Page 264 of 290 FirstFirst ... 164214254262263264265266274 ... LastLast
Results 2,631 to 2,640 of 2894
    Junior Member
    Oyunu için İstanbul'da tüm işlek toplu taşıma istasyonlarındaki billboardları doldurup binlerce lira masraf yapan bir firma sizce küçük bir açıklama veya sadece yeni server için mi bu kadar masraf yapmıştır?

Arkadaşlar, görünürde 3 ihtimal var;

1-) Büyük bir güncelleme, yeni bölgeler, itemler, questler, grafik güncellemesi v.b

2-) Büyük bir güncelleme + insanların deneyebilmesi için yeni güncellemeye yönelik yeni server(lar).

3-) Son zamanlarda bazı oyun şirketleri popülerliğini kaybeden MMORPG'leri için eski patch ve ek paketlerine yönelik serverlar açıyor. Milyonlarca oyuncusu olan World of Warcraft'ın bile birkaç ay içerisinde 14 sene önce çıkardığı oyunun ilk sürümünü içeren bir server/realm açacak. KO içinde aynı şekilde 1299'un revize edilmiş bir haline dönüş yapılabilir. Bu bırakan oyuncuları geri çekebilir, şahsen ben oynamam, ama oyun için güzel bir adım olur.

Şuan KO herkesin ağzında, hayatında hiç elini sürmemiş insanlar bile KO konuşuyor, sürekle şahit oluyorum. Sadece yeni bir server gelecekse, şuan oynamayan adam zaten oynamaz, bişeylerin değişmesi lazım ki yeni oyuncuları çekebilsin.

Ha bu saydıklarım dışında, sadece yeni server veya cz güncellemeleri için bu kadar reklam yapıldıysa, lütfen NTT'nin pazarlama müdürü işini yavaşça bıraksın, bayadır iş arıyorum zaten.

Senior Member
    KNİGHT ONLİNE bilmeyen insanlar var . Metrolardaki afişi görüp, resmini çekip snap atmışlar resmin üstünede GİDERMİYİZ yazmışlar. Sinema filmi sanıyolar. Çıldırıyorum Bsgsjsnsjsjsgsjajajshsjwlajsj

Quote Originally Posted by Kendos View Post
    KNİGHT ONLİNE bilmeyen insanlar var . Metrolardaki afişi görüp, resmini çekip snap atmışlar resmin üstünede GİDERMİYİZ yazmışlar. Sinema filmi sanıyolar. Çıldırıyorum Bsgsjsnsjsjsgsjajajshsjwlajsj
    qwrwqrwqeqwrqw )

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Kendos View Post
    hafsgdjklşasdhaskljşA:SDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Atre View Post
    Oyunu için İstanbul'da tüm işlek toplu taşıma istasyonlarındaki billboardları doldurup binlerce lira masraf yapan bir firma sizce küçük bir açıklama veya sadece yeni server için mi bu kadar masraf yapmıştır?

Arkadaşlar, görünürde 3 ihtimal var;

1-) Büyük bir güncelleme, yeni bölgeler, itemler, questler, grafik güncellemesi v.b

2-) Büyük bir güncelleme + insanların deneyebilmesi için yeni güncellemeye yönelik yeni server(lar).

3-) Son zamanlarda bazı oyun şirketleri popülerliğini kaybeden MMORPG'leri için eski patch ve ek paketlerine yönelik serverlar açıyor. Milyonlarca oyuncusu olan World of Warcraft'ın bile birkaç ay içerisinde 14 sene önce çıkardığı oyunun ilk sürümünü içeren bir server/realm açacak. KO içinde aynı şekilde 1299'un revize edilmiş bir haline dönüş yapılabilir. Bu bırakan oyuncuları geri çekebilir, şahsen ben oynamam, ama oyun için güzel bir adım olur.

Şuan KO herkesin ağzında, hayatında hiç elini sürmemiş insanlar bile KO konuşuyor, sürekle şahit oluyorum. Sadece yeni bir server gelecekse, şuan oynamayan adam zaten oynamaz, bişeylerin değişmesi lazım ki yeni oyuncuları çekebilsin.

Ha bu saydıklarım dışında, sadece yeni server veya cz güncellemeleri için bu kadar reklam yapıldıysa, lütfen NTT'nin pazarlama müdürü işini yavaşça bıraksın, bayadır iş arıyorum zaten.
    eski oyuncuyu düşünselerdi çoktan açmış olurlardı ama bu açmayacakları anlamına gelmez

Yeni sw de Ardream oynamayi dusunen arkadaslar varsa pus online saati yuksek ozelden numaralarini atabilir

Junior Member
    genel bir af da gelebilir özellikle 2012 oncesi banlanan eski oyunculara bi guzellik yapılsa fena olmaz yani 2012 oncesi silindi diyen olacak banlı carımı nttgameye taşıdım benim ki duruyor npt yapmadıgım halde npt den ban yemiştim

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Khaliz'in gülmesi her şeyi açıklıyor gibi
    Erduyesin Bir Ara Oksurmeside Herşeyi Açıklıyor Kesin Gelecektir.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    birşey diyimmi son 15 saat falan kaldı yeni server hayırlı olsun 1299 gelirmi bilemem sağlamda güncelleme geliyeeee

Member AeroxRousseau's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Beyler bekleyelim ve görelim.İnşallah herkezin istediği türden şeyler gelir. Aksini düşünmek biraz saçma, bu kadar insan bekliyorken..