Page 239 of 290 FirstFirst ... 139189229237238239240241249289 ... LastLast
Results 2,381 to 2,390 of 2894
    Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ben daha çok oyuncu kitlesinin vereceği tepkiyi merak ediyorum.
    1299 gibi saçma bir olay varsa engellemeniz için daha zamanınız var

Herkese selamlar biraz beyin fırtınası yaptım, doğru yanlış hiç fark etmez düşündüklerimi anlatmak istiyorum. Yeni server bekleyen bir kullanıcıyım öncelikle.
    Forumda gezerken yorumlara baktım, çoğunluk yeni serveri bekliyor ve bu durum beni oldukça mutlu ediyor. <3
    Gelelim düşüncelerime.

1- Knight online instagram sayfasında birşey gördüm bu;
    [IMG][/IMG]

Mani etkinliği: Bir oyun için mani etkinliği ,çokta uygun bir etkinlik değil. Daha çok bu işi seven insanların yapabileceği bir şey gibi geliyor bana. Türk kültüründe mani vardır fakat USKO daha global bu etkinlikten sadece türklerin yararlanması olağan dışı.

2- Aklıma yeni gelebilecek olan serverlerden Logos geldi- Resimde de bir arkadaş söylemiş Logos is coming diye. Forumda bir arkadaşımız diğer server isimlerinin 2 defa kullanıldığını fakat logosun sadece 1 defa kullandığını, eğer yeni bir server gelirse yeni isminin logos olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söylemişti bende LOGOS kelimesini biraz araştırdım.

[IMG][/IMG]

Fark ettiyseniz Logos sözcüğünün söz, düşünme, akıl, oran, ölçü gibi çok anlamlı bir sözcük olduğu cümlenin sonunda vurgulanmış

3- Mani ile söz, düşünme, akıl, oran ve ölçü doğru orantılı kelimeler bunları bir araya getirdiğimde kafamda biraz daha oturmaya başladı.
    Eğer yeni bir server gelecekse ve 15 gün önceden geri sayım başladıysa illaki oyun severlere bir akıl oyunu oynanabilir mi ? Ya da ben ruh hastası mıyım?
    Bu arada Felsefeyle falan alakam yok Otomotiv mühendisliği 4.sınıf ögrencisiyim
    4-Biraz daha araştırdığımda Logosun Evrensellik anlamı kazandığını gördüm bu da reklamlara yanıt olarak geldi aklıma
    [IMG][/IMG]

ACABA YENI SERVER LOGOS MU GELİYOR ??

Tabi sadece bir teoriden ibarette olabilir Teoriyi geliştirip zirveye taşıyacak akılları görmek istiyorum.
    Last edited by Muhsinceyn; 01-15-2019 at 02:36 AM.

Gelişmiş grafikler ile yeni server gelir ve buglar hileler kaldırılırsa seneler sonra clanca tekrar başlamayı düşünüyoruz.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by newegland View Post
    Reklam yapan yapana str orc priest actircaksiniz bana ..çok şey değişmiş fabrik STR priest en iyi itemi ama görüntüsü kötü olmuş. elime raptor alınca o cılız karı raptoru nasıl taşır diye düşünen insanlar geliyo aklıma sürekli PM atıyorlardı el morad oyuncuları sonra bir Malice kasadan hell breaker cikiyor ve roguelara 2000 2000 bam bam ..silahlar da değişmiş parayla boss çıkarmak dragon egg bunlar tamamen saçmalık zevki sıfırlar oyunun.. yasal koxp gelmiş baya güldüm bu olaya adıda genia..golemlerden başlayıp bütün harpylerle slot dönerdik en az 50 farklı exp gelirdi tek turdan..hainlik yapcaz priest yani ben bide rogue kutuları hemen acmazdik bol bol mirage topladık 8 kişilik partiden 2 kişiye mirage ice mageler revactaydi o dönemler En BaBa koxpcula r party pls diye yalvarirdi ....heyt be hile yapmiyoduk zevk alıyorduk oyundan sene 2003 temmuz Olimpiaa.. açarsam yine Olimpiaa dönerim 16 yil sonra..ve tek başıma kasarim STR priest kimseye ihtiyacı yoktur
    2003 ye olimpia yoktu be ya.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Şimdi 1 gün 10 Saat 8 dakika mı kaldı

Hayırlısı

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    size kocaman hayal kırıklığı gelicek diyorum dua edelim rutin sunucu bakımı yapıldı denmesin

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Exp, dc ve war gibi premium çeşitleri ve bu kadar görev varken yeni server gelse nolacak. Açılacak olan yeni serverda 1 ay içerisinde eski serverlarla aynı hale gelecek. İnsanların eski versiyonları istemesinin en büyük sebebi bence budur. Yoksa eskiye müptela olmak değildir.

Quote Originally Posted by iVibe View Post
    1299 gibi saçma bir olay varsa engellemeniz için daha zamanınız var
    1299 gelse de mevcut client üzerinden gelemez. İmkansız yani. Gelecek demiyorum, ben gelmeyeceğini anladım.
    Last edited by Yestercat; 01-15-2019 at 05:19 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Konuya yazdığım cevapları toplayarak şifreyi çözebilirsin aslında.
    Yarın şifre otomatikmen ortaya çıkacak

Banned
    1299 maradonda zombie etkinliği ödül koreko gibi olursa draki pendant ve meteryal piyasası değişebilir sat sat son gün

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    17.01.2019 Canlı Yayın : [Canlı Yayın] 17.01.2019 Trina İster misin Çocuk Adam?

Eğer yeni bir sunucu gelicek olsaydı bu canlı yayının içeriği farklı olurdu.

16.01.2019'da gelecek olan tek şey; yapılacak olan büyük köklü değişikliklerin deneyimlenebilmesi, tüm oyuncuların bunlardan haberdar olabilmesi, yeniliklerin test edilebilmesi ve bunların tanıtımının yapılabilmesi için getirilecek yeniliklerle dolu olan yeni bir TEST sunucusudur.