Page 220 of 290 FirstFirst ... 120170210218219220221222230270 ... LastLast
Results 2,191 to 2,200 of 2894
    Senior Member
    Yeni serverin ipucunu sonuna kadar bekleyip öyle ipucunu vereyim dedim

Sayaç işi geldiği zaman Manes ( New ) Yazısı kalktı.
    New Server yazısı asla kalkmaz. Taaaaaa ki yeni server gelene kadar. O yazı Olympia gelene kadar Destan da durmustu . Manes ve akara gelene kadar da Olympiada durmuştu. Bu işleyiş çoooooooook uzun süredir Carnac zamanından beridir böyle. Hadi hayırlı günler. Elinde item olanlar da geçmiş olsun . Bir 6-7 ay bekleyin itemler gene yükselir.

Junior Member
    Nickname
    NOVEMBERPASALI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ManiacsArmy
    Race
    Karus
    Edena ve midgar 2011 senesinde var olan serverlar dı daha sonra bu serverlar birleştirildi..

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Neden birbirinizle kavga ediyorsunuz zaten 2 gun sonra belli olacak
    JustInTime

Senior Member Legor's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Oyun karakter güncellemeleri gelecek , Haritalar genişleyecek , Etkinlik anlamında daha farklı alanlar yaratılacak. Bu sayaç yeni bir sunucu için konmadı. Oyunun genel anlamında değişiklik yapılacağına dair konuldu. Kimse de geri patch e gelecek sanmasın. Geliştirmesi olan bir oyunda hiç bir zaman IT sektörü geri adım atmaz. Şu da olabilir diyecem bütün ülkelerin girebileceği bir alan da oluşturabilirler ama bu adaletsiz olur o yüzden çok ütopik geliyor bana
    Senior Software Engineer

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Geri sayımdan çok yiyin birbirinizi konusu olmaya başladı.Geri sayım bitse de ne olcaksa olsa artık

Senior Member
    Quote Originally Posted by Legor View Post
    Oyun karakter güncellemeleri gelecek , Haritalar genişleyecek , Etkinlik anlamında daha farklı alanlar yaratılacak. Bu sayaç yeni bir sunucu için konmadı. Oyunun genel anlamında değişiklik yapılacağına dair konuldu. Kimse de geri patch e gelecek sanmasın. Geliştirmesi olan bir oyunda hiç bir zaman IT sektörü geri adım atmaz. Şu da olabilir diyecem bütün ülkelerin girebileceği bir alan da oluşturabilirler ama bu adaletsiz olur o yüzden çok ütopik geliyor bana
    bu dediklerin yeni sunucudan daha önemli şeyler. katılıyorum..

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    Neden birbirinizle kavga ediyorsunuz zaten 2 gun sonra belli olacak
    Yok yok tartışmamız lazım zaman geçmiyor .

Arkadaslar yeni server kesin gelicek bu kadar reklami yeni oyuncu çekmek icin yapiyorlar 16 si yenilikler ve server aciklanicak 18 ocak cuma liselerin tatile girmesiyle yeni sunucu aktif olucak

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Arkadaşlar sayaç sona ermeden önce bu konu kapatılırsa daha kötü olmaz mı sizin için? Neden birbirinizi yemeden güzel güzel tartışıp fikirlerinizi sunmuyorsunuz? Karşıt fikirlere saldırmak yerine tartışsanız, fikir alışverişi yapsanız, bende konuyu kapatmak zorunda kalmasam, bu çok daha güzel olabilir

Junior Member
    Quote Originally Posted by Legor View Post
    Bu kadar nasıl emin olabiliyorsunuz bende buna hayret ediyorum. Yeni serverın bu güncellemelerin beraberinde gelmesi neden olay yaratıyor? Siz zannediyor musunuz ki geri dönen ya da yeni başlayan oyuncu iki map ve etkinlik güncellemesi için hali hazırda pazarı oturmuş server için binlerce para yatırsın?

Bu bahsettiğiniz güncellemelerin hepsi internet üzerinden duyurulup, kulaktan kulağa yayılıp, istenilen kitleye zaten ulaşabilirdi. İstenilen devasa güncellemeler de gelse, bu saatten sonra doların tavan yaptığı, oyunun P2W'in doruklarında olduğu dönemlerde çok nadir oyuncu milyarlar yatırıp dönmek ister. E bu durumda da onlarca posterin hazırlandığı pazarlama stratejisi de boşa bir yatırım olur.