Page 219 of 290 FirstFirst ... 119169209217218219220221229269 ... LastLast
Results 2,181 to 2,190 of 2894
    Senior Member
    yeni server değil yeni client geliyor, düşündüm taşındım ve şu kanıya vardım. Hem oyun içinde hem sosyal medyada oyunun official web adresinin www.nttgame.com olduğu vurgulanıyor ve bütün duyurular bu web siteden yapılıyor. hatta ve hatta knightonlineworld.com sayfasına girdiğimizde direk nttgame sayfasına yönlendiriyordu. Şimdi yeni server açılcak olsa eski website ne alaka? yeni bir client geliyor altına da imzamı atarım. Saygılar

Senior Member
    Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    yeni server değil yeni client geliyor, düşündüm taşındım ve şu kanıya vardım. Hem oyun içinde hem sosyal medyada oyunun official web adresinin www.nttgame.com olduğu vurgulanıyor ve bütün duyurular bu web siteden yapılıyor. hatta ve hatta knightonlineworld.com sayfasına girdiğimizde direk nttgame sayfasına yönlendiriyordu. Şimdi yeni server açılcak olsa eski website ne alaka? yeni bir client geliyor altına da imzamı atarım. Saygılar

Senior Member
    Yeni server falan yok kendinizi kandırmayın.

Senior Member iVibe's Avatar
    Yarından sonra sonucu göreceğiz beyler artık çokşeyapmaya gerek yok :d

Junior Member
    Yeni ırk veya yeni job. 2sinden biri geliyor. Yeni server gelecek ancak daha değil. Önce büyük bi güncelleme oyuncular alıştıktan sonra önümüzdeki yaz civarı da yeni server geleceğini düşünüyorum. Ancak bu güncelleme büyük bir güncelleme olacak tahminimce. Göreceksiniz.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Konuda iki grup oluşmuş artık tahminleri aşmışlar gelebilir gelmeyebilirden gelecek gelmeyecek noktasına gelmiş.

Gelecek diyenin elinde kesin bir delil yok , gelmeyecek diyenin elinde kesin bir delil yok hiç ya bu sayacın sonunda ciddi ciddi ne olur diye düşünen yok

Konu görüntülenme sayısına aldanan veya arkasına sığınanlara gelecek olursak sitede kontrolü sağlanamayan bir görüntüleme sayacı var.

Konu üzerinde sürekli F5 yapıldığında sürekli sayar ve sitenin belirtilen cash süresi bittiğinde o süre görüntülenme oranına eklenir.

Yorumlara gelecek olursak da 2180 yorumun 2180 'i de farklı kullancılara ait değil.Konu başından itibaren yorumları userlere göre saysak 300 400 useri geçmez yorum yapan.

Bazıları sallamışta sallamış 1000 leri öne sürmüş şöyle olacak böyle olacak yeni server gelmezse korsana döneriz diye tehdit etmiş birde)

Sanki bu güne kadar eksikliğini hissettirdi de bizlere bizi tehdit ediyor

Birileri server gelmeyecek diyenlere polemik yapma demiş , bir diğeri de gelecek diyenlere polemik yapma demiş.

Arkadaş server gelse de gelmesede kimsenin tapulu malı değil.Kimin malını kime karşı kullanıyorsunuz , kimin malını kimden esirgiyorsunuz.

Kaldı 52 saat ve 52 saat sonunda çıkan tablo önceki yapılan yorumlarınız yüzünden alay konusu olmanıza sebebiyet verebilir
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Forumda ki bu başlık bildiğin hayatta kalma modu gibi oldu; Süre azaldıkça insanlar hırçınlaşmaya başladı. Modlardan gaza ölen newbieler var galiba gözükmüyorlar.

Junior Member
    Bu kadar büyük olup oyunda Ex Seal aktif olması gerekiyor bence bütün oyuncuların ve oyununda işine yarayacak en önemli şey tabiki ex. Para kaynağı Sonuçta imarethane değil oyun . genie hammer üyelik pot zaman hepsi bir kenara. Artık isteyen istediği ex puanı pus dan alması lazım oyuncunun ex derdi olmazsa ne yapar sc den daha çok kazanır. Yani rebbitler e elveda 88 lvl olur ve pus dan ex point alarak cüzi bi cash karşılığı neden olmadın. Hoşçakalın.

En fazla yeni sw gelir en kotu yeni sw gelmez. Hadi gidin gezin

Junior Member
    Kendinizi bu oyunun yöneticisi yerine koyun eskiden kullandığınız siteye bir sayaç koyosunuz ve türkiyenin büyük şehirlerinden bir kaçına reklam veriyosunuz bunu ne için yaparsınız?

*eski oyuncuların aklına noluyo ya hayırdır sorusunu sokmak için
    *oyunu bilmeyen insanlarda merak uyandırmak için

Yani sen oyununa yeni oyuncular kazandırmak istiyosun ama bunu yeni oyuncularını tutup 15 16 senedir oynayan adamların içine atarak mı yaparsın güzel yeniliklerle güzel bir sıfırdan başlangıçla mı yaparsın. Çok güzel yeniliklerle ve yeni sw ile karşılaşıcağımıza inanıyorum ve 16sında direk karşımıza çıkıcak ileri tarihte değil(en kötü beta yayınlancak)

Gelelim asıl konuya herkes metrolardaki reklamları konuşuyo ama reklamın kralı twitchte yapılıyo. Yuksek takipçi sayısı olan 2 yayıncı birden ko oynamaya başladı yine benim şahsi görüşüm bu adamlar hadi ko yayını açayım da lol oynarken izleyenlerim ko ya geçtiğimde yayından çıksınlar diye başlamadılar bu adamlara teklif geldi (maddi manevi bilemem) ve daha çok reklama ulaşıldı. Evet o yayıncılar önceden de oynuyolardı ama bu olaylardan kısa süre önce ani geri dönüş yapılması şüpheli. Yeni server client her neyse bir yeniden başlangıç gerçekleşicek buna artık inanın.

Twitch hakkındaki yorumlarımdan dolayı ceza almıcağımı düşünüyorum burası insanların fikirlerini özgürce paylaşabildiği bir tartışma platformu ve yukarıda yazılı olan herşey şahsi düşüncemdir bir iddaa değildir.