Page 169 of 290 FirstFirst ... 69119159167168169170171179219269 ... LastLast
Results 1,681 to 1,690 of 2894
    Junior Member
    Quote Originally Posted by tkn1399- View Post
    Eski oyuncuları çeksenizde 2 3 ay sonra çoğu bırakacak ve yeni server beklemeye başlayacak. Bu adamlar oyunun herşeyi biliyor ve bu yüzden sıkılıp bırakıyor. Oyunu kurtarmak için kalıcı yeni oyuncular lazım nttgame'in oyunu bir şekilde yeni nesile ulaştırması lazım ama oyuna bu haliyle yeni oyuncu başlamaz çünkü denemek için oyuna bile giremiyor, pazara bakamıyor. Hiç kimse bilmediği alışamadığı oyuna para yatırmaz. Benim başladığım yıllarda(2005-2006) yeni açılan hesaba 1 hafta premium veriyordu, işte ko virüsünü o 1 haftada kaptım.
    katılıyorum eskı oyuncuların hıcbırı eskı swlerde oynamaz ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by tkn1399- View Post
    Eski oyuncuları çeksenizde 2 3 ay sonra çoğu bırakacak ve yeni server beklemeye başlayacak. Bu adamlar oyunun herşeyi biliyor ve bu yüzden sıkılıp bırakıyor. Oyunu kurtarmak için kalıcı yeni oyuncular lazım nttgame'in oyunu bir şekilde yeni nesile ulaştırması lazım ama oyuna bu haliyle yeni oyuncu başlamaz çünkü denemek için oyuna bile giremiyor, pazara bakamıyor. Hiç kimse bilmediği alışamadığı oyuna para yatırmaz. Benim başladığım yıllarda(2005-2006) yeni açılan hesaba 1 hafta premium veriyordu, işte ko virüsünü o 1 haftada kaptım.
    Bu premium olayı cidden olmazsa olmaz olay. Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum. Yeni oyuncu gelecek bir deneyim diye açacak oyunu o kadar indirirken vs bekleyecek. Açılış ekranında 1001. sırada görecek kendini 5-6 saatte sıra gelmeyecek. Başlarım böyle işe deyip csgo pubc oynayacak net.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    Ntt Game yaptı şovunu 168 sayfa yorumlu başka konu varmı doların yükselip düşmesi bile bu kadar konuşulmadı şu forumda
    sebepsiz ayrılan gm modlar bile konuşulmadı şu forumda bu kadar
    wariorun yere vurması da bu kadar ilgi görmedi şu forumda
    demek ki bilinmezlik insanları çekiyor.
    Sayacın olayı o, 200 sayfa olunca pus indirimi gelecek deseler inanacağız o derece
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

yeni üye olanlar yok vs.. demişler son yorumlarda illa herkes yorum yazmak zorunda değil üyeliğe giriş yapmadan hatta üye olmadan konuyu ghostlayan binlerce kişi var emin olun

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Evet arkadaşlar maalesef olağanüstü pazarlama taktiğinin pek de bir işe yaramadığını düşünmeye başladım. Elinizde bir oyun var ve İstanbul gibi dünya şehrinin metrosuna sağına soluna reklamlar veriyorsunuz ama oyunun forumuna hiç 2019 girişliler yorum yapmıyor, resmi olmayan forumlarda yeni üyeler pek yok, en önemlisi oyun hakkında yapılan canlı yayınlar ve videolar da en ufak bir artış yok (izlenme ve yayın çeşitliliği) şapkayı önüne koyup "biz nerede hata yaptık?" demenin vakti gelmiştir, oyuncusundan yönetimine kadar.. Maalesef böyle giderse server aç, eskiyi birleştir diye diye elde user dönüp dolaşacak. Bunun böyle olmaması gerekirdi..

Başta dediğim gibi maalesef benim gözümde yapılan olağanüstü pazarlama faaliyeti ne yazık ki karşılığını şuanda pek de bulamamıştır. Sayaç bittiğinde ne göreceğimizden çok, ne kadar oyuncu kazandırır konusunda yorumum bu..
    Arkadasim Yeni üyeleri birak yaptiklari politikalar ile eskileri kaybediyorlar.Oyunun buraya para yatiranlar yani biz oyuncular sayesinde ayakta olduklarini unutuyorlar.itemleriniz ile yada chariniz ile yasadiginiz sorun icin Attiginiz hangi Ticket gercekten size Olumlu döndü mesela ?....Yeni üyeleri birak eskileri tutsun oda yeter.

Junior Member
    Son 4 gün bakalım bekliyoruz neyle karşılacaz

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    arkadaşlar kolay gelsin ilk öncelikle şunu söyleyim hiçbir kurumsal kurum geriye dönük iş yapmaz devamlı yenilikler getirir ve büyümeye çalışır yani

1.1299 gelirmi bence gelmez çünkü geriye dönük bir adımdır tek sw olsa dahi çok büyük bir risk alması gerekir
    2.peki 1299 gelirse ne olur knight'a küsmüş binlerce kişi geri dönecektir
    3.bu kadar reklam sadece bir yeni sw icin değil hepimiz biliyoruz veya ufak bir yenilik
    4.bazıları premium fiyatları düşecek demiş bence alakası bile yok reklamla (dolar 3.8 tan 6.9 cıktı 5.5 indi yani halen dolar düşmüş deil ne zamanki 3.6 düşer ozaman belki bu durumlar olabilir

1.Level sistemi olabilir
    2.çoğü arkadaşında dediği gibi yeni haritalar olabilir hatta karakter şekiller düzeltilebilir
    3.sürpriz

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cengiz433 View Post
    arkadaşlar kolay gelsin ilk öncelikle şunu söyleyim hiçbir kurumsal kurum geriye dönük iş yapmaz devamlı yenilikler getirir ve büyümeye çalışır yani

1.1299 gelirmi bence gelmez çünkü geriye dönük bir adımdır tek sw olsa dahi çok büyük bir risk alması gerekir
    2.peki 1299 gelirse ne olur knight'a küsmüş binlerce kişi geri dönecektir
    3.bu kadar reklam sadece bir yeni sw icin değil hepimiz biliyoruz veya ufak bir yenilik
    4.bazıları premium fiyatları düşecek demiş bence alakası bile yok reklamla (dolar 3.8 tan 6.9 cıktı 5.5 indi yani halen dolar düşmüş deil ne zamanki 3.6 düşer ozaman belki bu durumlar olabilir

1.Level sistemi olabilir
    2.çoğü arkadaşında dediği gibi yeni haritalar olabilir hatta karakter şekiller düzeltilebilir
    3.sürpriz
    Buna WoW de dahil mi dünya çapında kurumsal bir firma ya geriye dönük Wow clasic açma gereği duydu?
    Last edited by xkikiemrex; 01-11-2019 at 10:07 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    eski serverlara başlayan çok kişi gördüm,bir hevesle başlayıp devamında pişmanlık hayal kırıklıgı buda oyunun sisteminden kaynaklanıyo ,wow dan örnek vericemde ,gönlümde el vermiyo wow ile bu oyunu karşılaştırmak, çünkü wow, başlı başına sanat eseri gibi bişey,bi sorunun oldugunda bile gm ,oyun içinde bizzat ilgilenip sorunun çözülüne kadar ,muhabbetler espiriler her anlamda oyuncunun yanında,adamlar oyuncusunu seviyo oyunu sürekli geliştiriyo ,istediğin kadar yeni ol,herhangi bi servera başladıgında pişmanlık,hayal kırıklıgı olmuyo,karşılaştırmak saçma olsada ..mesela sitelerde gold satmaya şöyle bi çözüm getirmişlerdi ,goldu oyun satıyodu bir havuzu vardı,oyuncularda biriktirdigi goldu 12 euro karşılıgında oyuna satabiliyodu,limitide 1 ayda 120 euro idi sanırım,bu şekilde bedava oynayabiliyodunuz başka oyunlar alabiliyosunuz,ama bu oyun gold olayına müdahele etse ve oyun bu şekliyle kalsa,premium pus fiyatları yarı fiyatında olsa bile,belki özüne döner ama çok az kişi oynar.Umarım yeni server bolca yenilikle gelir,sw kapasitesi görebiliceğimiz en büyük kapasitede olacagına eminim çünkü çok büyük bir kitle bu oyuna geri dönücek.charı bozdum cashim hazır,bi tek abur cubur stoğu kaldı.

Banned
    80 level sınır olsun 83 hic olmasın utc krowaz dark knight itemleri hiç gelmesin