Page 206 of 290 FirstFirst ... 106156196204205206207208216256 ... LastLast
Results 2,051 to 2,060 of 2894
    Member 1453Progaming's Avatar
    Nickname
    HumanisTR
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    TL ile aliş veriş yasaklanmali bu oyun adi üzele zevk icin gireceksin oynuyacaksin ne bu milletteki para sevdasi ALLAH kimseyi para ile doyurmasin.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by 1453Progaming View Post
    TL ile aliş veriş yasaklanmali bu oyun adi üzele zevk icin gireceksin oynuyacaksin ne bu milletteki para sevdasi ALLAH kimseyi para ile doyurmasin.
    Bilmem hatırlar mısınız, yakın zamanda '' TL item'' bu kelimeler yanyana geldiğinde öcü gibi karşılanır hatta resmi npoint satıcılarından birisi bu işten damga yememek için ikinci sitesini açıp bu işleri el altından yürütüyordu ama politika değiti. Çok kötü oldu. Adam şukadarlık charla pk diye yayın açıyor ve destekleniyor.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Oyun Böyle Adamlar Yüzünden Ticarethaneye Döndü, Oyun Oyun Amacından Çıktı Ev Geçindirme İşine Döndü Yeni Server Gelsin 2 - 3 Ay Farm Yapayım GB Kasayım, Sonra Yine Yeni Server Bekleyeyim, Bir Diğer Kişilerde Etkinliklere Hileyle Girerek Gelir Elde Ediyor, Son Olarak da Pazarcılar Bunun Oyun Olduğunun Farkına Varın Bu Pazar Sistemi Önceden Sadece Oyuncular İhtiyacını Gidersin Diye Getirildi, Size Ev Geçindirme İmkanı Getirdik Denilmedi, Bunların Çoğuda Zaten Eskiden Oynamamış Kişilerden Oluşuyor, Youtuber Videosu İzleyip Geliyorlar.
    Ben bu Oyunun En eski Oyuncularindan bir tanesiyim R1Errico diye Googledan aratirsan Illaki Bulursun nickimi.Sunuda Belirteyim Benim oyle paraya ihtiyacimda yok,Farmda yapmam,Alim Satimda yapmam,Ihtiyacimi Giderecek kadar pazar acarim,Cikardigim Silahlari Satarim.Kimseyede Karismam,insanlarin Kalbini mumkun merhebe kirmamaya calisirim.Tek Hem fikir olacagim sey artik Moradonda Tek elcilik olmasi.10-20 kurian karakter acip item alim satimi yapip normal oyunculari magdur etmeleri.Gerisi Beni ilgilendirmez.Yeni Server muhabetine gelince buda beni baglamaz neden mi gidenler illaki 2-3 ay sonra tekrar gelecek.zaten ben acma desem acilmayacak mi server.yirtmaya gerek yok biryerlerimizi..

Senior Member
    Hala yeni server geleceğini sanan saf temiz kalpli arkadaşların yorumlarını görüyorum .

Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Oyun Böyle Adamlar Yüzünden Ticarethaneye Döndü, Oyun Oyun Amacından Çıktı Ev Geçindirme İşine Döndü Yeni Server Gelsin 2 - 3 Ay Farm Yapayım GB Kasayım, Sonra Yine Yeni Server Bekleyeyim, Bir Diğer Kişilerde Etkinliklere Hileyle Girerek Gelir Elde Ediyor, Son Olarak da Pazarcılar Bunun Oyun Olduğunun Farkına Varın Bu Pazar Sistemi Önceden Sadece Oyuncular İhtiyacını Gidersin Diye Getirildi, Size Ev Geçindirme İmkanı Getirdik Denilmedi, Bunların Çoğuda Zaten Eskiden Oynamamış Kişilerden Oluşuyor, Youtuber Videosu İzleyip Geliyorlar.
    Normalde bu yorumu doğrudan bana cevap olarak yazmasanda böyle adamlar diyerek nitelendirdiğin kişi ben oluyorum galiba.O yüzden cevap vermek istedim.Ticarethane veya artık her ne dersen bu sadece Knight Online'ye özel bir durum değil.Çoğu Mmo'da var bu durum diğer oyun isimlerini zikretmek kurallara aykırı mı değil mi bilmiyorum ben WoW'da oynadım,Lol'de oynuyorum,Ko'yu da 2009'dan beri oynamaktayım.Bu saydığım diğer 2 oyun türüde birbirlerinden farklı olmalarına rağmen her iki oyununda oynayan oyuncu kitlesi arasında bir account değeri var.Çünkü bu oyunlarda belli bir şeyleri elde etmek için emek ve para harcıyorsun oyunu bırakmak istediğinde de bu emeğinin bir karşılığı olmasını istiyorsun işte buda o oyunun bir yerden sonra real paraya dönmesine sebep oluyor.Yani böyle adamlar diyerek rencide edip,aşağıladığını zannediyorsun ya o sadece Knight Online kitlesini değil tüm Mmo alemini kapsıyor günümüzde takas eşyası olarak kullanılan,emeğin karşılığı olarak ölçülen birim ''Para'' olduğu sürece her oyun karakterinin,accountunun parasal karşılığı olacak buna dur demeye kimsenin gücü yetmez.Ne senin ne benim ne Ares'te 15 yılını devirmiş veteran oyuncuların ne Nttgame'nin Ne de Mgame'nin.Blizzard'ın bile gücü yetmiyor.Diyorsan ki ''Ben bu sisteme karşıyım oyunu sadece oyun olduğu için oynarım'' ben de diyorum ki ''Oyunu sadece oyun olduğu için değil bir gün sıkılıp bıraktığım da emeklerimin bir karşılığı olması için oynarım'' Şimdi neden sen ve senin gibi düşünenler oyunun saygın,elit tabakasını oluştururken ben ve benim gibi düşünenler sizin tabirinizle ''aşağılık,çöp'' tabakasını oluşturuyor?Bu bir oyunsa bende oynuyorum,sende oynuyorsun seni benden farklı kılan nedir?Senin düşüncenin benimkinden üstün olan tarafı nedir onu idrak edemiyorum.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Hala yeni server geleceğini sanan saf temiz kalpli arkadaşların yorumlarını görüyorum .
    Sanmalarında sıkıntı yok ta , olabilir yeni server bekleyebilir düşünceleridir.

Bazıları var yeni server gelmeyecek diyenlere "Geçmiş olsun itemlerin elinde patladı.Şu tarihte kesin gelecek adıda şu hadi hayırlı olsun" gibi cümleler kuran müneccim yutmuşlar var

1 saat sonra ne yaşayacağını bilmez ama 2 hafta sonrasını görecek kabiliyette

Burda boşuna harcanıyorlar her gün at yarışı oynasalar , haftada 1 sayısal zaten köşe olurlar o kahinler)))
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    herşey herkezin gönlünce olsun şöyle bayadır okuyorum yorumları elimden geldikçe es geçmeden herkez aslında güzel şeyler istiyor '' güzel oynamak istiyor'' oyunu gerçekten seven kişiler burda olduğunu görmekte güzel birşey az kaldı biraz daha sabır edin

Quote Originally Posted by 1453Progaming View Post
    böyle diyorsun ama adamların sponsor oldukları site item satıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Sanmalarında sıkıntı yok ta , olabilir yeni server bekleyebilir düşünceleridir.

Bazıları var yeni server gelmeyecek diyenlere "Geçmiş olsun itemlerin elinde patladı.Şu tarihte kesin gelecek adıda şu hadi hayırlı olsun" gibi cümleler kuran müneccim yutmuşlar var

1 saat sonra ne yaşayacağını bilmez ama 2 hafta sonrasını görecek kabiliyette

Burda boşuna harcanıyorlar her gün at yarışı oynasalar , haftada 1 sayısal zaten köşe olurlar o kahinler)))
    Açıkçası yeni server gelebilir sıkıntı yok ama arkadaşlar öyle bir bel bağlamışlar ki yeni servera gerçek yaşantılarını bıraktılar. bu konu üzerinde şuan eski serverda oyanayan oyuncuların itemlerine göz dikmişler . Burada yeni server isteyenlerin %95 i her zaman ki gibi yeni serverda da bir şey yapamayıp oyunu bırakacaklar yeni serverda eskiyince tekrar piyasaya çıkacaklar sonra yine aynı yorumlar itemleriniz çöp oldu . +3 Rol +9 Krowaz set mi çöp olacak .

Quote Originally Posted by bey_J9AqHerx View Post
    böyle diyorsun ama adamların sponsor oldukları site item satıyor
    Sponsor olsalar yine iyi resmi bayi ilan ettikleri site oyundaki her türlü içeriği tl ile al,sat yapıyor.Bazı arkadaşlar ise oyunun oyuncular tarafından bu hale sokulduğu kanısındalar.Karakterlere neden Ring basma getirildi diye hiç oturup düşünmüyorlar.