Page 183 of 290 FirstFirst ... 83133173181182183184185193233283 ... LastLast
Results 1,821 to 1,830 of 2894
    Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    ahahahahahaha sw filan yok zaten çok mutluyum OLYMPIA DEVAM CHARLARINI BOZANLARDA AĞLAMA DEVAM ÜZGÜNÜM.
    ahahhahahahhahhahahahhahahahhah mutluluğun daim olsun )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))
    16 sında ağlama da .

Senior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    kesinlikle, kimse kusura bakmasın bi tane eski sunucuya başlamak sadece item'ler en az 5 bin TL'den başlıyor, Char kasma veya satın almayı saymıyorum bilene.
    sizler eski sunucularınız da cz de farmer ya da 30-40 kişi karşılıklı pk atmaya devam edin. biz yeni sunucuyu bekliyoruz şimdi veya sonra geldiği zaman başlarız.
    NTTGAME bu farm çılgınlığına son verecek şeyler getirmeli. Dediğin gibi 30-40 kişilik ekipler slotlar için kavgaya girior. Farm bittikten sonra da cz de aktivite yok . Neden mi çünkü adamlar o kadar cok farm slotlarına gidiorlar ki diğer zamanlarda yeme içme gibi temel ihtiyaclarını karsılıyorlar.

KnightOnline-Mobil

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Güzel Güncellemeler gelecek yanında yeni serverde açılırsa güzel olur isteyen geçer istemeyen kalır serverinde sorun yok bekleyen kitle için yeni server büyük ihtiyaç oldu şuan sıfırdan başlamak eşit ve aynı anda başlamak isteyen kitle çok fazla,diğer sabit oyuncular bunlara karşı geliyo olmasını anlamıyorum hem diyosun bizim gb alış satış la işimiz yok zevkimize bakıyoruz hemde diyosun gb fiyatları alt üst oldu yeni server gelmesin ya bırakın şu belirsizliğide oyundan zevk almaya bakın yeni gelecek serverde yeni oyuncular sıfırdan başlasın dediğim gibi herkes kendi zevkine baksın polimik yapacak yer aramayın beyler.
    16.01.2019 %100 GÜZEL bi güncelleme geliyor.. % 99 da yeni server duyurulacak..

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Hocam geçmiş olsun itemleriniz ellerinizde kaldı . 3-5 pazarcı birleşip sitelerden 50 şer gb cekip toplamda 500 lira zarar ederiz ama 16 sından onceki son hafta sonu bu hafta sonu iteme sattık sattık satamazsak itemlerimizin toplam değeri 30-40 bin azalır diye mi düşünüyorsunuz ??? Aklınca bu hafta sonu elinizden en az 1 item cıkarsanız bile o 500 liralık zararı kapatırsınız diye mi düşünüyorsunuz ????
    Merak ettim soruyorum öyle planlar kurdunuz mu ????????
    yahu benım manes sunucusunu bıraktığım tarih 2016 benim için no problema . sende öküz altında buzağı arama bence

... ....

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Eposta'dan gelmiş gibi bir görüntü olsaydı yiyen çok olurdu
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    mod team lead olan biri nasıl tüyo vermez yaw

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    mod team lead olan biri nasıl tüyo vermez yaw
    Bu konu altında yazdığım tüm metinleri toplayarak 16 Ocak şifresini çözebilirsiniz
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DarkSantiago View Post
    Güzel Güncellemeler gelecek yanında yeni serverde açılırsa güzel olur isteyen geçer istemeyen kalır serverinde sorun yok bekleyen kitle için yeni server büyük ihtiyaç oldu şuan sıfırdan başlamak eşit ve aynı anda başlamak isteyen kitle çok fazla,diğer sabit oyuncular bunlara karşı geliyo olmasını anlamıyorum hem diyosun bizim gb alış satış la işimiz yok zevkimize bakıyoruz hemde diyosun gb fiyatları alt üst oldu yeni server gelmesin ya bırakın şu belirsizliğide oyundan zevk almaya bakın yeni gelecek serverde yeni oyuncular sıfırdan başlasın dediğim gibi herkes kendi zevkine baksın polimik yapacak yer aramayın beyler.
    16.01.2019 %100 GÜZEL bi güncelleme geliyor.. % 99 da yeni server duyurulacak..
    katılıyorum...