sadece bu güncellemeler buz dağının görünen kısmı dedikleri etkinlikleri serverlere eklememiş iken , rebirth 10 gelmemiş iken bekledikleri nasıl gelecek?

Onları serverlerinde meşgul edecek etkinlikler entegre edilecek ki bekledikleri de gelsin.Yeni server geldiğinde oyun yenilenmiyor oyunun tüm dengeleri bozuluyor.Kimi bir kaç ay sonra serverine dönüyor , kimi 6 ay sonra server gelecek diye kazandıklarını TL dönüşümlü elinden çıkarıyor sonra başlıyor yeni servere eşit şekilde başlamak istiyoruz diye , kimi kalıyor taaaki bir sonraki server gelene kadar.E ne oldu son server çöp oldu.Bu şekilde kimse kazançlı çıkmaz.
    Bunlar oyun oynayanlar değil pazar yapanlar, veya ellerinde itemleri patlayanlar.
    Yeni serverın gelmesi artık kesin. Ilk defa yayında server gelmeyecek denilmedi. Normalde 3 serverda yapılan etkinlik ilk defa 4 serverda yaıldı.(4-4 bölecekler artık serverları)

Ben Ares'te oynuyorum. Yeni server bizim serverı etkilemez. Etkilenecek olan serverlar Ares-Diez-Destan dışındakiler.

Senior Member
    bir de oyunda o kadar göl var ve hiçbirine giremiyoruz, belki yeni güncelleme gelir ve o göllerde artık yüzebiliriz

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Kanka allah için korekoda char bulayım reb10 gir oyna ne rebmiş ne olacak reb10 15 20 25 30 olsan madalya mı takıcaklar sal artık reb muhabbetini

Quote Originally Posted by Disco_5959 View Post
    Kanka allah için korekoda char bulayım reb10 gir oyna ne rebmiş ne olacak reb10 15 20 25 30 olsan madalya mı takıcaklar sal artık reb muhabbetini
    REb 5 veya 10 ile oynamak değil amaç

Bazı insanlar 7/24 pk atmaktan keyif alır , bazıları farmdan , bazıları pazardan , bazılarıda adım adım ilerlemekten benim gibi

Şimdi 10 yıl full pk attım keyfin dibine vurdum, +10 itemlerin sınırlandırılması gelmeden önce +10 itemleri anvilde meraktan geçiyormu diye yaktım ondada heves kalmadı , farm işinden hiç hoşlanmam , pazar desen artık kazanacak bir değer göremiyorum.

Bizide bu sarıyor bilmem anlatabildimmi

Yeni sw gelse nolcak gene parasi olan oynayacak. Sadece farmci ve 5.10pcsi olan tayfa seviniyor bu duruma

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    REb 5 veya 10 ile oynamak değil amaç

Bazı insanlar 7/24 pk atmaktan keyif alır , bazıları farmdan , bazıları pazardan , bazılarıda adım adım ilerlemekten benim gibi

Şimdi 10 yıl full pk attım keyfin dibine vurdum, +10 itemlerin sınırlandırılması gelmeden önce +10 itemleri anvilde meraktan geçiyormu diye yaktım ondada heves kalmadı , farm işinden hiç hoşlanmam , pazar desen artık kazanacak bir değer göremiyorum.

Bizide bu sarıyor bilmem anlatabildimmi
    Ara ver oynama ozaman oyunu amacın kalmamış sal insanlar yorum yapsın eğlensin biraz forumda , her yeni server diyene muhalefet etmek zorunda değilsin.

Arkadaş milletin item çar bozmasından sanane , banane ?

Yeni server gelecek diyen mi oldu ki resmi kanallardan bunca adamın hakkına girersiniz diyorsun?

Kendi kendine gelin güvey oluyor millet , beklediği gelmediğinde yada olmadığında hakka giren başkası oluyor nasıl oluyor bu?

Uyanık olmak başka , kendini uyanık zannetmek başka.
    "O geri sayımın yeni sw ile alakası yok" diyerek oyunun dengesizleşmesini önlemesi ve yeni sw bekeyen tayfayı susturması gereken adamlar burada gizem yapmaya çalışıyorsa hak yemiş olur.. Bunu diyemiyorlar çünkü ya hakikaten kendileri de bilmiyor yada salağa yatıp ne olacak görürsünüz diyolar.. K.bakma ama aksi söylenmedikçe yeni sw algısı büyüyecek ve açmak zorunda olacaklar..

Quote Originally Posted by Disco_5959 View Post
    Ara ver oynama ozaman oyunu amacın kalmamış sal insanlar yorum yapsın eğlensin biraz forumda , her yeni server diyene muhalefet etmek zorunda değilsin.
    Yorumları okurken anlamaya çalışırsan sevinirim.Yeni server karşıtı olmadığım gibi isteyene yada istemeyene sitem yok.Doğru yorum yapılsın bizde tepki göstermeyelim.O çarlarını bozuyor , piyasa şöyle oldu , millet şöyle yapıyor gibi belgesiz , delilsiz , asılsız algı dizeleriyle milletin adına yapılan yorumlara herkes tepki gösterir.