Page 179 of 290 FirstFirst ... 79129169177178179180181189229279 ... LastLast
Results 1,781 to 1,790 of 2894
    Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Benim anlamadığım hangi sebepten dolayı bu saati sürekli ileriye atıyorlar.En sonunda tarihi 17 ocağa kadar götürecekler galiba.

Yeni sw gelmez 16 sında diyen adamın brn matematik fen sosyal bilgiler türkçe edebiyat ne kadar öğretmeni varsa ellerinden öperim selam olsun hepsine

O bütün yapılan reklamlar şöyle düşünün kur yapan kelebeğin hareketleri gibi. NtT şuan tüm bu oyunu oynamış ve hala oynayan farketmeksizin herkese kur yapıyor. Gelin başlayın diyor. E yeni gelen adam 9 itemlilere karşı oynarmı? Tabiki hayır. Ben yeni sw gelmez diten adamın aklından şüphe duyarım.

Ayrıca 17 sinde 20 sinde 30 unda değil direk 16 sında gelecek. Tekrar reklam parası verip sw acıyoruz şu tarihte gelin mi diycekler. Bi basın gidin ya azcık düşünün kullanın o et parcasını

Beklenen haberi veriyorum.

İki yeni sunucu geliyor.
    Patch: 1299
    Edana
    Midgard

Hayırlı uğurlu olsun.

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Yeni server gelmiş olsa ertesi güne Trina ister misin yayını mı olur yoksa 7/24 yeni server sorunlarıyla mı ilgilenirler hadi eyv
    alakası yok serverla ilgilenecek birşey yok bişeyi 3 servera yapıyorsa mecbur diğer 3 ünede yapıyor sanki taş taşıyorlar 2 si yayın yapıyor diğerleri ilgilenir merak etme

Quote Originally Posted by lSayMyNamel View Post
    Beklenen haberi veriyorum.

İki yeni sunucu geliyor.
    Patch: 1299
    Edana
    Midgard

Hayırlı uğurlu olsun.
    gerçekten 1299 geleceğine inanan varmı ya

Son olarak bu gb satan sitelerin adamları buralardada gesiyor. Yeni sw gelmiycek diyenlerin çoğu onlardan geri kalan az miktarda beynini kullanamayanlar düşünemeyenler. Tekrar size gb satıp 16 sında o gb leri sizde 10 15 tl ye alıcaklar emin olun buna 4 5 ay bekletip 30 dan gömerler yine

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NaberBenSigara View Post
    O bütün yapılan reklamlar şöyle düşünün kur yapan kelebeğin hareketleri gibi. NtT şuan tüm bu oyunu oynamış ve hala oynayan farketmeksizin herkese kur yapıyor. Gelin başlayın diyor. E yeni gelen adam 9 itemlilere karşı oynarmı? Tabiki hayır. Ben yeni sw gelmez diten adamın aklından şüphe duyarım.

Ayrıca 17 sinde 20 sinde 30 unda değil direk 16 sında gelecek. Tekrar reklam parası verip sw acıyoruz şu tarihte gelin mi diycekler. Bi basın gidin ya azcık düşünün kullanın o et parcasını
    Doğru diyosun fakat 16 sında açacaklar ise 14 ünde haber vermeleri lazım ki verirler mi oda bilinmiyor dediğin gibi pat diye açabilirler yada o gün haber verir 2 gün sonra açabilirler tahmin yürütüyorum sadece

Junior Member

New server

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by erb4s View Post
    Paintlemi yaptın kardeşim bune böyle kim inanır buna ? Kadir mi ?