Page 208 of 290 FirstFirst ... 108158198206207208209210218258 ... LastLast
Results 2,071 to 2,080 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    olum sen niye her bulduğun ya...ğa atlıyorsun? gidip bfne girse bak bf saatin geliyor hadi pus paranı çıkar bf girerken bir iki adam görürsün belki czde moradonda gezmekten sıkılmışsındır
    Evet gerçekler yüzüne vurulunca hemen küfüre başvuran bir forum üyesini görüyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Dulia View Post
    Bu kadar iyi niyetli olma hocam gerçekten şahsi düşüncen buysa saygı duyarım ama ben hiç öyle düşünmüyorum.Oyun kurallarında yasak olduğu açıkça beyan edilmiş gold bar,oyun içi karakter ve itemler neden Ntt'nin resmi bayi ilan ettiği sitelerde tl ile alınıp satılıyor bu konu hakkında da yukarıdaki gibi iyi niyetli ve samimi bir yorum yapabilir misin?
    Tabi ki resmi bayilerin tl ile item satması gb satması tamamiyle yanlış ve nttgame buna göz yumuyor bu konuda tüm oyuncular aynı şeyi düşünüyordur zaten ama benim cevapladığım kısım ringli kısımdı. Nttgame ne kadar haksızsa resmi bayi konusunda ringli hesap alım satımında da biz o kadar haksızız.

Yetkililer konu başlığını güncellerse sevinirim SON 2!

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    neyden bahsediyorsun kardeşim sen? neden kendimizi parçalayalım yine bekleceğiz yeni server için bu ölüm kalım meselesi mi? saçma sapan milyarlarca liralık çarların arasında oynamak istemiyoruz bu kadar basit yeni server açar kasarız itemimizi para yatıran öne geçer ama sizin o oynadığınız serverlardaki itemler gelene kadar seneler geçer yani isterlerse açsınlaaar isterlerse açmasınlar. elbette açmalarını istiyoruz ama açmadılar diyede kendimizi yırtacak halimiz yok evli evine köylü köyüne siz farmer kovalamaya devam
    Burada yeterince aydınlattım sizi ister gelir ister gelmez yeni server siz her türlü farmer kovalamaya devam edeceksiniz

Senior Member
    Burada yeterince aydınlattım sizi ister gelir ister gelmez yeni server siz her türlü farmer kovalamaya devam edeceksiniz
    Ban kokusu alıyorum senden .

Senior Member
    hadi hadi . pvp serverina gir sen. orada farm yap

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    hai sizde girin bfnize pus parası hadi bir iki adam görürsünüz belki

Senior Member
    Quote Originally Posted by osko View Post
    hayatı boyunca benim itemlerim kadar itemi olmamaış yeni server die aglayan farmcı tayfa. . bu nasıl bir kıskançlık mı diyim artık nedir anlamadm.
    yeni server gelicek bu arkadaş 2-3 ay 3-5 bin kazanıp yoluna bakıcak. bide gelip bruada Knight online oynayanlarla dalga geçicek.
    valaha gelmesin yeni server.
    Pazarcı olduğunu veya tonlarca item topladığını kabul ettin herhalde yeni server gelecek demezsin gelmeyecek dersin gelmeyecek diyenlerin gerçek yüzü işte bunun gibiler

Senior Member
    Faruk geleceği görebiliyorum bu forumda küfürcü ve pvpleri destekleyen üyelerin sonu aşağıda ki gibi oluyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Pazarcı olduğunu veya tonlarca item topladığını kabul ettin herhalde yeni server gelecek demezsin gelmeyecek dersin gelmeyecek diyenlerin gerçek yüzü işte bunun gibiler
    Üstte ki yazıdan nasıl çıkaradın pazarcı ve tonlarca itemi olduğunu . Benim itemleri dediğim belki +7 kro set +9 raptor falan. Pazarcılar farmcıları sever dostum neden mi pazarcıların 10-15 pcsi olduğu için +1 reb iron bow +1 reb raptor piyasası ellerinde oluyor farm yapmaya başlayan adamın klasik itemleri +8 fp set +1 reb ib old takı set zaten bu saydıklarımın hepsi pazarcıların elinde adam. Bir şeyler yazarken düşünün bu adam ne yazmış olabilir diye hep kendi çerçevenizden bakıyorsunuz bu yüzden bu toplum ve bu oyun ilerlemiyor.