Page 23 of 290 FirstFirst ... 1321222324253373123 ... LastLast
Results 221 to 230 of 2894
    Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Benden daha yetkili bir mod görmüş olamazsın da neden kapatayım? Ne güzel herkes kurallara uygun olarak fikrini yazıyor. 23 sayfa olmuş daha bir kişi bile forum ihlali yapmamış. Canım istedi kapattım olmuyor biliyorsunuz.
    bundan onceki konularda yeni sw muhabbetiydi sadece başka bişey yoktu. hepsinin altına yeni sw gelmeyecek tekrar açmanız durumda uzaklaştıracağım yazıyordunuz?

ARadığım krallık ve seviyesini bu cevap ile gösterdin. tesekkürler :::::

Senior Member
    Nickname
    DeLyTheLast
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    herkes fikirlerini acık acık söyluyor burda indirimde gelebilir , serverda gelebilir , reb10 da gelebilir ,yenı guncellermelerde gelebilir YADA HİÇBİŞİ GELMEZ.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Benden daha yetkili bir mod görmüş olamazsın da neden kapatayım? Ne güzel herkes kurallara uygun olarak fikrini yazıyor. 23 sayfa olmuş daha bir kişi bile forum ihlali yapmamış. Canım istedi kapattım olmuyor biliyorsunuz.
    Yeni server ile alakası yok açıklaması bekliyorlar oyuncular ya da sayaç yeni sever için deyip kapatılmalı konu uzadıkça oyun zarar görüyor.
    Last edited by 4ntikor; 01-03-2019 at 04:54 PM.

Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Gerçekten Sayın Moderator, her konuyu kapatıyordunuz yeni sw gelmeyecek diye kestirip atıyordunuz bunu neden kapamıyorsunuz bilgi veremez misiniz ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Üff gündem yine bomba gibi geç kaldım olaylara ama neyse. Yeni sunucu bekleyen arkadaşlar bence beklemeye devam etmeli bu yeni sunucu konusu değil. Boşa umutlandırmayın kendinizi Diğer bir konuda açıklama bekleyen arkadaşlar. Size açıklama yapacak olsalar o sayacın bir manası kalmazdı

JR bugu düzelmeden yeni server geleceğini düşünmüyorum. Süre bitiminde gelecek olanlar ise

Bunların dışında birkaç farklı yeni etkinlikte gelebilir.

Junior Member
    Nickname
    Shady
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    4Difference
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    Üff gündem yine bomba gibi geç kaldım olaylara ama neyse. Yeni sunucu bekleyen arkadaşlar bence beklemeye devam etmeli bu yeni sunucu konusu değil. Boşa umutlandırmayın kendinizi Diğer bir konuda açıklama bekleyen arkadaşlar. Size açıklama yapacak olsalar o sayacın bir manası kalmazdı

JR bugu düzelmeden yeni server geleceğini düşünmüyorum. Süre bitiminde gelecek olanlar ise

Sırf birkaç drop ve monster güncellemesi için siteden neden geri sayım yapılsın ki? aynı şekilde rebirth 10 veya ufak tefek şeyler için geri sayım yapıldığını ben hiç görmedim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post

böyle saçma bişey için böyle bi heycan fazla değil mi ?

2-3 canavar gelip farm coğalması amaçlı yaratık gelicek bunun için resmi site coming soon yazıp sayaçmı koyacak ? mantıklı olunca saçma geliyor

Senior Member
    Nickname
    DeLyTheLast
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4shady View Post
    sırf birkaç drop ve monster güncellemesi için siteden neden geri sayım yapılsın ki? Aynı şekilde rebirth 10 veya ufak tefek şeyler için geri sayım yapıldığını ben hiç görmedim.
    pimi çekilmiş el bombasi gibi

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Oyun piyasasini düşünen bir yönetim var sanmiyorum yeni server gelecegini gelse bile 2 hafta önceden böyle bişey yapacaklarını büyük ihtimalle cz ve drop oranlar ile alakalı bir güncellemedir.