Page 212 of 290 FirstFirst ... 112162202210211212213214222262 ... LastLast
Results 2,111 to 2,120 of 2894
    Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KillerBlade View Post
    Billboardlara da boşuna para verdiler zaten?? Oynamayan oyuncu güncellemeyi bekliyor?
    Güncelleme değil. Bak önceki postlarda da söyledim ben böyle bir olayı 1299'dan 1453'e geçerken gördüm yani büyük bir değişiklik olacak. Server filan bunlar için böyle reklam şu bu olmaz. Onun için bi yayına çıkarlar etkinlik yaparlar arkadaşlar 3 gün sonra yeni sw geliyor derler hepsi bu kadar.

Ya düşünsene direk merkez Knightonlineworld sitesi yani global olarak dünyadaki bütün sunucuların merkezi Usko'ya bi sw açılacak diye sayaç koyuyor buna gülerim sadece
    japko koreko usko vs. bütün sunucuları etkileyecek ve hiç bilmeyenlerinde oyuna başlaması adına çok büyük bir yenilik bekliyorum şahsen.

Aklıma gelen şu bölüm. 10 yıldır söyleniyor ama olur mu hurafe mi bilmiyorum.

Junior Member
    elf ırkı neredeyse 10 15 yıldır konuşulan ve iyice şehir efsanesi olmuş bi olay olursa güzel olacaktır ve ayrıca tüm bu güncellemelerin yanında yeni swnin gelmemesi imkansız gibi birşey

2 yıl önce açılan akara ve manes sunucularının duyurulduğu başlığa girilen postları ısrarla siliyorlar. yani anasayfada görünmesini istemiyorlar bu haber başlığını. sebebi yeni gelecek oyuncuların yeni açılacak sunucu ile karıştırmamaları olabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yeni sunucu gelsinde şu esnaf tipli adamlardan kurtulalım, onlarda bizden.
    Siz bankadaki itemlerinizle gurur duyun, biz exp kasalım ortamın muhabbetin tadına varalım.

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Sen git o kadar metroya sağa sola afiş as reklam yap sonunda da güzel bi güncelleme patlat benim için sorun yok çoğu oyuncununda hoşuna gider fakat şu konunun görüntüleme sayısı yeni server bekleyip sıfırdan başlamak isteyen insanlara üzülürüm sonuçta onlarda oynayıp zevk almak vakit geçirmek istiyor fakat eski serverde eskilere yetişemeyeceklerini düşünüyolar bi nebzede olsa haklılar cz ye bakın en basit farm yapıcaksın item yapıcam diyeceksin adamı 2 ye bölerler yaşatmazlar cz de en basiti bu

Yeni sw nin geliyor olduğunu anlamayan biri brnim için beyinsizdir kısa ve net.

Bir şirket herhangi bir şirket istanbulda metroya en çok ne için reklam verir?

A) Yeni bir ürünün tanıtımı ( bu yeni server)
    B) Bir ürünün değişmiş ( siz güncelleme anlayın) yeni formu için
    C) Markayı hatırlatma amaçlı ( knight ın böyle bir gücü yok mercedes loreal nike değil ntt mgame bütçesi belli )

Senior Member
    2 yıl aradan sonra yeni server gelmemesini isteyen en az 5 10 bin tllik char yapıp farmer tekleyen kişilerdir. Eğer yeni sunucu açılmazsa cash pre satışının açılana kadar en az %50 düşeceğini kesinlikle söyleyebilirim. Mecbur açacaklar.

Ben 4 gün önce falan kayıt oldum 9 senedir oyunla alakam yok afişleri görüp direk id actım. Ha carsamba olaki ben yanıldım yeni sw yok kesinlikle bidaha takip etmem. Reklama bakıp özledim. Eski sw lere baktım asla hesap acıp oynamam param var sorun yok 10.000 basarım bugece bu oyuna ama 10.000 le olcak iş değil 9 itemle dolaşıyor adamlar ben onlarla mücadele edemem clanı var adamın itemi var ben kimseyi tanımıyorum sonucta. Benim gibi afişleri görüp gelen bir sürü insan var emin olun benimle birlikte başlıycak bir arkadaşım daha var. Ben hesap actım o acmadı carsambayı bekliyor bakalım ne olacak

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    Ben 4 gün önce falan kayıt oldum 9 senedir oyunla alakam yok afişleri görüp direk id actım. Ha carsamba olaki ben yanıldım yeni sw yok kesinlikle bidaha takip etmem. Reklama bakıp özledim. Eski sw lere baktım asla hesap acıp oynamam param var sorun yok 10.000 basarım bugece bu oyuna ama 10.000 le olcak iş değil 9 itemle dolaşıyor adamlar ben onlarla mücadele edemem clanı var adamın itemi var ben kimseyi tanımıyorum sonucta. Benim gibi afişleri görüp gelen bir sürü insan var emin olun benimle birlikte başlıycak bir arkadaşım daha var. Ben hesap actım o acmadı carsambayı bekliyor bakalım ne olacak
    Arkadaşa katılıyorum yeniden başlamak isteyen biri cz ye çıkıp item yapamaz delosa gidipde item yapamaz ekibi olsa üstünde itemi olmaz adamı 2 ye bölerler ama yeni server açılsa adam gider ekibiyle arkadaşıyla neyse başlar oyuna herkes eşit zaten basar npointi mss kırar bişey yapar 2-3 skill açar parası olan belki biraz önde gider ama çok uçuk fark atamaz ortam belli itemler belli sonuçta tertemiz yep yeni bir başlangıç bunu herkes bekliyor gelmesse bekleyen arkadaşlar için üzücü olacak

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4JamesBuureN View Post
    elf ırkı neredeyse 10 15 yıldır konuşulan ve iyice şehir efsanesi olmuş bi olay olursa güzel olacaktır ve ayrıca tüm bu güncellemelerin yanında yeni swnin gelmemesi imkansız gibi birşey
    elf ırkı mı o zaman oyundaki okçular saçlarını sarıya boyasalar olur ekstra bir şeye gerek yok