Page 215 of 290 FirstFirst ... 115165205213214215216217225265 ... LastLast
Results 2,141 to 2,150 of 2894
    Quote Originally Posted by osko View Post
    sen usko' yu ne zannediyorsun o reklam paralarının 3 mislini şuanda oyundakilerden kazanıyorlar zaten.
    bu yeni server bekleyenler acaba şöylemi düşünüyorlar şuanda usko'da pk ve pazar ölü gibi bşi düşünüyorlar galiba. çok komikler adamlar pvp oynamaktan uusko yu da vurguncu yaptılar 2 dakikada adam ayda 3-4 pvp degiştiriyor hepsine en az 50-100 tl yatırıyor gelmiş burada ahkam kesior. yok yaa yemezler aslanım yeni server eski kullanıcıların şerefine gelmeyecek bence..
    sen zır cahilsin vallahi reklamın amacını öğren öyle gel

Senior Member
    Quote Originally Posted by emo_VZGMa4UP View Post
    sen zır cahilsin vallahi reklamın amacını öğren öyle gel
    Reklam bir oyunu tanıtımını yapmak içindir. yeni sunucu açmak için degildir. ! konuşmalarına dikkat. bide sçama sapan gülücük atıyorsun sence komik mi ?

Senior Member
    Reklam bir oyunu tanıtımını yapmak içindir. yeni sunucu açmak için degildir. ! konuşmalarına dikkat. bide sçama sapan gülücük atıyorsun sence komik mi ?
    Knight online tanıtım yapılmasına ihtiyacı olmayan bir oyun. Sayaç sonunda sadece Güncelleme, zombi etkinliği gibi şeyler olacağını söyleyen Kişiler var. İyi güzel de bunlar metro durağındaki insanların umrunda mı? Güncellemeye eyvallah, güzel bir güncelleme ve ardından da yeni sunucu gelecek %99.9 yoksa resmî sitede tanıtımı yapılırdı. Biraz mantıklı olsanız keşke.

Senior Member

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlarım kusura bakmasinlar ama yönetim sözünde durmuyor. GM ekibi instagram i takip edin oradan bilgi ve spoiler vericez demişti ne oldu acaba.
    Mod ekibi saten bir şey bilmiyor GM lerimiz de konulara cevap vermeyi kesti. Kendimiz çalıyoruz kendimiz oynuyoruz.

Senior Member

YAPILMASI GEREKEN DÜZENLEMELER İÇİNDİR BU GERİ SAYIM...

Senior Member

YAPILMASI GEREKEN DÜZENLEMELER İÇİNDİR BU GERİ SAYIM...
    Khenarth ve scorplion bunu ne zaman yazmış onu da ekleseydin iyiydi..

Senior Member
    Quote Originally Posted by lsTredinaria View Post

Çok Değil 1 ay önce. yazılan bir yazı..! takip etmediginizi çin bence her şeyi yeni sunucuya baglamaya gerek yok. göz göre göre de sayım yapıp yeni sunucu hayatta gelmez.

Quote Originally Posted by lsTredinaria View Post
    insanları değil kendini kandırmaya çalışıyo Heaven, schutzstaffel vs. aklına ne kadar eski ekip geliyosa hepsi başlıyo yeni server gelicek diye bu arkadaş da 3 yıl önceki mesajları getirip getirip önümüze koyuyo çok kalmadı 2 gün sonra bunların ellreinde itemleri patlayınca görücem foruma gelip de nasıl böyle yaparsınız itemimin değeri düştü diye ağlıycaklar

Ya bu yeni server gelmesin diye bi taraflarını yırtanları anlamıyorum. Sizene kardeşim gidin çarınızı oynayın yeni server gelince, sizde geçmek zorunda değilsiniz. Ne bu çekememezlik anlamıyorum. Ben şahsen 4,5 yıldır oynamıyordum. Yeni server gelirse başlarım gelmezse istediği kadar güncelleme gelsin. Kimse eşşek değil, mevcut serverlere başlasın. Kimse zenginde değil oyuna 10 bin verip item alsın. Öyle başla item yaparsın diye boş yapan mahlukatlar varda. Bu oyun eski bi oyun herkes neyin ne olduğunu biliyor. Server gelmesin diye yırtınan arkadaşlara üzülüyorum. Sayaç ilerledikçe yusuf yusuf ediyolar