Page 209 of 290 FirstFirst ... 109159199207208209210211219259 ... LastLast
Results 2,081 to 2,090 of 2894
    Quote Originally Posted by osko View Post
    bazıları çıkmış sayaç bitince yeni server gelemsse linç yer knight diyor. adama bak açık açık tehdid ediyor
    karkaterleriniz çöp olacak diyor. demedigini bırakmıyor arkadaş maşallah

sen kimsin yahu ? allah için söyle bize ..? biz bu arkadaşa ahmak diyince bize yok efendm yetkili yokmu banlasın.

senin oyun oynarkende düüşüncen bu dostum. kendini sana anlatıyorum dinle.. yeni server isteyen herkez demiyim %70 farmcıdır. ve 2-3 ay sonra bu arkadaşlar tekrar oyuna ara verceekler. o yüzden gm ler sizleri bildigi için. yeni server flan açmazlar.. ! bu sayaç sadece eklentiler, güncellemeler. sırf bunlar için.! bide çıkmış yazdıklarını saklıyorum. 2 gün sona rezil edecegim diyorsun. bende rezil oalcak yüz var dostum. ama sen yok malesef.. aklın olsaydı anlardın 2 gün sonra server gelmiyecegini.

Sayaç bitince trade free yapıp, fake bekleme şeysini tüm swlerde kaldırsalar dahi 2 sene oynamamış ve reklam panolarından gelecek olan adam neden gelsin?
    Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez...O kadar para reklama harcamışlar ve geri kazanmak isttemeyecekler mi? Çok güldürdün be kardeş..

Bu arada ben yeni sw geçmeyecem hangi İd de hangi swde çarım var diye bakarım en fazla 2şer saat sıra bekleyip bu sw de çarım yokmuş şuna bakayım dememek için bekliyorum yeni swyi..

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    burada banlanması gereken kişiler sizlersiniz anca yaygara koparır milletin düşüncesiyle tartışmaya girersiniz pvpleri destekleme nerede? aa yoksa beni banlattırmak için birşeylermi koyman lazm ortaya neyse ki modaretorler sizin gibi değiller

Senior Member
    Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    burada banlanması gereken kişiler sizlersiniz anca yaygara koparır milletin düşüncesiyle tartışmaya girersiniz pvpleri destekleme nerede? aa yoksa beni banlattırmak için birşeylermi koyman lazm ortaya neyse ki modaretorler sizin gibi değiller
    Gelecekte ki halini görünce küfürünüde saklamaya mı çalışıyorsun Faruk . Aaa önce ki yazdıklarını hemen unuttun galiba yok korsanını oynarım sorun değil diyen sen değilmiydin (Korsan oyun=Private serverlar) Farukkk daha ne yazdığını bilmiyorsun burada yorum atıyorsun burası kurtlar sofrası seni ham yaparlar benden daha beterleri var Farukk seni yerler .

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Gelecekte ki halini görünce küfürünüde saklamaya mı çalışıyorsun Faruk . Aaa önce ki yazdıklarını hemen unuttun galiba yok korsanını oynarım sorun değil diyen sen değilmiydin (Korsan oyun=Private serverlar) Farukkk daha ne yazdığını bilmiyorsun burada yorum atıyorsun burası kurtlar sofrası seni ham yaparlar benden daha beterleri var Farukk seni yerler .
    aynen kardeşim aynen sende buranın mafyasısın

Senior Member
    Quote Originally Posted by KillerBlade View Post
    Sayaç bitince trade free yapıp, fake bekleme şeysini tüm swlerde kaldırsalar dahi 2 sene oynamamış ve reklam panolarından gelecek olan adam neden gelsin?
    Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez...O kadar para reklama harcamışlar ve geri kazanmak isttemeyecekler mi? Çok güldürdün be kardeş..

Bu arada ben yeni sw geçmeyecem hangi İd de hangi swde çarım var diye bakarım en fazla 2şer saat sıra bekleyip bu sw de çarım yokmuş şuna bakayım dememek için bekliyorum yeni swyi..
    herşeyin bir zamanı var dostum. bu sayaç o server ın habercisi deil. bana hak vermeye bilirsin o senin görüşün .
    Last edited by osko; 01-13-2019 at 08:43 PM.

herşeyin bir zamanı var dostum. bu sayaç o server ın habercisi deil.
    Sayaç biter bitmez açılacak demiyorum ama sayaç tekrar başlayacak ve yeni sw 2 yada 3 gün duyurusu yapılacak..Yoksa sokaktaki adam napsın güncellemeyi?? Yada duyurmalarındaki amaç ne?

Bakın biz bunları getirdik deseler, sokakta reklamınıı gören adam Hee güzel 2 yıl önce açılan manese gireyim mi diyecek?
    2 yıldır sw açmadılar ve üstüne bu reklamlar.. Gelecek adam 6 ay sonra diken üstüde olmadan rahatça oynayacak 2 yıl sw gelmemiş bi 2 yıl daha sw açmazlar rahatlıığı ile swyi bırakmayacak 6 ay sonra hemen..

Senior Member
    hayatı boyunca benim itemlerim kadar itemi olmamaış yeni server die aglayan farmcı tayfa. . bu nasıl bir kıskançlık mı diyim artık nedir anlamadm.
    yeni server gelicek bu arkadaş 2-3 ay 3-5 bin kazanıp yoluna bakıcak. bide gelip bruada Knight online oynayanlarla dalga geçicek.
    valaha gelmesin yeni server.
    Üstte ki yazıdan nasıl çıkaradın pazarcı ve tonlarca itemi olduğunu . Benim itemleri dediğim belki +7 kro set +9 raptor falan. Pazarcılar farmcıları sever dostum neden mi pazarcıların 10-15 pcsi olduğu için +1 reb iron bow +1 reb raptor piyasası ellerinde oluyor farm yapmaya başlayan adamın klasik itemleri +8 fp set +1 reb ib old takı set zaten bu saydıklarımın hepsi pazarcıların elinde adam. Bir şeyler yazarken düşünün bu adam ne yazmış olabilir diye hep kendi çerçevenizden bakıyorsunuz bu yüzden bu toplum ve bu oyun ilerlemiyor.
    Adam bunları yazmış yok eğer gerçekten dediği kadar itemi yoksa yalancıdır. Yalancı adamın da sözüne hiçbir şekilde itibar edilmez

Senior Member
    Quote Originally Posted by KillerBlade View Post
    Sayaç biter bitmez açılacak demiyorum ama sayaç tekrar başlayacak ve yeni sw 2 yada 3 gün duyurusu yapılacak..Yoksa sokaktaki adam napsın güncellemeyi?? Yada duyurmalarındaki amaç ne?

Bakın biz bunları getirdik deseler, sokakta reklamınıı gören adam Hee güzel 2 yıl önce açılan manese gireyim mi diyecek?
    2 yıldır sw açmadılar ve üstüne bu reklamlar.. Gelecek adam 6 ay sonra diken üstüde olmadan rahatça oynayacak 2 yıl sw gelmemiş bi 2 yıl daha sw açmazlar rahatlıığı ile swyi bırakmayacak 6 ay sonra hemen..
    Hocam biz yeni server gelmesin falan demiyoruz mesela bak sende aynı şeyi yapmışsın "yapılacak" "başlayacak" nereden biliyorsun dostum. "Yapılabilir" "başlayabilir" diye yazsan adamın tahmini fikri bu deriz ama şuan üstte ki yazıyı okuyunca sanki nttgame ile bağlantın var sana söylemişler gelip burada yazıyorsun gibi bir hava var.

Junior Member
    sayaç yüzünden birbirinize girdiniz farkında degılsınız boşverin az hava alın üşüyün az uyuyun en güzeli

Senior Member
    hayatı boyunca benim itemlerim kadar itemi olmamaış yeni server die aglayan farmcı tayfa. . bu nasıl bir kıskançlık mı diyim artık nedir anlamadm.
    yeni server gelicek bu arkadaş 2-3 ay 3-5 bin kazanıp yoluna bakıcak. bide gelip bruada Knight online oynayanlarla dalga geçicek.
    valaha gelmesin yeni server.
    Üstte ki yazıdan nasıl çıkaradın pazarcı ve tonlarca itemi olduğunu . Benim itemleri dediğim belki +7 kro set +9 raptor falan. Pazarcılar farmcıları sever dostum neden mi pazarcıların 10-15 pcsi olduğu için +1 reb iron bow +1 reb raptor piyasası ellerinde oluyor farm yapmaya başlayan adamın klasik itemleri +8 fp set +1 reb ib old takı set zaten bu saydıklarımın hepsi pazarcıların elinde adam. Bir şeyler yazarken düşünün bu adam ne yazmış olabilir diye hep kendi çerçevenizden bakıyorsunuz bu yüzden bu toplum ve bu oyun ilerlemiyor.
    Toplum bişey bilmeden biliyormuş gibi davranan cahiller yüzünden ilerlemiyor . Farmer diye kast edilen kişiler bf farm adamları onların da ellerinde 8 FP set ib 7 yok sen harbiden çizgi film karakteri misin. Pazarcı dediğimiz adamlar da ib 7 satan adamlar değil sen şaka mısın
    Sen olayı hiç anlamamışsın sana en başından anlatamam . Ellerinde item patlayan pazarcılar malum sitelerde 50 bin üzeri item olan adamlar biz onları kast ediyoruz senin gibi ib 7 li olayları değil . Birşey bilmeden konuya müdahil olma sus ki cehaletin ortaya çıkmasın