Page 248 of 290 FirstFirst ... 148198238246247248249250258 ... LastLast
Results 2,471 to 2,480 of 2894
    Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Curo değil de şey diyelim biz ona Cure Yorumun komikmiş bu arada, gel yarın muhasebe departmanında başla

Ciro; bir ticaret terimidir ve senet, poliçe gibi yazılı kıymetli evrakın mülkiyet değiştirmesinde kullanılmaktadır. İtalyanca “giro” kelimesinden gelen ciro aynı zamanda; bir işletmenin belli bir süre içerisinde elde ettiği net olmayan kar oranı anlamına gelmektedir.
    Arkadaş yazım kuralları konusunda sıkıntılı olsa da kendini kibar ifade edemese de söylediği komik değil doğru. (Yeni server getireceksiniz kısmı sadece)
    Günümüzde ciro kelimesi kârdan bağımsız belirli bir zaman aralığına sahip satış tutarı/geliri olarak da kullanılmaktadır.

Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Arkadaş yazım kuralları konusunda sıkıntılı olsa da kendini kibar ifade edemese de söylediği komik değil doğru. (Yeni server getireceksiniz kısmı sadece)
    Günümüzde ciro kelimesi kârdan bağımsız belirli bir zaman aralığına sahip satış tutarı/geliri olarak da kullanılmaktadır.
    ya zaten başlı başına kelime hatası dolu şuanda konu amacın'dan sapmış durum da .. kapatılsa üzülmem . 16 ocak bekkleyin ne olacaksa olacak.
    Tehdit ediince yeni server açacaklarını zannediyorlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ZUGO3380 View Post
    beyler size tiyo veriyim. server gelsin yazmayın. yoksa gelmez.

Gelmesin istemiyoruz yazın.. yarın açarlar
    şansa server gelmesin deriz tutarlar oyunu kaldırırlar . Şafak kaç beyler

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yarın türkiye saatiyle 19:00 sayaç duracak

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben her türlü sonuçtan memnun olacağım için rahatım. Yeni server gelse de gelmese de farketmez. Reklama değecek güncelleme ve yenilikler tercihim her zaman.

Ben her türlü sonuçtan memnun olacağım için rahatım. Yeni server gelse de gelmese de farketmez. Reklama değecek güncelleme ve yenilikler tercihim her zaman.
    aynen öyle

Senior Member
    Al benden de o kadar...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    charları bozanlar masum masum bakıyordu noluyordu diyorlardı noluyorrr yeni sw gelmiyor muydu yoksa yok mu olduk şimdi biz diyorlardı qweqwe

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bu kadar bekledik ve beklentiyi bayağı yükselttik sonuç olarak yarın güzel bi güncelleme gelse o bile yeterli.

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    charları bozanlar masum masum bakıyordu noluyordu diyorlardı noluyorrr yeni sw gelmiyor muydu yoksa yok mu olduk şimdi biz diyorlardı qweqwe
    gençler size kötü bir haberim var sayaç bitene kadar söyleme dedi bilgiyi aldığım kişi fakat hüsrana uğrayacaksınız bence insanlarla dalga geçmeyin dalga geçilecek hale düşersiniz söyliyim.