Page 173 of 290 FirstFirst ... 73123163171172173174175183223273 ... LastLast
Results 1,721 to 1,730 of 2894
    Junior Member
    Merak etmeyın arkadaşlar oyunla ılgılı bır kac ekleme harıta değişiklği bu haritanın dahada büyümesi ve yeni serverin geleceği BÜYÜK olasılık..

Senior Member
    yeni server gelceğini sanmıyorum. Yeni server gelse neden eski websitesinden geri sayım yapsınlar? yeni bir client yayınlanacağını düşünüyorum. yeni server ile ilgili bütün bildiriler nttgame.com adresinden yapıldı. Heveslenmek istemiyorum ama 1299 bekliyorum <3 <3 <3

Senior Member
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Evet sana mantıksız gelebilir yeni server çünkü o kadar para yatırdığın serverde itemlerinin piyasası düşmesi senin moralini bozmuş olmalı.Manes serveri için yayıncısından tut playerine kadar sor bakalım o serverde neden artık kimse durmak istemiyor günlük şu char satılmıştır diye konular açılıyor.

Aslında bu sorunun cevabını çok iyi biliyorsunuz fakat söylemek işinize gelmiyor manes'e player çekmek için elinizden geleni yapıyorsunuz bunun için örnekler verebilirim mesela anlaşmalı olduğunuz clanla Cz de pk atıyorsunuz ki server canlı olarak görünsün diye bunu manes serverinde olan herkes çok iyi anladı bile.
    Gb artma nedeni dün utc vardı serverinde dewam edecek adamlar düşen piyasada ararat pontus ringleri almak için siteden gb cekti site de her zamanki gibi fırsatçılık yapıp gb fiyatı arttırdı baska bi acıklaması yok .

Senior Member
    Quote Originally Posted by lle_hfCXer1F View Post
    Herkez bi gazla sitelerin tuzagına düştü adamlar şuan servetine servet kattı maneste full pk dönüyor aşırı kalabalık oluyo yeni sw bana çok mantıksız geliyor ki sitelerin yaptıgındanda anlaşılıyor.. yabancı sitelerde izlediğim kadarıyla yeni haritalar ve yeni 1 karakter mi ırk mı ne geliyor yeni sw yok cz ye ateşli bi yaratık geliyor ultima değil büyük bi yaratık ve videoda 2 ırk onu kesmeye çalışıyor. zaten cz ateşlenecek demişti gm ler.. yeni sw bekleyende farm için bekliyor sonuc olarak oyuncu bölünüyor ve tüm swler etkileniyor. maneste gb 37 tl oldu alış tekrar 30 a dayandı item bozup satanlar zararın dibine vurdu gb stoklayanlar kar etti siteler multitrikyoner oldu..
    Gb artma nedeni dün utc vardı serverinde dewam edecek adamlar düşen piyasada ararat pontus ringleri almak için siteden gb cekti site de her zamanki gibi fırsatçılık yapıp gb fiyatı arttırdı baska bi acıklaması yok .

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    Dostum 1299 demek pk demek oyundan zevk almak demek, şu anda birinin pk ya çıkması için ya yüklü miktarda gb alması gerekiyor, ya da günlerini cz yi uzun bir süre görmeden pazarda geçirmesi gerekiyor. bu oyunun amacı PVP, ama bizim sayemizde bu oyun herkes için bi ticaret alanı haline geldi. O yüzden 1299 isteyenlerin başında bayrak tutarım ben. Eskiden +7 fp lerle ardreama giriliyordu, bir de şimdi düşün. oyun amacından çok saptı.
    Oyun amacından nasıl saptı? Oyunun amacı ezik olmak mı? Sen 1299 da ezikken fp giyerken +7 chitin giyenler güçlüydü. Şimdi sen +7 chitin giyerken +9 chitin giyen güçlü olacak. Kısacası yüklü miktarda gb almadan da tek yiyodunuz yine tek yiyeceksiniz(Sıfır premium itemsiz oynayanlar). Alım gücü arttı artık şunu anlayın. 1299 geldiğinde(ki dünyanın en saçma en son olacak şeyi) sen sanıyosun ki herkes gerçekten +5 fpler ile yine pk atacak. Ben sana diyeyim imkansız olsa da gelirse 1299 sen yine +5 fp giyerken karşındaki paralı adam +7+8 chitin giyecek.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Oyun amacından nasıl saptı? Oyunun amacı ezik olmak mı? Sen 1299 da ezikken fp giyerken +7 chitin giyenler güçlüydü. Şimdi sen +7 chitin giyerken +9 chitin giyen güçlü olacak. Kısacası yüklü miktarda gb almadan da tek yiyodunuz yine tek yiyeceksiniz(Sıfır premium itemsiz oynayanlar). Alım gücü arttı artık şunu anlayın. 1299 geldiğinde(ki dünyanın en saçma en son olacak şeyi) sen sanıyosun ki herkes gerçekten +5 fpler ile yine pk atacak. Ben sana diyeyim imkansız olsa da gelirse 1299 sen yine +5 fp giyerken karşındaki paralı adam +7+8 chitin giyecek.
    Mesele güçlü-güçsüz meselesi değil ki.
    Oyun bence çok karıştı. Basitliği bitti.
    İlk okul çağında çatır çatır oynarken, şimdi bin türlü şey var oyunda.
    1299 sürümünün sadeliği, basitliği ve nostaljisi beni benden alıyor. Yıllar sonra tekrar girdim. Skill barın 10'lu olması bile uyuzuma gitti.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    1299 sürümünün sadeliği, basitliği ve nostaljisi beni benden alıyor. Yıllar sonra tekrar girdim. Skill barın 10'lu olması bile uyuzuma gitti.
    Şuan o oyun oynanmaz. 2019'dayız. Yeni Olympia ilk açıldığında krowaz falan yoktu sanırım. Bir şeyler eksikti yani. Yeni özelliklerin hepsi yoktu. Ancak çok kısa bir süre sonra diğer serverla birleştirilmek zorunda kaldı. Millet artık yenilik istiyor. 2005 deki gibi Ko dışında oynanabilecek online sadece cs half life yok.
    En basitinden LOL oyununda bile her ay yeni karakter geliyor. 4 sene önce 60 karakter seçimi vardı şuan 130 u geçti. Ancak kitlesi ortada. Yenilik yoksa oyun ölür.

Junior Member ILaund's Avatar
    Nickname
    Laund
    Clan
    IncredibLe
    Race
    Karus
    Kafamda deli sorular.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Hocam skill bara taktıysan 2 tanesi boş oyna zor değil. Gene 8 li oyna ? 1299 basit değildi biz o zamanlar bi b.k bilmiyorduk o zaman da oyun karmaşıktı. O çok karmaşık dediğin şey ne merak ediyorum ? Etkinlikler mi ? çünkü skill görevler vs nerdeyse %95 i aynı. UTC Krowaz Dark knight geldi başka da değişen herhangi bişey yok. Eğer krowaz dark knight utc de bilmiyorsan bi sürü tanıtıcı video var zor bişi değil. ???

Banned
    Amaç gb sitelerini zengin etmek mi ?

Böyle bir şey yapılacaksa yeni server gelmeyecek plan yok diye bir açıklama yapılmalıydı.

Gb satan alan ceza verirsen bunun için mücadele edersen istediğini yap ama bu resmen oyuncuyu mağdur etmektir.

TL online ve çakal siteler yüzünden uzun zamandır oynamıyorum sadece takip ediyorum görüyorum hala aynı devam ediyorlar yeni server diye gb alım satımı bile açtılar provokasyon yapıyorlar nttgame açıklama yapmıyor bana giren çıkan yok oynayan oyuncuları düşerek söylüyorum.