Page 186 of 290 FirstFirst ... 86136176184185186187188196236286 ... LastLast
Results 1,851 to 1,860 of 2894
    Junior Member
    olum söyleyinde biz de bilek neymiş

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Sayaç ve metroya 1 tane reklam konuldu sadece. Sanki televizyonlarda çıktı 1 tane metro istasyonuna reklam verilmiş Fatih metroda niye yok ?. Onlarda biliyor 1 tanesine versek zaten yayılacak, diğerlerine reklam parası vermeye gerek yok. Tantanayı siz çıkartıyorsunuz dostlar adamlar yeni server gelecek diye bir şey demiyor sayaç vermişler bekleyin diyorlar. Patheozda ağzıyla söyledi Cz şenlenecek ama siz kendinizi yeni server için kandırmışsınız gelmeyincede kendinizi parçalayacaksınız bu konunun altında. Saçmalığın daniskasıda 1299 patchli server saçmalığı .
    Fatih'ten dışarı çık dostum, Topkapı Cevizlibağ Yenibosna Güngören Bağcılar bir ge bakalım. Bir tane mi birden fazla mı görürsün.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Fatih'ten dışarı çık dostum, Topkapı Cevizlibağ Yenibosna Güngören Bağcılar bir ge bakalım. Bir tane mi birden fazla mı görürsün.
    Büyükşehir Belediyesi Çalışmıyor O Halde.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Yıllardır oynamayan adamlar yeni sunucu gelmezse,bu saatten sonra eski sunuculara da başlamaz kusura bakmayın.
    kesinlikle böyle.

Junior Member
    Nickname
    New Server Loading...
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Bir şeyi merak ediyorum ;
    Diyelim ki yeni server gelmedi, olası başka bir şey oldu yenilik yeni cz yeni yaratık yeni item falan filan vs vs. Bu Oyuna nasıl yeni oyuncu ve eski oyuncu çekmeyi planlıyor NTTGAME ? 3-5bin oyuncusu var bu oyunun . Nasil bir şirket politikaları var bilmiyorum yeni oyuncu kazanmak için, eski oyuncularını kazanmak için hiç bir şey yapmıyor . İstediği güncellemeyi haritayı map'ı getirsinler bu oyunu bilen bir insan eski sunucuya başlamaz ve para yatırmaz bir güncelleme vs geldi diye. Oyunu uzaya çıkartıcak güncelleme getirseler bile eskiler gelipte yıllanmış server'larda oyun oynamaz hatta oynayamaz ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Fatihte niye yok ? paraları mı yetmemiş reklama .

Junior Member
    Nickname
    New Server Loading...
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Kardeş polemik yapmıycam seninle burda diyorum ki ; bu oyun ileriye gitmek için yeni oyuncu kazanmak için ne yapıyor ? Ayrıca sen benım nerden biliyorsun serverdan server'a gezdigimi ? Bu lafını ordan oraya gezen insanlar için söyle ben yıllardan beri bu oyunu oynamıyorum .

Senior Member
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Yıllardır oynamayan adamlar yeni sunucu gelmezse,bu saatten sonra eski sunuculara da başlamaz kusura bakmayın.
    Yeni serverda eskiyince ne olacak ?

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Yeni serverda eskiyince ne olacak ?
    Yeni Server Geldikten 2 Ay Sonra 19 Haziranda Logostayız Diyecekler.

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    Sayaç ve metroya 1 tane reklam konuldu sadece. Sanki televizyonlarda çıktı 1 tane metro istasyonuna reklam verilmiş Fatih metroda niye yok ?. Onlarda biliyor 1 tanesine versek zaten yayılacak, diğerlerine reklam parası vermeye gerek yok. Tantanayı siz çıkartıyorsunuz dostlar adamlar yeni server gelecek diye bir şey demiyor sayaç vermişler bekleyin diyorlar. Patheozda ağzıyla söyledi Cz şenlenecek ama siz kendinizi yeni server için kandırmışsınız gelmeyincede kendinizi parçalayacaksınız bu konunun altında. Saçmalığın daniskasıda 1299 patchli server saçmalığı .
    neyden bahsediyorsun kardeşim sen? neden kendimizi parçalayalım yine bekleceğiz yeni server için bu ölüm kalım meselesi mi? saçma sapan milyarlarca liralık çarların arasında oynamak istemiyoruz bu kadar basit yeni server açar kasarız itemimizi para yatıran öne geçer ama sizin o oynadığınız serverlardaki itemler gelene kadar seneler geçer yani isterlerse açsınlaaar isterlerse açmasınlar. elbette açmalarını istiyoruz ama açmadılar diyede kendimizi yırtacak halimiz yok evli evine köylü köyüne siz farmer kovalamaya devam