Page 281 of 290 FirstFirst ... 181231271279280281282283 ... LastLast
Results 2,801 to 2,810 of 2894
    sabredin 2 saat 30 dakika sonra. eskiye dönüyoruz. K2 de ola nbir çok özellik eklenicek tekrardan.
    Her kayıt başına 72 hours Bronz Premium.. Bu yeni nesil için olan bir kritik hamle olucak..

Yeni Clonz Zone Bölgemiz.
    Yeni İtemlerimz.
    Yeni Eventlerimiz.
    Düşük olasılık olsada' Yeni server ) beklenen şeyler bnlar.

Efsane şeyler olucak deniliyorsa..
    E-spor dan başka efsane birşey olamaz. eger efsane anlayışımız aynıysa.

..Hadi ya allah ver mehteri.

Junior Member
    Bro haberi nereden duydun?

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    Neyse havalibaal ve saz arkadaşları da gelse de şenlense buralar adamların demediği laf kalmadı cz güncellemesi o diye
    Kanka daha yeni kurtulduk yapma

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ustaleesin001 View Post
    vaaayyyy bugün taksim metro çıkışında duvarda gördüm 16.01.2019 knight online tüylerim tiken tiken oldu ehehehehehehe ama oyun kötü daha kötüsü oyunu oynayanlar oyundan daha kötü ,kısaca türklerle oyun moyun oynanmaz aga ,türkler kötü türklere en kral oyunu yap türklerle gene oyun moyun oynanmaz ,türklerin ne oynadığı nede oynattığı oyundan bi halt olmaz,ben bu saatten sonra bi daha türklerin olduğu oyunu oynamamda zaten, hani biz şanssısız daha doğrusu ben şanssızım şöyle yabancı memleketlerde doğup yabancı olup onlarla oyun oynamak vardı hani ehehehehehe
    tamam haklısın bütün illegal her şeyi Türkler yapıyor ama birader elindende tutan yok git oralarda oyna şahsen 2013 yılında hacklenmiş biri olarak söylüyorum bu lafları yinede bir oyun için ülkemi hiçbir şeye değişmem

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by Sweeeny View Post
    TaiwanKO da 70 level sınırı varmış gördüğüm kadarıyla, burada da olur mu dersiniz?
    Manes ve Olympiayı mgame yüzünden 83 açmışlardı eğer mgame bu inadından taiwanko için döndüyse burda da olabilir böyle bir şey. Aynı clientte 70 lvle kimse laf etmez bence

Junior Member
    Selamun Aleykum oncelikle,

Benim bi kac problemim var yardimci olabilen arkadaslar varmi acaba yada GM!?

Birinci sorunum ben yurtdisinda kaliorum eski hesabimi malesef bulamadim ama telefon numaram ayni.
    Eski hesabimda otp vardi ve suan kullandigim numara kagitli ama malesef giris ve e-mail unuttum. bunun bi cozum yollu varmi?

2ci problemim yeni hesap actim otp yuklemek istiorum telefon nummara kagit etmek icin ulke secmem lagzim ama hollanda yok neden oldunu GM yada bilgi olan herhangi birisi aciklaya bilirmi?

Tessekkurler sevgi ve saygiyla

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Manes ve Olympiayı mgame yüzünden 83 açmışlardı eğer mgame bu inadından taiwanko için döndüyse burda da olabilir böyle bir şey. Aynı clientte 70 lvle kimse laf etmez bence
    Yeni client ve programlı level cap olayına bence de herkes olumlu bakar. 70 - 80 - 83 REB bekleyip göreceğiz

Kaynak merak edenler için: https://54.digeam.com/post_0116/
    ★ Vanguard ★

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by Sweeeny View Post
    Yeni client ve programlı level cap olayına bence de herkes olumlu bakar. 70 - 80 - 83 REB bekleyip göreceğiz

Kaynak merak edenler için: https://54.digeam.com/post_0116/
    Lvl sınırı için yeni cliente gerek yok. Mevcut clienti kullanabilirler farklı client olursa tutmaz usko'nun yeri herkes için ayrıdır

Junior Member
    Hadi bakalom son 2 saat iyi birşeyler açıklanır umarım

Junior Member
    Yeni serverin ismi istanbul olacak gibime geliyor.