Page 262 of 290 FirstFirst ... 162212252260261262263264272 ... LastLast
Results 2,611 to 2,620 of 2894
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    ya bırak milleti trollemeyi ne kaçırmış
    Olsun kardeş üzülme itemlerin değeri düşecek ama olsundu sen yinede üzülme belki bi enayi bulup satarsın

Junior Member

Düzeltme

sevgili dostlar bende uzun zaman knightonline oynamış biri olarak merak ediyorum. Şimdi Knightonlineye ilk defa yeni server gelmiyor. Daha önce defalarca yeni serverler açıldı. Hatta Knight online el değiştirdi K2netwokten NTT gameye geçti. Client değişti. Bi sürü değişiklik yapıldı bu zamana kadar. Bu değişiklikler öyle küçük değişiklikler değildi. Ama hiç bir zaman böyle bir geri sayımdır reklamdır bişey yapmadılar. BEnce yeni server için bu kadar heyecan yaptırılmaz diye düşünüyorum. Köklü bi değişiklik olabilir gibi geliyor bana. Hatta knight online benzer ama ondan bağımsız yeni bir oyun ortaya çıkabilirler diye düşünüyorum.
    Last edited by kenanbaba; 01-15-2019 at 06:41 PM. Reason: yazım hatası

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mehmet_Ali_Gocmen View Post
    Sayın yetkililer ben bu adam(cık)’ın bu tarz aşağılayıcı sözlerine maruz kalmak zorunda değilim rica ediyorum gerekeni yapın....
    nasıl bi aşagılamada bulunmuş sana ? sen zaten real parayla işlem yapıyorsan oyunda bu bi suc oyun ıcınde ki eger yatırdıysan oyna arkadaşım serverinda geçmek zorunda degilsin sana kimse bu itemi sen 10bine aldın 10bine geri satıcaksın demedi alırken karın ağrın var belli herşeye alınıyorsun

Junior Member
    Quote Originally Posted by kenanbaba View Post
    sevgili dostlar bende uzun zaman knightonline oynamış biri olarak merak ediyorum. Şimdi Knightonlineye ilk defa yeni server gelmiyor. Daha önce defalarca yeni serverler açıldı. Hatta Knight online el değiştirdi K2netwokten NTT gameye geçti. Client değişti. Bi sürü değişiklik yapıldı bu zamana kadar. Bu değişiklikler öyle küçük değişiklikler değildi. Ama hiç bir zaman böyle bir geri sayımdır reklamdır bişey yapmadılar. BEnce yeni server için bu kadar heyecan yaptırılmaz diye düşünüyorum. Köklü bi değişiklik olabilir gibi geliyor bana. Hatta knight online benzer ama ondan bağımsız yeni bir oyun ortaya çıkabilirler diye düşünüyorum.
    Sadece yeni sunucu gelecek diyen yok zaten köklü değişikliklerin yanına yeni sunucu gelecek

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Wims View Post
    Sadece yeni sunucu gelecek diyen yok zaten köklü değişikliklerin yanına yeni sunucu gelecek
    ★ Vanguard ★

Quote Originally Posted by kenanbaba View Post
    mantıken öylee

Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    Ekip arıyorum eski oyuncuyum. Maddi ve zamanım var ana karakterim healer priest. Yaş 29. Yeni server için prieste ihtiyacı olan bana ulaşabilirmi?
    Quote Originally Posted by Wims View Post
    +1 sadece zaman olarak sıkıntı olabilir yaş 30
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    +2 olsun yaş 29 ama ben şartlara göre karar vericem 1 den fazla server olursa büyük ihtimal başlamıycam çünkü sonuçların neler olacağını biliyorum 2.cisi pus fiyatları en az %50 düşmesi gerekiyor.

özelinize yazdım.

Senior Member
    Canlı yayında bir sürü içerikten bahsedeceklerini söylediler büyük bir güncelleme geliyor sadece yeni servercı arkadaşlara geçmiş olsun bir daha ki sayaca inşallah .

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Bakın ha buraya yazayrum..

Ares, Diez ve Gordion oyuncuları yarın bu saatlerde "lan iyi ki yeni server gazıyla olympia, manes ve akara serverlerinde oynamamışım" diyecekler..

Kazanan en eski serverler olacak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Canlı yayında bir sürü içerikten bahsedeceklerini söylediler büyük bir güncelleme geliyor sadece yeni servercı arkadaşlara geçmiş olsun bir daha ki sayaca inşallah .
    bu yorumunu unutma dostum tamam mi