Page 210 of 290 FirstFirst ... 110160200208209210211212220260 ... LastLast
Results 2,091 to 2,100 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by CUMADA View Post
    sayaç yüzünden birbirinize girdiniz farkında degılsınız boşverin az hava alın üşüyün az uyuyun en güzeli
    Zaman geçiriyoruz sen takma bizi .

Junior Member
    Nickname
    RollinTheFlaMe
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ReMaKe
    Race
    El-Morad
    Allahtan 1 ay falan yapmadılar sayacı ne kadar değişik bir milletiz bazı arkadaşların söylemediği laf kalmadı bibirine şu 10 günde. Bekleyeli göreceğiz zaten gelirse isteyen arkadaşlar gelmezse istemeyen arkadaşlar sevinecek.

Senior Member
    herkes çok şey biliyor , forumun türkiye sinde bile bu sayaç konusunda buradan daha seviyeli tartışılıyor ...

Junior Member
    1. öncelik cash fiyatları PUS indirimi en büyük yenilik olacaktir,
    cash fiyatları düşmeden bu oyun oynanmaz.

Senior Member
    son bir not bırakmak istiyorum: yeni srver'gelmeden bu oyuna 16 ocak ta binlerce kulanıcıyı sokacak projeler mutlaka vardır.
    o yüzden sayat 10.cu günündeyken bitmesine 2-3 gün kala yeni server açıklarlar dediniz açıklanmadı. bitincede açıklanmıyacak görüşündeyim. sebebi ise şuanda eski serverlar gayet iyi onları üzmeyecek bir proje bekliyorum. allaha emanet olun. ama mutlaka yeni server gelicektir fakat ben sayaç bitiminde düşünmüyorum. bizlere bir heyecan yaşatıp 2-3 ay sonra gelecegini düşünüyorum
    Last edited by osko; 01-13-2019 at 09:12 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Toplum bişey bilmeden biliyormuş gibi davranan cahiller yüzünden ilerlemiyor . Farmer diye kast edilen kişiler bf farm adamları onların da ellerinde 8 FP set ib 7 yok sen harbiden çizgi film karakteri misin. Pazarcı dediğimiz adamlar da ib 7 satan adamlar değil sen şaka mısın
    Sen olayı hiç anlamamışsın sana en başından anlatamam . Ellerinde item patlayan pazarcılar malum sitelerde 50 bin üzeri item olan adamlar biz onları kast ediyoruz senin gibi ib 7 li olayları değil . Birşey bilmeden konuya müdahil olma sus ki cehaletin ortaya çıkmasın
    Ohoooo paşam sen elit pazarcıların seninle tartışacak zamanı olduğunu mu sanıyorsun . Adam burada seninle tartışacağına malum forumda konusunu uplar daha faydalı bir iş yapmış olur paşam sende de Faruk arkadaşımız gibi sıkıntı var diye düşünüyorum . Adam itemlerime yetişemezsin diyor bu cümleden pazarcı olduğunu çıkarıyorsun. Farmcı dediğin bf farmı mı ))) o adamlara sen farmcımı diyorsun yamuk bowlu arkadaş o adamlar olmasa ne pk döner ne server döner sen o elit bfci abilerimize farmcı mı diyorsun D. İyi güldürdün beni borisbaba seni de postalayabiliriz bu konudan . Hadi sende uyu sayacın bitmesini bekle.
    Last edited by TheRagon45; 01-13-2019 at 09:13 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by osko View Post
    hayatı boyunca benim itemlerim kadar itemi olmamaış yeni server die aglayan farmcı tayfa. . bu nasıl bir kıskançlık mı diyim artık nedir anlamadm.
    yeni server gelicek bu arkadaş 2-3 ay 3-5 bin kazanıp yoluna bakıcak. bide gelip bruada Knight online oynayanlarla dalga geçicek.
    valaha gelmesin yeni server.
    Quote Originally Posted by osko View Post
    son bir not bırakmak istiyorum: yeni srver'gelmeden bu oyuna 16 ocak ta binlerce kulanıcıyı sokacak projeler mutlaka vardır.
    o yüzden sayat 10.cu günündeyken bitmesine 2-3 gün kala yeni server açıklarlar dediniz açıklanmadı. bitincede açıklanmıyacak görüşündeyim. sebebi ise şuanda eski serverlar gayet iyi onları üzmeyecek bir proje bekliyorum. allaha emanet olun. ama mutlaka yeni server gelicektir fakat ben sayaç bitiminde düşünmüyorum. bizlere bir heyecan yaşatıp 2-3 ay sonra gelecegini düşünüyorum
    Sayaç bittiğinde yeni server 2-3 güne gelecek diye açıklama yapacaklar yazdı herkes. Kimse sayaç 2-3 gün kala yeni server gelecek açıklanacak demedi .

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Artık son 2
    ★ Vanguard ★

Senior Member
    @scorp_lion haluk abi yoksun buralarda sanırım . konu içinde haddi aşan yorumlar görünüyor gibi. seviye yer altı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Pazarcı olduğunu veya tonlarca item topladığını kabul ettin herhalde yeni server gelecek demezsin gelmeyecek dersin gelmeyecek diyenlerin gerçek yüzü işte bunun gibiler
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Ohoooo paşam sen elit pazarcıların seninle tartışacak zamanı olduğunu mu sanıyorsun . Adam burada seninle tartışacağına malum forumda konusunu uplar daha faydalı bir iş yapmış olur paşam sende de Faruk arkadaşımız gibi sıkıntı var diye düşünüyorum . Adam itemlerime yetişemezsin diyor bu cümleden pazarcı olduğunu çıkarıyorsun. Farmcı dediğin bf farmı mı ))) o adamlara sen farmcımı diyorsun yamuk bowlu arkadaş o adamlar olmasa ne pk döner ne server döner sen o elit bfci abilerimize farmcı mı diyorsun D. İyi güldürdün beni borisbaba seni de postalayabiliriz bu konudan . Hadi sende uyu sayacın bitmesini bekle.
    Şimdi seninle tartışmayı burada bitiyorum çünkü okuma yazması olmayan adamla tartışmaya gerek yok . Orada pazarcı veya tonlarca item toplamış biri diyorum adama elit pazarcı illa demiyorum. 2. Si sen ezik yamuk bowlu biri olduğundan farmer kimdir nedir bilmediğin için seninle farmer muhabbeti etmeyeceğim hadi şimdi yol al . Önce yeni düzende kim farmer kim değil farmerlerde ne itemler var onu öğren yol al şimdi öğreneceğin çok şey var ama zamanım yok seni eğitemem