Page 187 of 290 FirstFirst ... 87137177185186187188189197237287 ... LastLast
Results 1,861 to 1,870 of 2894
    Junior Member
    merhaba nttgame.

eski oyuncuları oyuna döndürme planın var ise önce oyuna girerken 200 saymayı kaldır .

Senior Member
    Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    neyden bahsediyorsun kardeşim sen? neden kendimizi parçalayalım yine bekleceğiz yeni server için bu ölüm kalım meselesi mi? saçma sapan milyarlarca liralık çarların arasında oynamak istemiyoruz bu kadar basit yeni server açar kasarız itemimizi para yatıran öne geçer ama sizin o oynadığınız serverlardaki itemler gelene kadar seneler geçer yani isterlerse açsınlaaar isterlerse açmasınlar. elbette açmalarını istiyoruz ama açmadılar diyede kendimizi yırtacak halimiz yok evli evine köylü köyüne siz farmer kovalamaya devam
    evet o itemler gelene kdr seneler geçer ve biz bırakır tekrar yeni server isteriz.. afferm sana

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DarkSantiago View Post
    16.01.2019

hay allah senden razı olsun gece gece kahkaha attım beklemedeyizz
    yeni server gelirse : arvanutt ! vodkamla eriği çalıştır ulenn !

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Yeni Server Geldikten 2 Ay Sonra 19 Haziranda Logostayız Diyecekler.
    Yok yok Gırakondayız olur o .

Senior Member
    Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    neyden bahsediyorsun kardeşim sen? neden kendimizi parçalayalım yine bekleceğiz yeni server için bu ölüm kalım meselesi mi? saçma sapan milyarlarca liralık çarların arasında oynamak istemiyoruz bu kadar basit yeni server açar kasarız itemimizi para yatıran öne geçer ama sizin o oynadığınız serverlardaki itemler gelene kadar seneler geçer yani isterlerse açsınlaaar isterlerse açmasınlar. elbette açmalarını istiyoruz ama açmadılar diyede kendimizi yırtacak halimiz yok evli evine köylü köyüne siz farmer kovalamaya devam
    Yeni server geldiğinde bizde gelicez merak etme . Farm slotlarına çökücez ekmeğimizi alıcaz. Çıkıp gidicez yani yeni başlayacaklara kötü haber sistem değişmeyecek biz yine eski serverda ki hesapları güçlendirmeye devam edicez sizde yeni server istemeye devam edeceksiniz .

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by carann View Post
    orasını bilemem isteyen istediği yerde oynar ben şahsım adına konusuyum aktif sunucların hiç bir serverinde oynamıyorum yeni acılacak olan server sayet acılırsa 22xx v olursa gine oynamam ben 2003 de başladım ozamanın malezya serverinde fredrake oynadım uskoda olimpia' da zevkı ozaman alıyorduk şuan açık konusuyorum 83 lwl asas ı oynamıyorum 3 sayfa sıkıl biz clasık oyun da takılı kaldık alışamadık şimdiki oynayan arkadaşlar 2010 larda başlamışlar bu halını seviyor aradakı fark bu yanı daha nasıl anlatılır bılmıyorum
    konuyu çok güzel özetlemişsin warrior yere vuruyor adam öldürüyor e magenin novasi ne işe yarayacak yakinda priestlerde ok atar

Senior Member

Exclamation

Quote Originally Posted by scorp_lion View Post
    tek fark elimde mısır yerine karışık çerez var ilk sayfadan son sayfaya kadar okudum.
    benden daha yetkili bir mod görmüş olamazsın da neden kapatayım? Ne güzel herkes kurallara uygun olarak fikrini yazıyor. 23 sayfa olmuş daha bir kişi bile forum ihlali yapmamış. Canım istedi kapattım olmuyor biliyorsunuz.
    geri sayım olduğuna göre kesin direkt ceo olarak işe başlıyor olmalısın
    vay beee 11 gün kalmış zaman ne çabuk geçiyor. Arka plana kalp ritmi sesi koymak lazım
    selam,

bu şekilde devam ederseniz konuyu sonlandırmak zoruna kalırım ve bir yenisini süre dolana kadar kesinlikle açtırmam. Birbirinizin fikirlerinizi beğenmeyebilirsiniz, birbirinizi sevmiyor da olabilirsiniz ancak forum kurallarını ihlal etmeyen her posta saygı duymak zorundasınız. Beğenmiyorsanız, katılmıyorsanız cevap vermezsiniz olur, biter.
    benim bugüne kadar hiç gazlı arabam olmadı, ya benzinli ya da dizel o yüzden gaza gelmem. Dışarıdan nasıl görünüyor bilmiyorum ama forum yönetimi konusunda herhangi birisi bana şu konuyu kapatabilirsin, bunu kapatamazsın diye direktif vermiyor. Sırf 2-3 kişi konudan rahatsız oluyor diye de kapatacak değilim ama ikinci bir kez uyarı yapmayacağımı az çok herkes bilir.

Bu yüzden kurallara uygun bir şekilde süre sonunda ne olur diye tahmin etmeye çalışalım.
    ağzın bal yesin
    benim düşüncem 11 gün sonra güney kore üzerinden tüm dünyaya bir virüs salınacak ve bu virüse maruz kalan herkes orc ya da human karakterine dönüşecek ve büyük savaş başlayacak. Iki ırk birbirini yok edip dünyanın sonunu getirecekler.

Resident evil
    ben 2004 yılından beri aynı sunucuda aynı karakterle oynuyorum. O yıldan bugüne değişmeyen şey bu saatten sonra değişmez
    abd başkanı dahil bütün medya konuyu takip ediyor

taraf olmayan bertaraf olur ver mehteri hahahahah
    khenarth uyarmıştı, son kez daha uyarı yapmayacağız arkadaşlar. Ikili tartışma ve polemik yapmaya devam edenlerin forum hesapları süresiz kapatılacaktır.
    8 gün sonra ares tarih olacak, tüm sırrı bozdun bu arada, o hatanın bildirimi yapıldı.
    günler ne kadar hızlı geçiyor. An itibarı ile 7 gün 14 saat 20 dakika, vay canına.
    +9'a basacak bir şeyim yok ki hepsi +10 dermişim hehe
    6 gün 18 saat 05 dakika su gibi akıyor
    benim çalıştığım iş yerinde henüz satışa çıkmamış, hiç kimsenin görmediği araçları 1 ya da 1,5 sene önceden görüp üstünde çalışmaya başlıyoruz. Onu saklayan neleri saklamaz

benim bildiklerimi bilsen, gördüklerimi görsen üffffff.....
    güldürdün
    selam,

1 ekim 2012 tarihinden itibaren giriş yapmayan tüm hesaplar, 02.04.2015 tarihinde sistemden tamamen silinmiştir. Silinen hesaplara ise daha sonradan herhangi bir şekilde erişim sağlanamayacaktır. Yeni bir hesap açarak devam edebilirsiniz.
    2008-2009 yılındaki karakterinin daha iyisini şimdi çok daha hızlı yapabilirsin.
    4 gün 23 saat 14 dakika vay canına!
    eposta'dan gelmiş gibi bir görüntü olsaydı yiyen çok olurdu
    bu konu altında yazdığım tüm metinleri toplayarak 16 ocak şifresini çözebilirsiniz

ben çözemedim çözebilen varmi ?

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post
    Ağam bizle eyleniy

Junior Member
    bak valla yazdıklarından bir sır felan çözemedim ben çözen var ise 1000 tl ödül koyuyorum ortaya

Senior Member
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post
    aaaaaaaaaa tamam ya şimdi anladım ne oldugunu

adam boşuna mod team lead olmamış. Bu mesajları 4 arrkadaşımla defalarca okuyup öyle bir sonuca vardık.